4

"Avengers" na TVN jeśli ktoś jest zainteresowany a o 23-05 genialny hit "Siedem". Polecam.

0

@DanielOOL wiem, że prawa ma Bein sport.

0

@kamyk_23 strona normalnie działa ;)

2

@FafitFCB Niedziela niehandlowa więc robią zapasy xD

1

@emeu Wszystko co najważniejsze podałeś nie ma się czym martwić.

1

@JackH @student97r Ale ja się ze wszystkim zgadzam ;) Nets obecnie mają bardzo dobrą ekipę powrót KD i Irvinga jeszcze podniosą poziom. Uważam, że Nets mają dużo możliwości na rynku i pamiętajmy, że jeszcze sporo jest spotkań do końca RS i jeszcze wszystko może się zmienić. Co do "Zielonego" moim zdaniem GSW potrzebują takiego walczaka i jestem przekonany, że zostanie poza tym już nie raz władze GSW informowały, że pieniądze nie grają roli i jeśli mają płacić podatek od luksusu to to zrobią.

0

@Lares 2K NBA, NFL Madden, NHL to najlepsze tytułu.

1

@JackH @student97r Czy aby napewno sie przeliczyli? zwróćcie uwagę, że bez Irvinga Nets grają lepiej. Przypadek? Kontuzje obu gwiazd Nets wykorzystają inni, którzy przecież mogą przez regularną grę sporo na wartości zyskać a to w dalszej kolejności może pomóc w handlowaniu tak aby zbudować bardzo mocny team. Jasne picki są ważne, ale moim zdaniem Nets mają zupełnie inne plany.
Natomiast co do Greena i Wigginsa to uważam, że ten drugi potrzebuje bata nad głową- potrzebuje mentora, który wyciśnie z niego to co najlepsze. A Green to bardzo charkterny gość, który nie odpuszcza a do tego ma 3 pierścienie. Ciężko o lepszy autorytet.

0

@Hiacynk Młody i bardzo utalentowany - Paweł Brożek.

6

Kurcze niecałe 2 minty gry a Lipsk 3 sytaucje bramkowe xD dobrze sie zapowiada.

2

@nadachu A najlepsze jest to, że to wszystko za nasze pieniądze.

0

@Grabarz1750 Ale też nie ma się co dziwić walczą o swoje.

0

@KapiFCB A pamiętam komentarze jak do nas Artek przychodził. Bo za stary, a po co on nam itd. a okazuje się, że jest jednym z lepszych w całej drużynie.

0

Tymczasem w biurze poselskim Adama Gawędy.
https://www.facebook.com/333981886691158/videos/245509169780240/
28 Lutego górnicy mają protestować na ulicach Warszawy. Oj będzie się działo.

0

Duńczyk jeszcze nie rozegrał, żadnego spotkania w barwach Barcelony ba jeszcze nie włożył koszulki a już podśmiechujki na jego temat. Przypomnę wszystkim wyśmiewanego tu Paulinho czy Vidala. Trzeba dać mu szanse.

4

@mavachi I to mi się bardzo w BVB podoba mimo, że im nie kibicuje. Scouting jest wręcz genialny. To raz a dwa jak już kupią kogoś do drużyny to nie po to aby siedział na ławce tylko aby grał.

0

@draxidox Tak jak napisał wyżej @PanZagadka jeśli w umowie będzie tylko Twoje nazwisko to nikogo nie obchodzi kto z Tobą mieszka. Abyś płacił na czas to nie bedzie problemów.

0

@Quahoo ja myślę, że spodobała mu się Twoja fryzura ;).

2

@Triv44 Bardzo dobry film. Jeśli nie wdziałeś to polecam "Infiltrację".

1

@IronSanHybrid A już, myślałem, że pod łóżkiem jest 5 xD

3

@fcbcampeones0809 Tak to wsyzstko rozpoczeło sie od wygranych wyborów przez Rosella a dzielo kontynuuje Bartek.

0

No to już mamy temat na kilka dni xD odpoczniejmy od Neymara.

22

"Ryba psuje się od głowy". I tak własnie jest z Barceloną.

0

@Chwytliwy Dokładnie to co napisał @Hushovt tu jest taki zamysł aby MAtS szybko wprowadzał piłkę do kontrataku tylko co z tego skoro nikt do tej piłki nie wychodzi wszyscy się przyglądają. Pamiętam taką taktyką za Lucho z pierwszego sezonu. I to wszystko świetnie wychodziło.

0

@NeroTFP Kurcze przypomina mi to pamiętnego karnego Ramosa xD podobno piłka do tej pory nie spadła xD

0

@Irmscher10 Skoro oglądasz to powinieneś być pierwszy, który rozumie, że potrzebny jest czas aby to wszystko poukładać. Jasne nie wszytko jest winą Valdka, ale jako trener jest odpowiedzialny za to aby drużynę przygotować do konkretnego spotkania i całego sezonu . Czytałem 50 razy: wyciągneliśmy wnioski i co.... wyciągneliśmy z 0-3 w Rzymie na 0-4 na Anfield. Motywacja? a od czego jest ten trener? wszycy widzieliśmy jak zagrało Live w pierwszym spotkaniu cisneli aż miło. I co zrobił trener? taktyka na Messiego. To wina piłkarzy, że Messi tak zagrał. Tu nie było żadnej taktyki, tylko kucanie. Zero reakcji trenera. A dzisiaj czytam, że Setien jest wszystkiemu winny. Bo gramy tak samo. ;)

2

Czytam te wasze komentarze i rece mi opadają. Drużyna gra słabo bo tak została do sezonu przygotowana przez Valdka. Drużyna nie jest przygotowana fizycznie co widać praktycznie w każdym spotkaniu. Ciągłe klepanie od jednej strony do drugiej i cyk do bramkarza. Czytam, że Setien nie jest wcale lepszy czy Valverde wróć.... ludzie Kike przyszedł z marszu do tej drużyny bez żadnego okresu przygotowawczego bez wypracowanych schematów z kalekami pokroju Rakiticia, który boi się cokolwiek zrobić z Busim, który od 2 sezonów kiwa się sam ze sobą z masą innych problemów. A wy oczekujecie od niego cudów. Dajcie mu popracować jestem przekonany, że Setien to wszystko widzi tu potrzeba cierpliwości i czasu aby to wszystko zaczeło grać jak trzeba. Śmiejecie się z białych rycerzy z kawiarenki a tu wcale nie jest lepiej.

9

@Irmscher10 Ale co Ty piszesz chłopaku oglądasz trochę piłkę? Setien bez okresu przygotowawczego prowadzi bandę emerytów i celebrytów. To czego się spodziewasz w tym bałaganie jaki zostawił Ernesto? że będą z marszu grali Jogę Bonito? xD

0

@Gappeq Zdecydowanie ;) znakomity film ;D.

0

@Encore chyba skuszę się na konkursy zwłaszcza ten za 3 ;) pierwszy meczyk czyli młodzi USA vs Reszta chyba tylko skrót i tak samo będzie juz z głównym daniem czyli mecz All Star. To już nie to co kiedyś ;) teraz to siekanie trójek z połowy boiska i konkurs dunków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?