2

@MesQueUnClub_87 Ja również oba filmy mają niepowtarzalny klimat. To są te filmy do, których człowiek chce wrócić.
@Encore Znakomity film generalnie bardzo lubię wszystkie filmy z Gibsonem. co tu dużo pisać Pan aktor ;)

3

@Encore Coś pięknego.

4

Bravehart genialny pod każdym względem a do tego ta fenomenalna ścieżka dźwiękowa. Mel po prostu wielkie brawa.

0

@Krzychu83924 Słusznie już zmieniłem ;)

0

@Arkon Schmeichel - Maldini - Deyna - Batistuta

0

@BobLeeAwagger Porządek musi być.... ;D

2

Kiedyś to były filmy...
- Panie kapitanie od jutra będzie zap****ał jak pershing na wysokości lameprii.
- I o to chodzi Wiaderny, albo my ich, albo oni was.

0

@Pawlak1992 Dr Strange

1

@IronSanHybrid Kurcze powiem szczerze chłopak ma spory potencjał to widać od razu po tych jego kocich ruchach tylko czy poradzi sobie z młodymi gwiazdami Celtics? i w dodatku dali mu maxa ;D zdecydowanie najbardziej przepłacony grajek w lidze ;D

0

@justfootball Kiedyś śmiałem się z Ruskich bo tylko tam takie historie mogą się wydarzyć. Stare przysłowie mówi: "Z Cudzego się śmiejecie a swego nie znacie" ;D

1

@IronSanHybrid Polska - tu niemożliwe nie istnieje ;D

1

@covidout :D i co można? można ;D
@kazbychu Szumowski wiedział kiedy spierd****ć nasi bohaterzy. Pieniądze nakradli i teraz mogą spokojnie obserwować.
@Danchos Ale to jest więcej niż pewne. Z tymi baranami z wiejskiej nie ma rzeczy nie możliwych.

4

4280 zakażonych. Za Tuska takich wirusów nie było.

2

Przecież to jest niemożliwe aby od tak wydać 70 mln zł.
Sasin: potrzymaj mi piwo.
xD

0

@YoungPicasso No rozwija się chłopak na tych wypożyczeniach natomiast moim zdaniem pobyt w Villa może być dla młodego kluczowy, aby pokazać pełny zakres jego możliwości.

0

@DaPi 22-45

0

@Colon Zdecydowanie Tiger Woods i Boban Marjanović ;)

14

No cóż dzięki za wszystko Rafa życzę mnóstwo zdrówka i powodzonka w nowym klubie.

1

@Barca1992 w skali od 1-5 to mocne 6 ;D

1

@Bartunek Tylko tier 3 ale zawsze coś.
@4drian0 Podobno to kwestia godzin.

1

Rawa i okolice bez prądu po gwałtownej burzy. [Onet]

1

@Krzychu1010 Gratulacje i szerokości. ;)

0

@D1OS I chyba tak trzeba zrobić ;)

1

@michaleu No zobaczymy niech się chłopak rozwija.

1

@robsesh Szczerze o zainteresowaniu Desta słyszałem od 2-3 tygodni.

0

@michaleu Oby tylko nie skończył jak Kapusta. Tez miał z buta wywalić w Premier League. A skończył w Ekstraklapie.

2

Barcelona nie lubi w transfery. Kolejne szopki i cyrki to już chyba taka świecka tradycja. Dla przykładu taki Bayern załatwia wszystko po cichu i bez tego całego szumu medialnego. Zawodnik kupiony cyk foteczka w koszulce i oficjalne info. A u nas bajzel trwający często tygodniami. Romery nie Romery i te podniecanie się na TT czy Insta OJO już coś dzwoni tylko nie wiadomo w którym kościele. Jak mnie to wk*****a to jest niepojęte.

0

@barcelonaLM Moim zdaniem nic z tego nie będzie. Messi będzie nadal schodził do środka bo jest problem z zagraniem prostopadłej piłki a to oznacza, że Depay wyląduje na prawej.

1

@Demazo Zdecydowanie Araujo i Dest kilka fajnych zrywów Trincao. Tyle.

1

@Joe_Pesci Wolę takiego Pjanicia niż Jogę Bonito Artura. Taka prawda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?