0

@student97r Dla mnie osobiście dziwny ruch Cavs. Zamiast cisnąć Thomsonem aby nabijał statystyki i mówiąc wprost próbować go latem wytrejdować ściągają kolejnego wysokiego, który pogra pół roku i wchodzi na rynek. Już teraz żródła ligi informują, że nie ma zainteresowania Thomsonem.

0

@ddanioofcb Oby częściej tak dowodził xD

0

Jak widać taktyka 1000 i jednej wrzutki nie zawsze działa xD brawo Sociedad!

1

@kerouac może nie epicki, ale fajnie się słucha ;)

0

Zbierają sie czarne chmury nad Abidalem.

2

@Mns21 No trudna sprawa, ale z Kevinem zaczekajmy do końca okienka jeszcze nie wiemy kto i jakie ruchy zrobi. Love to znakomita opcja dla zespołu walczącego o tytuł. Gość bardzo doświadczony z pierścieniem.

1

@student97r Uważam, że na takiej wymianie Rakiety wychodzą bardzo dobrze. Mają to czego chcą a nawet więcej bo przecież Covington daje dużo w ofens. i jest również całkiem dobrym obrońcą. Jeśli chodzi o środkowego w takiej wymianie Rakiety mogą dostać od Bostonu kogoś z trójki Kanter, Theis czy Poirier. Wilk syty i owca cała. Natomiast co do Minesoty również będą zadowoleni. 2 Picki I rundowe przecież wiadomo, że tam już nic z tej ekipy nie będzie i ponownie pójdą w przebudowę. Towns pójdzie w wymianie do GSW za Russella i wszyscy będą happy ;).

0

@student97r @Mns21 A ja coś czuję, że może być trójstronny deal: Rakiety -Celtics-Minesota. Picki Bostonu za Covingtona a ten leci do Rockets w zamian z Capele do Bostonu + jakies wyrównanie kontraktów. Rakiety koniecznie chcą wytrejdować Capela na wschód aby nie wzmacniać przeciwników a Boston ma to czego wszyscy chcą czyli wybory w drafcie.

0

@Mns21 @student97r Tak widziałem info na ten temat. Bardzo ciekawa sprawa.

2

@student97r Okazuje się, że wymiana Capeli ma zupełnie inny charakter. Jak podaje NBCSports właściciel Rakiet pan Tilman Fertitta nie chce więcej płacić podatku od luxusu. Co za tym idzie Boston jest w grze i podobno oferuje 2 picki I rundowe + zawodnik prawdopodobnie chodzi o Theisa, który potrafi rzucić za 3. Takie kwiatki ;).

4

Kurcze prawdziwa Familiada na LR się zrobiła szkoda, że nie ma Karola w roli prowadzącego. Te jego suchary robią robotę xD

1

@student97r A gdzieś czytałem, że podobno J.R Smith trenowal z Lakersami ;D. Z Thompsonem również może być ciężko. Fajnie jakby Cavs na nim "zarobili" bo to automatycznie pozwoli zaplanować kolejne ruchy na przyszłość. No jeszcze ok. 70 godzin okienka zobaczymy co sie wydarzy.

0

@Mns21 Moim marzeniem jest taki prawdziwy rim protector jak Drummond prawdziwa bestia na tablicach. Taka opcja daje wiele możliwości zarówno w def jak i ofens. Generalnie od czasów Perkinsa w Bostonie nie ma prawdziwego środkowego. Uważam, że za te pieniądze swoją drogą śmieszne jak na takiego zawodnika to ruch byłby genialny.
@student97r absolutnie się zgadzam nikt mu chyba nie da takich pieniędzy a pamietajmy, że wszyscy generalni menadzerowie wiedzą z jakimi kontuzjami zmierzył się Hayward. To bardzo komplikuje jego sytuację. Podobnie jest teraz z Kevinem Love. Podobno nikt go nie chce.

0

@student97r @Mns21 Tak tu problemem jest kontrakt Gordona jeśli dobrze pamiętam + 30mln.

1

@student97r Brown? nie ma mowy ;) chłopak po odejściu Irvinga złapał wiatr w żagle więc raczej nic z tego. Mnie bardziej zastanawia co te Rakiety kombinują. Idą w small ball czyli co kopiują GSW tylko, że ekipa z San Francisko ma Currego i Klaya czyli dwie strzelby za 3, które nie zawodzą. A Rakiety mają tylko Brodę bo Wessa nie liczę. I druga sprawa. Przecież w pomalowanym przy takich Lakersach oni nie mają zbiórki czyli praktycznie każda piłka jest przeciwnika. Nie wiem co ten D' Antoni wyprawia.

0

@student97r @Mns21 @Encore @Undertaker87 Celtics nie mają za dużo do zaoferowania. Tzn mają, ale Rakiety chyba raczej na to nie pójdą. Pamiętajmy, że trzeba wyrównać kontrakt Capeli czyli 15 mln. I tu zaczyna sie problem bo kogo Danny odda Theisa? Smarta? reszta to frytki Langford + reszta młodych. Fakt są 3 picki I rundowe, ale to za mało moim zdaniem.

0

@MichalZZZ Kurcze pamniętam tę walkę słuchaj jak byś dostał taką sztuke od Tysona też byś uciekał.

2

@zadafcb brak słów... a wszystko było pod kontrolą. Szkoda. Najgorsze jest to, że teraz czeka nas kilka miesięcy przerwy.

0

Kurcze dawaj Jimmy!

0

@student97r To prawda i chyba sobie jeszcze poczekają znając ich szczęście ;)

0

@zadafcb ha ha pięknie jest pięknie ;D

1

@Encore dokładnie tak.

0

@Encore Oni są w tak czarnej D... tyłku, że biorą jak leci ;)

1

@Encore @student97r A ja myślę, że jest taka ekipa, która Westa by chciała to NY Knicks ;D

1

@4drian0 To Ameryka i jak to mawiał Siara "mają rozmach skur****y" xD

12

50 letnia Jennifer Lopez na rurce!! robi wrażenie xD

5

Brawo 49ers!!!! i oby tak dalej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@TheMefju To prawda szkoda Francuza. Myśle jednak, że niektórzy zawodnicy przesiąknięci są pomysłami Valverde. Po co podać prostopadłą piłkę do przodu zaskakując kompletnie rywala skoro można wykonać 40-50 podan do boku i do tyłu. Sytuacji o których piszesz gdzie Grizzly aż rwał się do przodu było dzisiaj co najmniej kilka. Tylko co z tego skoro Busi ma piłkę i szuka kolegi z boku? brakuje już od dawien dawna pełnego automatyzmu. Otrzymuję piłkę i gram do przodu szybko na jeden kontakt a obecnie jest tak: piłka do Busiego i zaczyna się klepanie - trzymanie piłki, kółeczka itd. tylko po co? drużyny, które przyjeżdzają na CN już wiedzą doskonale jak się ustawić bo my gramy ciągle do boku i do tyłu.

2

@KamQiX Popcorn mam gotowy zaczynajcie ;) A tak poważnie to co by o naszym kapitanie nie napisać, że człapie, że wzdycha i co tam jeszcze robi nie zmienia faktu, że jest kluczową postacią Barcelony. Messi już od wielu lat robi całą grę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?