4

Depay już się przejadł mediom wycisnęli ile mogli więc teraz trzeba przerzucić się na Desta. xD

0

@eckov Tak ponoć transfery kwestią godzin a otoczenie piłkarzy jest pozytywnie nastawione do transferów. Więc czekamy.

0

@tommyVERceti Oczywiście :) to były czasy jeszcze pamiętam z kaset się słuchało ;)
@kingorbit Zgadzam się jeszcze jak wiesz, że siedzisz bo coś przeskrobałeś, ale tyle lat za niewinność? masakra. Żadne $ nie zrekompensują tego zmarnowanego czasu i tego co przeżył.

4

"Niestety on pomylił priorytety
Oddałby rodzinę kochającą za monety
Za to ona uwięziona w hajsu szponach
Chciałaby być wreszcie jako osoba zauważona
Nie jako posiadacz konta w banku, S-klasy
Dom, basen, co tu dużo gadać
Takie czasy, bo to Polska, nie elegancja Francja".

7

@dominik127pl Dominik u Ciebie to jeszcze widać oponkę trochę się zapuściłeś ;D ale to drobne niedociągnięcia i zapewne 3-4 treningi + dieta i będzie cacy. Natomiast Jarek i Krzychu u bracie widać, że w tańcu się nie pier****sz i ostro jedziesz z chłopakami i efekty widać od razu. Kurcze szkoda bo nie jestem w konkubinacie a zniżka kusi jak nie wiem co.

7

"Daj z siebie wszystko.
Ziomek cel jest tak blisko.
Reprezentuj zawsze swe nazwisko..."


0

@VIPER2712 Statystki również są przeciwko Celtom: ze stanu 0-2 Boston ma bilans 2-15 a Miami z 2-0 mają bilans 15-0. Będzie ciężko, ale skoro Denver dało radę to Celtics również mogą.

2

@Encore No bardzo słabo wygląda i myślę, żę wszyscy to widzą kibice, obserwatorzy i sam Kemba podkreśla w wywiadach, że to nie jest jego poziom grania. Stevens musi coś zrobić bo za chwilę może być za pózno. Natomiast nie wiem czy słyszeliście @zadafcb , ale po wczorajszym meczu Smart ostro się wk****ił i wygarnął chłopakom w szatni ponoć krzesła latały.

1

@Hanok Obawiam się, że wynik 8-2 w tak elitarnych rozgrywkach jak LM nigdy się nie "schowa". Szpakowski za 10 lat przy okazji meczu Barcelony na samym wstępie powie: A pamiętasz kompromitację Barcelony z Bayernem Lewego w 2020?.

0

@monsterrize Niestety.
@LuisSalvano Dlaczego ma boleć? co powiedział nieprawdę? myślę, że cała ta sytuacja boli kogoś innego.
@Gall Bardzo możliwe. Może Bosak widzi w tym całym bałaganie szanse dla siebie?

15

Krzysiek Bosak: "Okazaliście się dziś głupimi, butnymi, zapatrzonymi w siebie, pysznymi politykami." nic dodać nic ująć.

1

@zadafcb Nareszcie można rzec przebudzenie Kemby. Jeśli nie przegramy 3 qw, która będzie decydująca to doprowadzimy do remisu w serii. Nie można tego odpuścić. Jazda Celtics!!!

1

@sebo939 Rosell już mu miejsce zagrzał. ;D

0

@Nazio87 Ja jestem tym trzecim i uważam, że Bartek ma wywalone jaja na to wszystko i zostanie do końca kadencji.

4

@DaPi Klub mem xD

12

@Suzu Dwie Legendy zbijają 5. Coś pięknego.

0

@patataj spokojnie tu jednak potrzeba czasu i kilku rozegranych spotkań, żeby to wszystko ładnie zaczęło funkcjonować. Dwa spotkania i 4 różne 11. Niech pograją i zobaczymy czy z tej mąki będzie chleb.

2

@damianex10 No widać, że chłopaki potrzebują trochę czasu na aklimatyzację jednak to 1 liga zupełnie inne wymagania. ;D

6

@IronSanHybrid Jak zwykle: Krótko, zwięźle i na temat. Kurcze robisz kawał dobrej roboty. I ja to bardzo szanuje ;D

0

@Witam Cytując klasyka: w Europie nie ma słabych drużyn ;)

3

Po raz 3 w tych PO Celtics przegrywają wygrany mecz.

1

@escarabajo To prawda natomiast uważam, że właśnie ta rywalizacja z Howardem bardzo ukształtowała Gortata. On sam również w samych superlatywach się o nim wypowiadał. ;)

0

@escarabajo Najlepszy okres gry Marcina w NBA. ;)

1

@Encore Zgadzam się bardzo niedoceniany gracz, który potrafi na parkiecie zrobić różnicę.
@escarabajo Powiem szczerze, że dla Marcina właśnie Nash był najlepszym rozgrywającym.

0

@zenoowity Też, ale czytam jak w Katalonii wyzywają Bartka przy każdej okazji mówiąc wprost pokazują swoje niezadowolenie. I gdy nadarza się okazja to zabierają się do tego jak wspomniany pies do jeża. ;)

6

Kurcze Dragić- Pan koszykarz.

0

@jeyx77x Nikt natomiast czytam jaki to Bartek słaby itd. Kibice przy każdej możliwej okazji jasno pokazują mu co o nim myślą. A jak juź jest okazja żeby coś zrobić, coś zmienić to zabierają się do tego jak pies do jeża.

27

Kurcze tak czytam o tych podpisach i mi to się w głowie nie mieści jak to wolno idzie. Na LR w 25 minut byłoby już z 4000.

0

@FafitFCB Kurcze idzie jak przecinak ;D i takiego gościa chciałbym u nas w Barcelonie na DM. Czyściłby, aż miło. Szkoda tylko, że nas nie stać na tego pana ;D

1

@IronSanHybrid Ja jestem czysty ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?