1

@Fali Z uwagi na to, że są to spotkania tylko sparingowe więc raczej w C+ nie zobaczymy a przynajmniej ja nie wiedzę. Natomiast 30 Lipca wznawiamy sezon regularny i tu C+ pokaże dwa spotkania Lakers- Clippers i Pelicans - Jazz.

1

@Encore Kurcze po tak długiej przerwie biorę co dają ;D i sam jestem ciekawy jak to wszystko będzie wyglądało zarówno od strony organizacyjnej i sportowej.

5

Tymczasem już jutro na parkiety wraca najlepsza koszykarska liga świata - NBA.
21-00 Clippers - Orlando
21-30 Nuggets - Wizadrs
Dodam tylko, że każda ekipa rozegra po 3 spotkania sparingowe w bańce.

0

Kurcze tak sobie patrzę i bilans ostatnich 5 spotkań Lazio w Serie A to 4 porażki i jeden remis a w bramkach 3-9.

1

@Janiama O matulu Piotrek "Nędza" Włodarczyk i od razu przypomina mi się ta akcja i ten komentarz ;D


Mam nadzieję, że chłopaki dostaną szansę w Legii trzymam mocno kciuki.

1

@macio_944 Mało tego uważam, że powinna powstać komisja śledcza, którą kierować będzie pan poseł Suski. Ma spore doświadczenie.

2

@kerouac Powiem Ci jedno skończyłem z bukmacherką i jestem bogatszy i dużo spokojniejszy. ;) Polecam.

1

@AdiKingu96 A no po tym, że nie znoszę Interu.

1

@LuisSalvano Kurcze no coś trzeba wymyślić bo to przecież wszystko nie trzyma się kupy. Jest VAR a mimo wszystko takie wielbłądy, że głowa mała.

0

Brawo Roma i teraz spokojnie utrzymać do końca ;)

0

Tak patrzę na to co wyprawiają sędziowie z tym Varem i dochodzę do wniosku, że powinna być dostępna opcja "challenge" tak jak to ma miejsce w Siatkówce, NFL czy NBA.

17

Brawo Pimienta i brawo Barca B!!!

5

@FCBarcelonista Pep już był więc chętnie zobaczyłbym w roli trenera Kloppa.

0

Ferrari niczym Barcelona jeden wielki cyrk.

0

@DonMatteo901 No cóż dzieci wychowują dzieci. A tak poza tym to wygląda mi to na ustawione zachowanie.

1

@Witam Pamiętaj, że w pojedynku z City nie będą im sedziować Hiszpanie.

0

@jcdenton Świetna sprawa i oby więcej Japońskiego na LR. Arigatōgozaimashita - ありがとうございました ;)

1

@semafor Idealnie pasuje do projektu P$G xD

3

@Hiacynk Już nie mogę się doczekać startu PO w NBA. ;)

0

@Ziettol Spokojnie jeszcze wróci wielka Barcelona. Gratulacje ;)

0

@D10SLEO Mądrego to, aż miło posłuchać ;)

1

@monsterrize Trzeba konstruować nową kadrę "leśnych dziadków" pogonić i budować nowy zespół z nowym trenerem.

0

@tbas Mam na myśli, że z drużyna przepracował 2,5 roku to jednak sporo i porównywanie to do czasu jaki miał Kike jest dość nie poważne.
@monsterrize dokładnie wszyscy piszą jaki ten Setien zły, ale gość przyszedł prosto z farmy do klubu bez przepracowanego okresu, bez transferów mówiąc wprost nie miał możliwości ułożyć sobie tak kadrę jak by tego chciał.

1

@Cobra303 Valdek przygotowywał drużynę przez 2,5 roku - Kike przyszedł w połowie sezonu. Spora różnica moim zdaniem Kike grał właściwie składem Valverde bez przygotowania a miał podobny wynik.

1

@koziar Obawiam się, że z taką grą i zaangażowaniem nie damy rady Napoli.

0

@Nano22 Zagraliśmy najlepszy mecz sezonu, który przegraliśmy xD to idealnie podsumowuje kadencję Ernesta xD tak jak Rzym i Anfield.

0

@Colon Formuła Valdka powili się kończyła i to było już widać w Superpucharze Hiszpanii. Dlatego Uważam, że nie wygrałby ligi.

5

@monsterrize Ignorantami są ludzie, którzy uważają, że powrót Neymara zmieni oblicze Barcelony.

2

@okiemtypera_lucaxx95 Valdziu miał swoje odchyły, ale ratował dupsko nie raz jak w finale LM w Paryżu gdzie pięknie wybronił sytuację sam na sam z Titim. Można mu wiele zarzucić, ale to był nasz człowiek.

1

@NeroTFP I to wszystko pięknie zagrało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?