1

@Agent005 Ja osobiście wierzę w Boga.

1

@Wilczeq Moim zdaniem większość użytkowników zauważyła, że czas Rakiety dawno minął i nie ma się co oszukiwać no taka jest prawda stąd pewnie ostrzejsze słowa. Nie ulega natomiast żadnej dyskusji, że chłopak miał ogromny wkład w wygrane puchary i za to wszyscy mu dziękujemy. Normalna sprawa teraz wrócił do "domu" i niech mu się wiedzie jak najlepiej.

1

@IronSanHybrid "Jedz warzywa i owoce bo witamin w nich są moce" no to już wiem dlaczego świecę w nocy. ;D

0

@insp1re Uważam, że Messi może jeszcze spokojnie pograć kilka lat na bardzo wysokim poziomie i rozgrywać piłkę w środku bo to, że ma genialny przegląd pola wie każdy i bardzo by się przydał zwłaszcza, że ostatnio z tymi podaniami do przodu jest olbrzymi problem.

0

@Oskar00 Messi przeczeka Bartka i zobaczy co się wydarzy po wyborach prezydenckich. Jeśli wygra "faworyt" Messiego to zostanie, a jeśli nie to odejdzie.

4

@VamosRakieta Zrezygnował z niepotrzebnych dryblingów i podań do przodu a także co ważne z szybkości, na rzecz mądrej i wyważonej gry do tyłu. Ta cecha wyróżnia najlepszych.

3

@Kwiatek67 Obecnie w klubie jest taki bałagan, że pewnie o chłopaku zapomnieli ;D

4

@FCBKasza Pamiętamy!!! (L)

16

@Pavlovsky xDxDxD klub mem. Jeszcze niech Rakitić wróci i można się bawić. ;D

0

@AlexDark00 Marsze i klękanie.

0

@AlexDark00 Coś Ci się rozmazało na ręce ;D

0

@Pasiak No kolego, ale tak przychodzisz z pustymi rękami? no nieładnie tak ;)

3

@speed1 Jednym słowem - Legenda! ;)

0

@AlexDark00 "Byłeś kiedyś w Ameryce? no właśnie a ja znam kogoś kto był"... więc nie uważam, że naszym chłopakom brakuje luzu xD Grucha otwórz walizkę ;D

6

@PrinceDamon Tutaj ostatnio tak właśnie jest - są równi i równiejsi.

4

Rakieta dzięki za wszystko i powodzonka w dalszej karierze.

1

@Bartunek To za pauzuj ;D

0

Słuchajcie czy można gdzieś obejrzeć serial La Bandida w necie?

0

@klopx u mojego brata trampolina jest u sąsiada. Taki wiatr był.

1

@Koni8M @Encore @tadzik447 @IronSanHybrid Mazowieckie i bardzo szybko idzie na pół -wschód. Masakra zostańcie w domach.

1

Uważajcie na siebie i sprzątnijcie z ogrodów to co możecie. Jaka ściana deszczu przeszła + silny wiatr to masakra. Uważajcie na siebie.

2

Let's Go Celtics!!!!Let's Go Celtics!!!

0

@Mns21 Heat mogą bardzo się postawić Bucks mają bardzo ciekawą i wyrównaną ekipę. Seria zapowiada się bardzo ciekawie. Natomiast co do Celtics vs Raps to Boston ma mnóstwo problemów mnóstwo przestojów w grze i tak jak już wszyscy to zauważyliście to Celtics brakuje ławki i jednak pod koszem cm. Raptors faworytem natomiast ja sercem jestem za Celtics i chciałbym serię 7 spotkań.

1

@VamosRakieta A nie jakieś domy z papieru ;) tu jest ogromny potencjał i to na kilka sezonów ;D

1

@VamosRakieta Kurcze brakuje na LR "cyklu" coś na wzór "Trudne sprawy". Człowiek po ciężkim dniu by usiadł z "pifkiem" i się zrelaksował. ;D

3

@Jaca27 Druga fala się zbliża to pewnie chce zapas zrobić.

0

Szumowski testuje nowy.... lek xD


4

Brawo Loser.... oby tak dalej xD

0

@kkbarca Klub mem xD

0

@LightningStrike Łowcy burz ostrzegają, że to mogą być najsilniejsze burze tego lata. Trzeba bardzo uważać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?