fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Arkon Szanuje Doca za to co zrobił w Bostonie, ale już za czasów CP3 w LAC coś tam nie działało i to był poważny sygnał, aby się zastanowić nad dalszą współpracą z trenerem. LAC mając taki team tak genialną ławkę strasznie roczarowali.
3
@Arkon @Encore @student97r Nie wiem czy widzieliście, ale NBA w tym roku już nie zobaczymy. Nowe sezon rozegrany zostanie po nowym roku. Czyli Święta bez NBA... a człowiek się przyzwyczaił, że jak prezenty to i również świetne spotkania pod choinkę.
0
@nammah Ja pamiętam jego słabe występy a było ich dość sporo, ale pisanie, że jest słaby to duża przesada. Wygrał sporo i często to jego trafienia dawały wygrane. Natomiast ja nie przypominam sobie aby Lewy strzelał w wielkich finałach np: LM.
0
@nammah Eto jaki był? słaby? xD brak mi słów. Chyba nie widziałeś tego chłopaka w akcji.
0
@Mati90fcb No właśnie jestem bardzo ciekawy jak to będzie wyglądało i co młody na prawej pokaże.
3
Udany debiut Koemana. Natomiast bardzo, ale to bardzo rzuca się w oczy ciągła gra lewą stroną. Na Villa Unaia wystarczyło jestem ciekawy co zagramy jeśli przeciwnik zablokuje lewe skrzydło i czy Koeman ma na to jakiś plan/pomysł. Przed nami Celta a jak wiemy tam zawsze nam się ciężko grało.
2
@Encore To dopiero pierwsze oficjalne spotkanie w LL. Sezon długi i każdy dostanie swoje minuty/szanse. Oby tylko zdrowie chłopakom dopisało a będzie dobrze. Rywalizacja o 1 skład wyjdzie każdemu na dobre. ;)
3
@Lordzi I to jest duży "+" dla Koemana. Widać, że każdy w drużynie ma być ważny i ma robić to co do niego należy. Koniec z grą do Messiego i może się uda. I od razu jest większe pole do straszenia przeciwnika.
2
Nic dodać nic ująć.
https://www.instagram.com/p/CFpvheZs3yz/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Udany debiut Koemana oby to był ten sezon.
2
Pique dzisiaj profesor czyścił wszystko. Brawo i oby tak dalej.
0
Emery już wie, że 6-0 jest blisko jego mina mówi wszystko xD
0
@NeroTFP I jeszcze narzekanie na Busiego w I składzie ;)
1
@Denzon Red Bull dodaje skrzydeł ;D
1
@Szymix654 Stary życzę Ci mnóstwo szczęścia. Powodzonka i do przodu.
0
@michal26 Widzisz z Lebronem jest jak z Messim i Ronaldo. Wszyscy Portugalczyka porównują z Leo a Messiego z najwybitniejszymi w historii. I tak samo jest z LBJ.
0
@pluszek Ale to widać od razu. xD
2
@Tales_Omletu Najlepszą obroną jest atak.
1
@ArdoFCB No to prawda. Cieszmy się z tych małych rzeczy. ;)
2
I taka ciekawostka Legia wygrała wczoraj 100 spotkanie w Europejskich pucharach i tym samym jest jedyną Polską drużyną, która może się pochwalić takim wynikiem.
0
@tristan87 I za takich kibiców jest mi wstyd.
3
@tristan87 Kurcze nasz Marek to taki ciepły i bardzo życzliwy człowiek. Taką postawę to ja bardzo szanuje.
4
To chyba oczywiste: [post nieprowokacyjny]
LR > Kawiarenka
0
@Avatarr Ciekawe czy otoczenie piłkarza będzie optymistycznie nastawione do transferu?
4
@Chakalaka Trzeba przyznać, że tak słowny premier to skarb w dzisiejszych trudnych czasach. A tyle pomyj się na niego wylewa, tyle złości ze strony Ziobra i jego świty. A chłop po prostu robi swoje. Brawo.
0
@Transu96 Może chciała Cię poderwać ;)
1
@marcin62 Każdy by tak chciał ;D
0
@RadekACCA Pewnie masz rację :D BVB jak zwykle obsra zbroję ;)
7
@Triv44 I cyk porażka Bayernu.