La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 847 Culés

konto usunięte

0

Nie wiem jak wy ale ja mam lekkie rozdwojenie co do obecnej sytuacji Barcelony. Mam wrażenie, ze jeśli Barca wygra LM to socios znowu zagłosują na obecny zarząd, czyli tak jak 5 lat temu. Każdy sukces obecnej Barcelony umacnia zarząd, co jest dosyć normalne, problem w tym, że krótkowzroczne. Przez kolejnych 5 lat raz weszliśmy do półfinału LM a styl zanikał z roku na rok. Mam wrazenie, że sukces z którego bym się tak bardzo cieszył, byłby czymś gorszym niż porażka, bo zatuszowałby stan drużyny jaki obserwujemy na przestrzeni sezonu na kolejny rok czy dwa.

1

@koziar Obawiam się, że z taką grą i zaangażowaniem nie damy rady Napoli.

1

@koziar A ja uważam, że nawet jakby jakimś cudem Barcelona wygrała LM to i tak Bartomeu i zarząd nie będą już za rok w klubie. Zbyt dużo błędów popełnili, których nie da się ukryć jedną wygraną w LM.

1

@koziar Spokojnie, Bayern szybko wybije z głowy pewnie zagłosowanie na człowieka od Bartka, albo już nawet Napoli.

0

@koziar na razie nie grozi nam ta LM

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?