fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub_87 Ja również oba filmy mają niepowtarzalny klimat. To są te filmy do, których człowiek chce wrócić.
@Encore Znakomity film generalnie bardzo lubię wszystkie filmy z Gibsonem. co tu dużo pisać Pan aktor ;)
3
@Encore Coś pięknego.
4
Bravehart genialny pod każdym względem a do tego ta fenomenalna ścieżka dźwiękowa. Mel po prostu wielkie brawa.
0
@Krzychu83924 Słusznie już zmieniłem ;)
0
@Arkon Schmeichel - Maldini - Deyna - Batistuta
0
@BobLeeAwagger Porządek musi być.... ;D
2
Kiedyś to były filmy...
- Panie kapitanie od jutra będzie zap****ał jak pershing na wysokości lameprii.
- I o to chodzi Wiaderny, albo my ich, albo oni was.
0
@Pawlak1992 Dr Strange
1
@IronSanHybrid Kurcze powiem szczerze chłopak ma spory potencjał to widać od razu po tych jego kocich ruchach tylko czy poradzi sobie z młodymi gwiazdami Celtics? i w dodatku dali mu maxa ;D zdecydowanie najbardziej przepłacony grajek w lidze ;D
0
@justfootball Kiedyś śmiałem się z Ruskich bo tylko tam takie historie mogą się wydarzyć. Stare przysłowie mówi: "Z Cudzego się śmiejecie a swego nie znacie" ;D
1
@IronSanHybrid Polska - tu niemożliwe nie istnieje ;D
1
@covidout :D i co można? można ;D
@kazbychu Szumowski wiedział kiedy spierd****ć nasi bohaterzy. Pieniądze nakradli i teraz mogą spokojnie obserwować.
@Danchos Ale to jest więcej niż pewne. Z tymi baranami z wiejskiej nie ma rzeczy nie możliwych.
4
4280 zakażonych. Za Tuska takich wirusów nie było.
2
Przecież to jest niemożliwe aby od tak wydać 70 mln zł.
Sasin: potrzymaj mi piwo.
xD
0
@YoungPicasso No rozwija się chłopak na tych wypożyczeniach natomiast moim zdaniem pobyt w Villa może być dla młodego kluczowy, aby pokazać pełny zakres jego możliwości.
0
@DaPi 22-45
0
@Colon Zdecydowanie Tiger Woods i Boban Marjanović ;)
14
No cóż dzięki za wszystko Rafa życzę mnóstwo zdrówka i powodzonka w nowym klubie.
1
@Barca1992 w skali od 1-5 to mocne 6 ;D
1
@Bartunek Tylko tier 3 ale zawsze coś.
@4drian0 Podobno to kwestia godzin.
1
Rawa i okolice bez prądu po gwałtownej burzy. [Onet]
1
@Krzychu1010 Gratulacje i szerokości. ;)
0
@D1OS I chyba tak trzeba zrobić ;)
1
@michaleu No zobaczymy niech się chłopak rozwija.
1
@robsesh Szczerze o zainteresowaniu Desta słyszałem od 2-3 tygodni.
0
@michaleu Oby tylko nie skończył jak Kapusta. Tez miał z buta wywalić w Premier League. A skończył w Ekstraklapie.
2
Barcelona nie lubi w transfery. Kolejne szopki i cyrki to już chyba taka świecka tradycja. Dla przykładu taki Bayern załatwia wszystko po cichu i bez tego całego szumu medialnego. Zawodnik kupiony cyk foteczka w koszulce i oficjalne info. A u nas bajzel trwający często tygodniami. Romery nie Romery i te podniecanie się na TT czy Insta OJO już coś dzwoni tylko nie wiadomo w którym kościele. Jak mnie to wk*****a to jest niepojęte.
0
@barcelonaLM Moim zdaniem nic z tego nie będzie. Messi będzie nadal schodził do środka bo jest problem z zagraniem prostopadłej piłki a to oznacza, że Depay wyląduje na prawej.
1
@Demazo Zdecydowanie Araujo i Dest kilka fajnych zrywów Trincao. Tyle.
1
@Joe_Pesci Wolę takiego Pjanicia niż Jogę Bonito Artura. Taka prawda.