La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

6

Kurcze Dragić- Pan koszykarz.

1

@fart Mega gracz a dosyć niedoceniany. W cieniu tych wielkich.

1

@fart jak ja go nie lubiłem jak grali z MG13 w Pheonix. O matulu... zero współpracy. Odwrotność do pary Nash-Gortat.

1

@Encore Zgadzam się bardzo niedoceniany gracz, który potrafi na parkiecie zrobić różnicę.
@escarabajo Powiem szczerze, że dla Marcina właśnie Nash był najlepszym rozgrywającym.

1

@fart Idealnie pasuje do Jimmego

1

@fart był:) idealne zasłony, asysty, wsady:)

0

@escarabajo Najlepszy okres gry Marcina w NBA. ;)

1

@fart miał tez ciężkiego konkurenta w Orlando jakim był Howard:)

1

@escarabajo To prawda natomiast uważam, że właśnie ta rywalizacja z Howardem bardzo ukształtowała Gortata. On sam również w samych superlatywach się o nim wypowiadał. ;)

1

@fart No tak. Dopiero zaczynał wtedy. Mógł podpatrzeć goscia z topu tak naprawdę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?