2

@Arkon Szanuje Doca za to co zrobił w Bostonie, ale już za czasów CP3 w LAC coś tam nie działało i to był poważny sygnał, aby się zastanowić nad dalszą współpracą z trenerem. LAC mając taki team tak genialną ławkę strasznie roczarowali.

3

@Arkon @Encore @student97r Nie wiem czy widzieliście, ale NBA w tym roku już nie zobaczymy. Nowe sezon rozegrany zostanie po nowym roku. Czyli Święta bez NBA... a człowiek się przyzwyczaił, że jak prezenty to i również świetne spotkania pod choinkę.

0

@nammah Ja pamiętam jego słabe występy a było ich dość sporo, ale pisanie, że jest słaby to duża przesada. Wygrał sporo i często to jego trafienia dawały wygrane. Natomiast ja nie przypominam sobie aby Lewy strzelał w wielkich finałach np: LM.

0

@nammah Eto jaki był? słaby? xD brak mi słów. Chyba nie widziałeś tego chłopaka w akcji.

0

@Mati90fcb No właśnie jestem bardzo ciekawy jak to będzie wyglądało i co młody na prawej pokaże.

3

Udany debiut Koemana. Natomiast bardzo, ale to bardzo rzuca się w oczy ciągła gra lewą stroną. Na Villa Unaia wystarczyło jestem ciekawy co zagramy jeśli przeciwnik zablokuje lewe skrzydło i czy Koeman ma na to jakiś plan/pomysł. Przed nami Celta a jak wiemy tam zawsze nam się ciężko grało.

2

@Encore To dopiero pierwsze oficjalne spotkanie w LL. Sezon długi i każdy dostanie swoje minuty/szanse. Oby tylko zdrowie chłopakom dopisało a będzie dobrze. Rywalizacja o 1 skład wyjdzie każdemu na dobre. ;)

3

@Lordzi I to jest duży "+" dla Koemana. Widać, że każdy w drużynie ma być ważny i ma robić to co do niego należy. Koniec z grą do Messiego i może się uda. I od razu jest większe pole do straszenia przeciwnika.

2

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Udany debiut Koemana oby to był ten sezon.

2

Pique dzisiaj profesor czyścił wszystko. Brawo i oby tak dalej.

0

Emery już wie, że 6-0 jest blisko jego mina mówi wszystko xD

0

@NeroTFP I jeszcze narzekanie na Busiego w I składzie ;)

1

@Denzon Red Bull dodaje skrzydeł ;D

1

@Szymix654 Stary życzę Ci mnóstwo szczęścia. Powodzonka i do przodu.

0

@michal26 Widzisz z Lebronem jest jak z Messim i Ronaldo. Wszyscy Portugalczyka porównują z Leo a Messiego z najwybitniejszymi w historii. I tak samo jest z LBJ.

0

@pluszek Ale to widać od razu. xD

2

@Tales_Omletu Najlepszą obroną jest atak.

1

@ArdoFCB No to prawda. Cieszmy się z tych małych rzeczy. ;)

2

I taka ciekawostka Legia wygrała wczoraj 100 spotkanie w Europejskich pucharach i tym samym jest jedyną Polską drużyną, która może się pochwalić takim wynikiem.

0

@tristan87 I za takich kibiców jest mi wstyd.

3

@tristan87 Kurcze nasz Marek to taki ciepły i bardzo życzliwy człowiek. Taką postawę to ja bardzo szanuje.

4

To chyba oczywiste: [post nieprowokacyjny]
LR > Kawiarenka

0

@Avatarr Ciekawe czy otoczenie piłkarza będzie optymistycznie nastawione do transferu?

4

@Chakalaka Trzeba przyznać, że tak słowny premier to skarb w dzisiejszych trudnych czasach. A tyle pomyj się na niego wylewa, tyle złości ze strony Ziobra i jego świty. A chłop po prostu robi swoje. Brawo.

0

@Transu96 Może chciała Cię poderwać ;)

1

@marcin62 Każdy by tak chciał ;D


0

@RadekACCA Pewnie masz rację :D BVB jak zwykle obsra zbroję ;)

7

@Triv44 I cyk porażka Bayernu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?