fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Barca1992 Obawiam się, że o tej kompromitacji/pośmiewisku będzie się mówiło latami.
56
W punkt xD
"05/06 - Won Champions League
09/10 - Won 6 Trophies
14/15 - Won Champions League
19/20 - Won do domu"
0
@DonAndresFCB Smutne to bardzo....
1
@SenoX A tym, wszystkim dyryguje bardzo ciekawy trener, który wszystko ładnie poukładał + bardzo rozsądny zarząd.
2
@Lingvo18 To raz a dwa teraz to dopiero będzie dojenie Barcelony. Wszyscy wiedzą, że potrzebujemy nowych zawodników a do tego wszystkiego nieudolny zarząd.
0
Ogromny wielbłąd zarządu po kompromitacji na Anfield to zostawienie Valverde na kolejny sezon. Tu aż się prosiło o nowy projekt z nowym trenerem i piłkarzami z nowymi pomysłami. Jestem ciekawy kto to teraz wszystko posprząta i poukłada.
1
@Damian_06_84 To powinien być przykład dla nas - Barcelony jak można spokojnie i bez szaleństw zbudować wielki zespół. Bez gwiazdorzenia gdzie wszyscy zawodnicy są ważni.
5
Można się śmiać z Bayernu, że oszczędzają, że to sknery itd. natomiast maja konkretny plan/strategię i tego się trzymają. W dłuższej perspektywie to przynosi owoce.
1
@Majkel12 Janusze biznesu xD
0
@kris81 "Krowa, która dużo ryczy mało mleka daje" i tak jest z Barceloną. Od 4 lat słyszymy to samo "czas wyciągnąć wnioski" i co... 2-8.
0
@monsterrize Boki obrony i prawdziwego przecinaka w drugiej linii bo Busi to cień piłkarza. Błąka się chłopak po tym boisku od 2 sezonów. Ciężko o solidną grę w obronie gdy przeciwnik ma autostradę do naszej bramki skoro Busi nie ma siły wrócić i pomóc chłopakom. Mnóstwo spraw do ogarnięcia.
0
@justfootball To Barcelona - niemożliwe nie istnieje.
0
@Cochise Moim zdaniem w tych szafach są grube wały o których nic nie wiemy.
1
@Comentateiro To prawda natomiast trzeba przyznać, że koledzy dzisiaj wcale mu nie pomogli.
0
@amanter Skuteczności i intensywności.
1
@Roobo Największy bład zarządu to pozostawienie Gargamela po kompromitacji na Anfield. Tu już trzeba było budować nowy zespół z nowym trenerem a nie cyrki jak to ma miejsce obecnie.
4
"Wszyscy musimy przemyśleć wiele spraw wewnętrznie i zdecydować, co jest najlepsze dla klubu, bo to klub jest najważniejszy." szkoda, że okularnik tego nie rozumie.
0
No cóż jaki prezes taka Barcelona. Brawa dla Bayernu zagrali tak jak chcieli. Barcelona zdecydowanie najsłabszy zespół na tym etapie turnieju.
3
Idealne podsumowanie kadencji okularnika. Jeden wielki syf.
4
Rzym, Liverpool, Lizbona. Czas wyciągnąć wnioski.
0
Bez zbędnego klepania 2-3 podania i strzał na bramkę. Proste.
0
Setien w tym ortalionie to mi Mirka z bazaru przypomina xD
1
@ef Bo jest zesrany i nie wie kompletnie co robić.
0
W Bayernie nie idzie Lewemu oki jest Muller, Gnabry, Perisic.
W Barcelonie nie idzie Messiemu..... nie ma Barcelony.
0
Gra Busiego to kryminał.
1
@ricardo0705 I za to warto wypić ;)
1
@student97r A zabrakło naprawdę niewiele. Mimo wszystko wielkie brawa za walkę do samego końca dla Popovicha i całego SAS .
0
@Jonyx Pamiętam jak podczas oglądania jednego ze spotkań Ekstraklapy wskoczył mi taki ból pod łopatkę, że nie mogłem się ruszyć. Wystarczyło smarowanie i przeszło.
2
@IronSanHybrid I tak się kończy "Rumakowanie" xD. Ciekawe czy ta dupka ma konto na Insta ;D
2
@Irmscher10 Gratulacje!!!