fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Fali Z uwagi na to, że są to spotkania tylko sparingowe więc raczej w C+ nie zobaczymy a przynajmniej ja nie wiedzę. Natomiast 30 Lipca wznawiamy sezon regularny i tu C+ pokaże dwa spotkania Lakers- Clippers i Pelicans - Jazz.
1
@Encore Kurcze po tak długiej przerwie biorę co dają ;D i sam jestem ciekawy jak to wszystko będzie wyglądało zarówno od strony organizacyjnej i sportowej.
5
Tymczasem już jutro na parkiety wraca najlepsza koszykarska liga świata - NBA.
21-00 Clippers - Orlando
21-30 Nuggets - Wizadrs
Dodam tylko, że każda ekipa rozegra po 3 spotkania sparingowe w bańce.
0
Kurcze tak sobie patrzę i bilans ostatnich 5 spotkań Lazio w Serie A to 4 porażki i jeden remis a w bramkach 3-9.
1
@Janiama O matulu Piotrek "Nędza" Włodarczyk i od razu przypomina mi się ta akcja i ten komentarz ;D
Mam nadzieję, że chłopaki dostaną szansę w Legii trzymam mocno kciuki.
1
@macio_944 Mało tego uważam, że powinna powstać komisja śledcza, którą kierować będzie pan poseł Suski. Ma spore doświadczenie.
2
@kerouac Powiem Ci jedno skończyłem z bukmacherką i jestem bogatszy i dużo spokojniejszy. ;) Polecam.
1
@AdiKingu96 A no po tym, że nie znoszę Interu.
1
@LuisSalvano Kurcze no coś trzeba wymyślić bo to przecież wszystko nie trzyma się kupy. Jest VAR a mimo wszystko takie wielbłądy, że głowa mała.
0
Brawo Roma i teraz spokojnie utrzymać do końca ;)
0
Tak patrzę na to co wyprawiają sędziowie z tym Varem i dochodzę do wniosku, że powinna być dostępna opcja "challenge" tak jak to ma miejsce w Siatkówce, NFL czy NBA.
17
Brawo Pimienta i brawo Barca B!!!
5
@FCBarcelonista Pep już był więc chętnie zobaczyłbym w roli trenera Kloppa.
0
Ferrari niczym Barcelona jeden wielki cyrk.
0
@DonMatteo901 No cóż dzieci wychowują dzieci. A tak poza tym to wygląda mi to na ustawione zachowanie.
1
@Witam Pamiętaj, że w pojedynku z City nie będą im sedziować Hiszpanie.
0
@jcdenton Świetna sprawa i oby więcej Japońskiego na LR. Arigatōgozaimashita - ありがとうございました ;)
1
@semafor Idealnie pasuje do projektu P$G xD
3
@Hiacynk Już nie mogę się doczekać startu PO w NBA. ;)
0
@Ziettol Spokojnie jeszcze wróci wielka Barcelona. Gratulacje ;)
0
@D10SLEO Mądrego to, aż miło posłuchać ;)
1
@monsterrize Trzeba konstruować nową kadrę "leśnych dziadków" pogonić i budować nowy zespół z nowym trenerem.
0
@tbas Mam na myśli, że z drużyna przepracował 2,5 roku to jednak sporo i porównywanie to do czasu jaki miał Kike jest dość nie poważne.
@monsterrize dokładnie wszyscy piszą jaki ten Setien zły, ale gość przyszedł prosto z farmy do klubu bez przepracowanego okresu, bez transferów mówiąc wprost nie miał możliwości ułożyć sobie tak kadrę jak by tego chciał.
1
@Cobra303 Valdek przygotowywał drużynę przez 2,5 roku - Kike przyszedł w połowie sezonu. Spora różnica moim zdaniem Kike grał właściwie składem Valverde bez przygotowania a miał podobny wynik.
1
@koziar Obawiam się, że z taką grą i zaangażowaniem nie damy rady Napoli.
0
@Nano22 Zagraliśmy najlepszy mecz sezonu, który przegraliśmy xD to idealnie podsumowuje kadencję Ernesta xD tak jak Rzym i Anfield.
0
@Colon Formuła Valdka powili się kończyła i to było już widać w Superpucharze Hiszpanii. Dlatego Uważam, że nie wygrałby ligi.
5
@monsterrize Ignorantami są ludzie, którzy uważają, że powrót Neymara zmieni oblicze Barcelony.
2
@okiemtypera_lucaxx95 Valdziu miał swoje odchyły, ale ratował dupsko nie raz jak w finale LM w Paryżu gdzie pięknie wybronił sytuację sam na sam z Titim. Można mu wiele zarzucić, ale to był nasz człowiek.
1
@NeroTFP I to wszystko pięknie zagrało.