fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Agent005 Ja osobiście wierzę w Boga.
1
@Wilczeq Moim zdaniem większość użytkowników zauważyła, że czas Rakiety dawno minął i nie ma się co oszukiwać no taka jest prawda stąd pewnie ostrzejsze słowa. Nie ulega natomiast żadnej dyskusji, że chłopak miał ogromny wkład w wygrane puchary i za to wszyscy mu dziękujemy. Normalna sprawa teraz wrócił do "domu" i niech mu się wiedzie jak najlepiej.
1
@IronSanHybrid "Jedz warzywa i owoce bo witamin w nich są moce" no to już wiem dlaczego świecę w nocy. ;D
0
@insp1re Uważam, że Messi może jeszcze spokojnie pograć kilka lat na bardzo wysokim poziomie i rozgrywać piłkę w środku bo to, że ma genialny przegląd pola wie każdy i bardzo by się przydał zwłaszcza, że ostatnio z tymi podaniami do przodu jest olbrzymi problem.
0
@Oskar00 Messi przeczeka Bartka i zobaczy co się wydarzy po wyborach prezydenckich. Jeśli wygra "faworyt" Messiego to zostanie, a jeśli nie to odejdzie.
4
@VamosRakieta Zrezygnował z niepotrzebnych dryblingów i podań do przodu a także co ważne z szybkości, na rzecz mądrej i wyważonej gry do tyłu. Ta cecha wyróżnia najlepszych.
3
@Kwiatek67 Obecnie w klubie jest taki bałagan, że pewnie o chłopaku zapomnieli ;D
4
@FCBKasza Pamiętamy!!! (L)
16
@Pavlovsky xDxDxD klub mem. Jeszcze niech Rakitić wróci i można się bawić. ;D
0
@AlexDark00 Marsze i klękanie.
0
@AlexDark00 Coś Ci się rozmazało na ręce ;D
0
@Pasiak No kolego, ale tak przychodzisz z pustymi rękami? no nieładnie tak ;)
3
@speed1 Jednym słowem - Legenda! ;)
0
@AlexDark00 "Byłeś kiedyś w Ameryce? no właśnie a ja znam kogoś kto był"... więc nie uważam, że naszym chłopakom brakuje luzu xD Grucha otwórz walizkę ;D
6
@PrinceDamon Tutaj ostatnio tak właśnie jest - są równi i równiejsi.
4
Rakieta dzięki za wszystko i powodzonka w dalszej karierze.
1
@Bartunek To za pauzuj ;D
0
Słuchajcie czy można gdzieś obejrzeć serial La Bandida w necie?
0
@klopx u mojego brata trampolina jest u sąsiada. Taki wiatr był.
1
@Koni8M @Encore @tadzik447 @IronSanHybrid Mazowieckie i bardzo szybko idzie na pół -wschód. Masakra zostańcie w domach.
1
Uważajcie na siebie i sprzątnijcie z ogrodów to co możecie. Jaka ściana deszczu przeszła + silny wiatr to masakra. Uważajcie na siebie.
2
Let's Go Celtics!!!!Let's Go Celtics!!!
0
@Mns21 Heat mogą bardzo się postawić Bucks mają bardzo ciekawą i wyrównaną ekipę. Seria zapowiada się bardzo ciekawie. Natomiast co do Celtics vs Raps to Boston ma mnóstwo problemów mnóstwo przestojów w grze i tak jak już wszyscy to zauważyliście to Celtics brakuje ławki i jednak pod koszem cm. Raptors faworytem natomiast ja sercem jestem za Celtics i chciałbym serię 7 spotkań.
1
@VamosRakieta A nie jakieś domy z papieru ;) tu jest ogromny potencjał i to na kilka sezonów ;D
1
@VamosRakieta Kurcze brakuje na LR "cyklu" coś na wzór "Trudne sprawy". Człowiek po ciężkim dniu by usiadł z "pifkiem" i się zrelaksował. ;D
3
@Jaca27 Druga fala się zbliża to pewnie chce zapas zrobić.
0
Szumowski testuje nowy.... lek xD
4
Brawo Loser.... oby tak dalej xD
0
@kkbarca Klub mem xD
0
@LightningStrike Łowcy burz ostrzegają, że to mogą być najsilniejsze burze tego lata. Trzeba bardzo uważać.