2

@Katalonbar Ja pikole płacz kibiców wielkiego Liverpoolu byłby kosmiczny. A przecież to ma być "ten sezon" xD

1

@student97r To zrozumiałe mam podobnie ;D nie wiem czy widziałeś Clipki podpisały Noah. Kurcze skład naprawdę robi wrażenie.

0

@student97r Bardzo lubię takich charakternych grajków ;D pamietam jak Beverley przywitał Lonzo w lidze.


Green i Patrick uwielbiam tych gości ;D.

0

Mam nadzieję, że zostanie w przyszłości pierwszym trenerem Barcelony.

0

@Szpenser No zobaczymy zobaczymy. Kto wie może przyjdzie nowy skrzydłowy i zobaczymy co młody będzie grał. Meh

0

Obym się mylił, ale coś mi się wydaję, że Fati skończy jak Munir.

4

Betis dziękujemy!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@cchesterr43 I szach - mat xD

3

@brzucho I dlatego nigdy nie został wielkim pięściarzem. Oprócz klepania trzeba jednak mieć trochę oleju w głowie. Pokora i ciężka praca to klucz do sukcesu.

0

@draxidox zagrajcie w warcaby.

0

@ryba84 Spoko. Obiecuje, że już nie będę.

0

Najważniejsze, że mamy lidera.

0

@ryba84 Dla Ciebie obsługa smartfona może stanowić problem skoro nie potrafisz pisać po Polsku.

0

@Michael24 Ja im się nie dziwię cięzko się to ogląda na trzeżwo xD

0

@ryba84 najlepszy na boisku xD

1

Brawo kapitanie !!!

0

Busi to wygląda tak jakby przebiegł maraton xD

1

@Coutinho007 Pasuje idealnie xD

4

Zostawcie Rakiticia!
Nie wyciągajcie go!
Tam ciągle gra muzyka
A oni w tańcu śnią...

8

@DaPi Głosuj głosuj Premier League obejrzysz w C+, La Ligę w 11 a koronę królów w TVP. Natomiast Formułę 1 będziesz oglądał od połowy wyścigu tak aby Ci się nie przejadło za szybko xD

8

@Barca1992 TV Prawda wykupi La Ligę a komentować ją będą Morawiecki z Suskim xD

0

@Maniek9444 No to teraz czekamy na kolejną marionetkę. Kurski zrobił swoje poszła petycja do prezydenta pieniążki są więc bawimy się dalej. Dobra robota towarzyszu Kurski melduje wykonanie zadania.

1

@Barwindg ;D dobre czasy nastały nie ma co.

7

@HighestInTheRoom Różnica jest taka, że PO kradła po kątach a za PIS na legalu i jeszcze wmawia ludziom, że to jest potrzebne do lepszego rozwoju państwa xD.

2

@Barwindg Jest nowy podatek cukrowy to można się bawić.

7

@HighestInTheRoom i obniżania (podnoszenia) podatków. No sorry za coś te 500+ trzeba finansować.

19

@Pogba Czyli nic nowego. Efekt dobrej zmiany.

1

To Brazylijczyk a jak wiadomo oni w Barcelonie długo nie grają xD nowy Xavi pisali eksperci od młodych talentów xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?