1

Wiadomo ciężki wyjazd do Celty w tygodniu zmęczeni itd dzisiaj natomiast Sevilla mocna, ale była spokojnie do ogrania. W zasadzie wszystko ciągniemy lewą stroną efekt jest taki, że mocniejszy rywal, który jest dobrze poukładany z tyłu i już robi się spory problem. Dalej to co podkreślają wszyscy brak napadziora. Duet Frenkie - Busi to nie wypali nie klikało w poprzednim sezonie i nie wypali teraz to jest tragedia jak Ci Panowie wyglądają razem a to, że już od kilku sezonów nie potrafimy wyjść płynnie z pod własnej bramki to jest kryminał mając takich zawodników w składzie.

2

Duet Busi - Frenkie dzisiaj tragedia.

1

Aston Villa jak ja Cię bardzo szanuje.

0

Araujo fajny meczyk dzisiaj.

0

@FranzMaurer Jak tak dalej będzie to zwolnią go zdecydowanie wcześniej ;)

0

@KSSniper To, że CR kontuzje omijały nie oznacza, że i z Lewym będzie podobnie. Czas pokaże jak będzie. ;)

1

@KSSniper Zakładasz bardzo optymistyczny wariant a co z kontuzjami? uważasz, że rozegra przez 5 lat wszystkie spotkania? Lewy tego rekordu nie pobije.

1

@daniel32778 No zobaczymy :)

0

Aston Villa to może być ten mecz. Trzymam mocno kciuki.

3

@KSSniper Jestem pewien, że rekordu Mullera nie pobije.

2

@Transu96 @sawyer00 Oczywiście, że żart natomiast teraz poważnie kto jak kto, ale Rakieta zasłużył sobie na szacunek dał wszystko co miał dla tych barw.

17

Liczę na to, że Rakieta otrzyma dzisiaj od całego CN owację na stojąco. Zasłużył na to.

0

@cules100pro To raczej plota bo Aouar ostatnio mówił, że zostaje w Lyonie.

1

@student97r Wielu zawodników po tak ciężkich kontuzjach długo dochodzili do formy i uważam, że KD czeka to samo. Przyszły sezon raczej będzie takim "testowym" dla KD. Tak samo było z PG13 czy Haywardem a teraz jest podobnie z Oladipo.

0

@Encore Kyrie Irving xD to chyba najlepszy komentarz. Coś czuję, że nic z tego projektu Nets nie zostanie skoro na starcie mamy takie akcje.

0

@clyde Kurcze powiem Ci, że już widziałem wielu, którzy próbowali swoich sił w układaniu, ale Ty masz czysty talent.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Tymczasem swoje 70 urodziny obchodzi Legenda reprezetacji Polski Pan Andrzej Szarmach. Sto lat panie Andrzejku!!

3

"Trudna przeszłość Sevilli na Camp Nou" i oby tak pozostało po Niedzielnym spotkaniu.

0

Daj spokój i się nie wygłupiaj była ciepła wódka bo prezes lubi ciepłą. Od teraz będziemy pić zimną. ;)

0

@Tomo1989 No faktycznie ;D

9

Cytując klasyka: " Potter przestań mi La Ramble prześladować" ;D

0

@Rudi35 Powiem Ci szczerze, że obaj siebie warci.

1

@Tomo1989 Rzuca się w oczy ta cienka strzałka po prawej stronie. Dest liczę na to, że to zmienisz.

0

Oglądałem właśnie kolejny odcinek popisów polskich kierowców na YT. Komentarz pod materiałem - złoto.
"Ilekroć oglądam nowy odcinek, uświadamiam sobie ilu kierowców powinno prawko stracić, ilu na drodze jest samobójców, i jak ogromna liczba idiotów przytłacza wszystko inne... Oczy trzeba mieć chyba nawet wokół dupy, nie tylko głowy...".

0

@sQubany11 Emery zawsze ma pod górkę. ;D

4

@Croocers 100 lat!! ;D

1

@VeB77 I to bardzo natomiast warto zrewanżować się Kloppowi i Lewemu.

1

@Encore Na to własnie liczę najbardziej.

1

Ależ mi się marzy w tej edycji LM rewanż na Loserach i Bayernie. Oby się spełniło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?