fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@justfootball Igrasz z ogniem xD
3
@Hushovt Uważam, że największym błędem obecnej polityki/polityków jest brak jakiejkolwiek odpowiedzialności za swoje decyzje. Tym samym mamy ciągle te same złodziejskie mordy, które zamiast zmieniać na lepsze nasz kraj w pierwszej kolejności myślą o tym jak szybko nakraść tak aby nikt tego nie zauważył.
1
@masq Pamiętam prawdziwą twarz lewicy za Millera. Co to był za kabaret xD
1
@killingjoker101 Tak jak śpiewał Czesiu Niemen "Dziwny jest ten świat...".
1
@fcbfan1993 Trzymamy kciuki! ;)
0
@TheGoldenEleven Z tą ceną to jednak zaczekajmy. Co prawda zarząd jest strasznie nieudolny i to widać to uważam, że w transfer można jednak kogoś włączyć z obecnej kadry Barcelony. I tak jak napisałem na początku zaczekajmy jak się sytuacja rozwinie.
0
@Walker Polecam Ci film "Zodiak" nie będziesz się nudził a widzę, że lubisz takie klimaty. W dodatku reżyserem jest David Fincher twórca choćby kultowego "7". Polecam serdecznie.
1
@Lord_Vader Lepiej Matiego nie denerwować xD krótko i na temat ;)
3
Mati jak sie wkur.... jak się zdenerwuje to nie ma co zbierać xD
0
@ranger3120 możesz spokojnie spać xD masz już wszystko załatwione ;)
0
@Martyn02 Polecam "Cienki Bolek" Kevin Hart i Will Ferrell duet genialny xD
1
@ranger3120 wystarczy nr faktury i nic więcej nic Ci nie wyłączą spokojnie ;)
1
@bolo93 Pamiętam, że kiedyś był dostępny na różnych darmowych stronkach a od dłuższego czasu nie ma go nigdzie cda ma go w swoich zbiorach, ale tam trzeba mieć konto premium. Ile ja się naszukałem tego filmu ;) eh... jeszcze raz wielkie dzięki stary ;).
1
@bolo93 O kurde chłopaku wielkie, wielkie i największe podziękowania za link do filmu ;D jeszcze raz wielkie dzięki!. ;)
2
@IronSanHybrid Film genialny i chciałbym go sobie obejrzeć jeszcze raz. Tylko nie ma gdzie...
0
@tadzik447 Tadziu ja poważnie pytam ;) bo kurcze nigdzie nie mogę znależć.
1
Słuchajcie gdzie obejrzę "Snowdena" za free tak jestem Januszem ;D
0
@Barca1992 Pewnie coś w stylu: Trzaskowski organizatorem zamieszek i że cały plan przygotował Tusk xD
4
@SeeleyBooth Choć z drugiej strony lepsze takie zawody niż żadne.
1
@kerouac Nie inaczej i jazda z nimi!!!
1
@kamilos1214 Jasne, że jest sens kup teraz za tyle ile możesz a za jakiś czas kupisz coś lepszego. Mama na pewno się ucieszy. Sam tak zrobiłem 2 lata temu i kupiłem Alcatela i śmiga do dnia dzisiejszego.
23
Jest i awaria kolektora czyli wina Trzaskowskiego ;D TVPrawda nie mogło przejść obojętnie obok tego tematu ;D "człowiek usterka" w akcji ;D
1
@Hushovt Idealnie skrojony pod Aragorna ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Hushovt Harry kompletnie mnie nie zaciekawił więc nie będę się odnosił do tej produkcji. LOTR w pierwszej kolejności przeczytałem i powiem wam szczerze, żę byłem przepełniony ciekawością. A wynikało to z tego jak Peter to wszystko zrobi jak będzie wyglądał Aragorn, jak będzie wyglądało Shire, Nazgule, Balrog czy Rivendell. I powiem, że byłem zachwycony tym co zobaczyłem. Film jest zrobiony genialnie pod każdym kątem. Rewelacyjna muzyka, tempo akcji genialne, wyśmienity klimat przygody.... Coś pięknego. Z tym Morgothem jeszcze nic straconego ;D tak jak z Silmarillionem, ale tutaj raczej w formie serialu tak jak napisał wyżej @ShinobiQWE . Czekamy cierpliwie ;)
2
@Colon W ostatniej części "Bitwa 5 armii".
1
@JimMorrisonFCB "Zodiak" zajebisty filmik również polecam.
1
@NeroTFP Może "Świadectwo kości" mroczny klimat.
0
@bixmix @Adamski69 Panowie wyciąganie jakichkolwiek wniosków po obejrzeniu materiałów z jednego sezonu mija się z celem. To był wyjątkowy czas wszyscy wiedzieli, że Phil odejdzie kiepska relacja z głównym GM i jeszcze masa innych spraw. Nie ma o czym tu się rozpisywać. To był koniec pewnej ery i tyle. Jordan był absolutnym liderem i genialnym zawodnikiem uważam najlepszym w historii, który wielokrotnie powtarzał, że on chce wygrywać on po to gra w kosza. Czy był tyranem? uważam, że chciał swoich kolegów wprowadzić na jeszcze wyższy lvl a tego nie da się osiągnąć śmieszkami czy głaskaniem po główce, że fajny meczyk zagrałeś. To może wystarczy dla obecnych zawodników gdzie media społecznościowe i inne głupoty robią wodę z mózgów co poniektórych pseudo wytatuowanych gwiazdek. Taka jest różnica. Żeby być najlepszym trzeba ciężko zapie....ć i wiedział o tym sam Jordan, który w młodości przeszedł podobną drogę.
1
@Wossi61FCB Borek komentował.