fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Katalonbar Ja pikole płacz kibiców wielkiego Liverpoolu byłby kosmiczny. A przecież to ma być "ten sezon" xD
1
@student97r To zrozumiałe mam podobnie ;D nie wiem czy widziałeś Clipki podpisały Noah. Kurcze skład naprawdę robi wrażenie.
0
@student97r Bardzo lubię takich charakternych grajków ;D pamietam jak Beverley przywitał Lonzo w lidze.
Green i Patrick uwielbiam tych gości ;D.
0
Mam nadzieję, że zostanie w przyszłości pierwszym trenerem Barcelony.
0
@Szpenser No zobaczymy zobaczymy. Kto wie może przyjdzie nowy skrzydłowy i zobaczymy co młody będzie grał. Meh
0
Obym się mylił, ale coś mi się wydaję, że Fati skończy jak Munir.
4
Betis dziękujemy!!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@cchesterr43 I szach - mat xD
3
@brzucho I dlatego nigdy nie został wielkim pięściarzem. Oprócz klepania trzeba jednak mieć trochę oleju w głowie. Pokora i ciężka praca to klucz do sukcesu.
0
@draxidox zagrajcie w warcaby.
0
@ryba84 Spoko. Obiecuje, że już nie będę.
0
Najważniejsze, że mamy lidera.
0
@ryba84 Dla Ciebie obsługa smartfona może stanowić problem skoro nie potrafisz pisać po Polsku.
0
@Michael24 Ja im się nie dziwię cięzko się to ogląda na trzeżwo xD
0
@ryba84 najlepszy na boisku xD
1
Brawo kapitanie !!!
0
Busi to wygląda tak jakby przebiegł maraton xD
1
@Coutinho007 Pasuje idealnie xD
4
Zostawcie Rakiticia!
Nie wyciągajcie go!
Tam ciągle gra muzyka
A oni w tańcu śnią...
8
@DaPi Głosuj głosuj Premier League obejrzysz w C+, La Ligę w 11 a koronę królów w TVP. Natomiast Formułę 1 będziesz oglądał od połowy wyścigu tak aby Ci się nie przejadło za szybko xD
8
@Barca1992 TV Prawda wykupi La Ligę a komentować ją będą Morawiecki z Suskim xD
0
@Maniek9444 No to teraz czekamy na kolejną marionetkę. Kurski zrobił swoje poszła petycja do prezydenta pieniążki są więc bawimy się dalej. Dobra robota towarzyszu Kurski melduje wykonanie zadania.
1
@Arkon Proszę zerknij sobię tutaj:
https://www.sporttidings.com/fc-barcelona-players-salary-2020-wages-highest-paid-player/
1
@Barwindg ;D dobre czasy nastały nie ma co.
7
@HighestInTheRoom Różnica jest taka, że PO kradła po kątach a za PIS na legalu i jeszcze wmawia ludziom, że to jest potrzebne do lepszego rozwoju państwa xD.
2
@Barwindg Jest nowy podatek cukrowy to można się bawić.
7
@HighestInTheRoom i obniżania (podnoszenia) podatków. No sorry za coś te 500+ trzeba finansować.
19
@Pogba Czyli nic nowego. Efekt dobrej zmiany.
1
To Brazylijczyk a jak wiadomo oni w Barcelonie długo nie grają xD nowy Xavi pisali eksperci od młodych talentów xD