fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IAmBackCules Pamiętam pamiętam ;D ale bardzo dziękuję za przypomnienie ;)
0
@Cochise Życie nie znosi próżni o to możesz być spokojny będą kolejni kto wie może nawet lepsi to tylko kwestia czasu.
3
@ArterkHD Dla mnie Marek "Spiderman" ter Stegen jego gra nogami to czysta poezja.
0
@Kleps0n To prawda ;) byłem jednak zaskoczony, że aż tyle ;)
0
@Bykunn Cieszmy się i radujmy ;D
5
a tak wygląda wspomniany pociąg Elona Muska - Starlink
https://www.youtube.com/watch?time_continue=59&v=h-S67Y7gEeY&feature=emb_title
0
@domin682 Jeśłi widzisz Wenus to powoli kieruj wzrok na wschód. Szukaj małego wozu widać gołym okiem jak się przemieszczają.
1
@IAmBackCules Tak masz rację już przeczytałem. Dzięki. Na początku myślałem, że satelita pomyka na niebie, a tuż za nim kolejny i kolejny i myślę wtf? ;)
1
@domin682 Tak. Dobra już wiem to Starlink czyli tzw pociąg Elona Muska. Tu wrzucam materiał.
https://www.eska.pl/krakow/starlinki-2020-czyli-pociag-elona-muska-kiedy-obserwowac-czy-w-krakowie-sa-widoczne-aa-W1gG-1337-CQp7.html
0
Pany czy ktoś już rozkminił lub posiada informację co na niebie robią jasne punkty poruszające się z tą samą prędkością w identycznym odstępie? dodam, że tych obiektów jest naście.
3
@Felipe_PL Natomiast ja nie bardzo rozumiem tego wpisu i Twojego płaczu rodem z TVPrawda. Twoim zdaniem "specjaliści"nie mają prawa wyrazić swojego zdania? a może teraz nie mamy prawa wyrazić swojej opinii na forum publicznym? widzę, że Januszek wyskoczył z dziupli.
1
@Arkon Kurcze strasznie tego żałuje w piłce wygrał prawie wszystko no właśnie prawie. Znakomity bramkarz i myślę, że również wspaniały człowiek ;)
1
@Arkon Juve.... i od razy masz przed oczami Del Pierro co to był za grajek prawdziwa legenda Starej Damy wspomniany Gigi, ale Pavel Nedved, Ciro Ferrara czy choćby Antonio Conte oczywiście na ławce trenerskiej legenda Marcello Lippii oj długo by wymieniać. Mój ulubiony klub w Serie A. Szkoda tylko, że Gigi nie podniósł pucharu LM...
1
@MichalZZZ Prawda. "This is a man's world but it wouldn’t be anything without a woman or a girl".
8
@Zioolek10 Zdecydowanie Artek Boruc. LM i taniec Boruc dance ;D nie zapomnę nigdy.
1
@lukaszbarca15 stary popraw słowo "kupywał" - kupował bo zaraz literaci się zaplują.
3
@Encore @student97r @Arkon LA kocha Lou a Lou kocha LA i faktycznie zarabia stanowczo za mało jednak musimy spojrzeć na to z szerszej perspektywy gra w zespole z wielkimi graczami i ma bardzo realną szansę na pierścień a to czasami jest dla zawodników dużo istotniejsze niż mln $ na koncie. Swoją droga myślę, że "sweet Lou" już swoje zarobił.
4
@tobiasson92 No cóż jaki rząd takie prognozy.
5
@Kamil92 Dlatego kupić go teraz i niech się uczy Tiki Taki w Barcy B a za rok pierwsza drużyna. I jazda Trio Messi- Grizzly- Brożek o panie.
15
Bardziej od Neymara wolałbym Pawła Brożka.
5
@Arkon Wszyscy wiemy jaką jakość dawał Barcelonie Samu natomiast pamiętam jak Pep wchodził do Barcelony i jedno z jego pierwszych decyzji było wietrzenie szatni i mówiąc wprost pozbycie się gwiazdek z zespołu. I właśnie ta decyzja w dalszej perspektywie przyniosła genialne efekty.
1
@Arkon Jeśli się nie mylę to Pep nie darzył wielką sympatią Eto a interes z Ibrą był znakomitą okazją aby pozbyć się Kameruńczyka mówiąc brzydko .
2
@IronSanHybrid ponieważ nie miałem wcześniej do czynienia z grą w którą gracie więc nie zamierzam się kompromitować ;D natomiast bardzo dziękuję za zaproszenie i mocno trzymam za was wszystkich kciuki ;) najważniejsze aby była dobra zabawa i tego wam wszystkim życzę. ;)
2
@Hiacynk Zgadzam się. Hardy moim zdaniem idealnie pasuje do tej roli. Jednym słowem mniej gadania a więcej.... palenia cygara :D
4
Tom Hardy jako Al Capone? to może być zacny film.
1
@Kapitan hawk TVN dzisiaj elegancko zaorało TVpis ;D klasa.
1
@Arkon Ja tylko dodam, że gdyby nie licencja Amici to pewnie Lecha już by nie było. Ja niebieskim nie kibicuje bo sercem jestem za Legią natomiast trzeba oddać, że za Smudy grali piłkę na Europejskim poziomie. Bardzo podoba mi się fakt, że to kolejny klub w ekstraklapie, który stawia na młodzież i o to właśnie chodzi. Trzeba stawiać na młodych i dać im możliwość regularnej gry bo to przecież przyszłość naszej piłki. Przykładem jest młody chłopak, którego Franek wyciągnął z Pruszkowa (Jóżwiak myślę, że nikt Ci tego nie zapomni) a dzisiaj strzela bramki najlepszym klubom Europy. Za to wielkie brawa.
2
@IronSanHybrid O kurcze jak czytam "Matematyka królową nauk" to od razu przed oczami mam lekcje edukacyjne TVP ;D
3
@AlicjaFCB No właśnie to jest plan pis. Kręcimy i nakładamy podatki a i jeszcze porozdajemy trochę kaski na lewo i prawo w dodatku wmawiając Polakom, że to dla naszego dobra. I taki to jest plan.
5
@tobiasson92 Sprawa jest prosta. Jarek ma teraz ważniejsze sprawy na głowie przed nim i całym pis wybory muszą jakoś przepchnąć Dudzia na kolejną kadencję. Więc nie ma czasu pisać przemówień dla pozostałych ministrów już nie mówiąc o konkretnych planach/działaniach. A ci z kolei boją się cokolwiek powiedzieć aby przypadkiem nie zdenerwować prezesa. Dlatego na konkrety trzeba poczekać.