2

@Encore Absolutnie. Zawsze dawał z siebie 150 % i zarażał swoim zaangażowniem kolegów. Prawdziwe sreducho Celtics ;)

4

Boston Celtics poinformowali, że od przyszłego sezonu koszulka z #5 zostanie zastrzeżona. W ten sposób klub chce uhonorować legendę parkietów NBA Kevina Garnetta za jego grę dla Bostońskiej organizacji. 6 sezonów w Celtics jedno mistrzostwo jeden z najlepszych defensorów ligi i serce BIG 3. Wielkie dzięki "Big Ticket"
https://www.youtube.com/watch?time_continue=355&v=9ePuVttqJv4&feature=emb_title

1

@Kamilos84 Uważam, że pieniądze w piłce jak w każdym sporcie są potrzebne natomiast największym błędem było/jest bierność organów kontrolujących finanse klubów. Tu jest największy błąd. Nikt tego nie kontroluje lub nie chce kontrolować i dlatego mamy taki bajzel.

0

@tatonik Jeśli Duda przegra w wyborach prezydenckich to będzie początek końca pisorków i ich "dobrej zmiany".

14

Właśnie obejrzałem sobie Le Mans 66/ Ford vs Ferrari. I jednym słowem film absolutnie genialny ze znakomitą grą aktorską Christiana Bale i Matta Damona. Świetny film polecam wszystkim.

2

@PatrychoO Szkoda tylko, że za nasze pieniądze.... darmozjady i nieudacznicy.

0

@Encore @Statistics Ciekawa sprawa, od lat są w przebudowie ;) a dzielą i rządzą jeśli chodzi o wartość rynkową organizacji.

1

Organizacje, które mają największą wartość według Forbsa:
1. New York Knicks: $4,6 miliarda
2. Los Angeles Lakers: $4,4 miliarda
3. Golden State Warriors: $4,3 miliarda
4. Chicago Bulls: $3,2 miliarda
5. Boston Celtics: $3,1 miliarda
6. Los Angeles Clippers: $2,6 miliarda
7. Brooklyn Nets: $2,5 miliarda
8. Houston Rockets: $2,475 miliarda
9. Dallas Mavericks: $2,4 miliarda
10. Toronto Raptors: $2,1 miliarda
http://probasket.pl/nba-najswiezsze-zestawienie-forbesa-knicks-nadal-na-1-miejscu/

1

@kazbychu I miał z kim grać. Divac, Weber, Nick Anderson czy choćby młokos Peja Stojaković ;). A póżniej to się wszystko rozsypało.

0

@NeroTFP Kurcze Rutkowski na tym zdjęciu wygląda tak jakby dopiero wstał po tygodniowym melanżu xD

1

@Encore I ta reakcja Tuckera po rzucie... xD

5

@snake99 XDDDDDDDDDD

1

@snake99 Radzę ci obejrzeć powtórkę. A zresztą @DonAndresFCB ładnie to pokazał.

1

@snake99 Akurat Lenglet ręki przy ciele nie miał. Karny absolutnie zasłużony. 18 sekunda.


0

@Transu96 No faktycznie lipa. Swoją drogą współczuje wszystkim tym, którzy nie posiadają garaży.

2

Najgorszy jest ten wiatr z deszczem.

1

@Encore Finał na Wschodzie myślę, że to bardzo realne. Pod warunkiem, że wszyscy będą zdrowi oczywiście bo z tym ostatnio są spore problemy.

2

@Encore Fajnie to wszystko zaczyna wyglądać. Teraz tylko cierpliwości i wzmocnić ławkę i będzie bardzo ciekawie.

2

@zadafcb Kurcze akcja wybroniona koncertowo. Natomiast 1 minuta do końca +9 na tablicy i 2 straty Tatuma to mogło się żle skończyć. Fajny meczyk i najważniejsze, że wygrana. Cytując kibiców Barcelony "trudny teren" zdobyty ;).

1

@tbas Cierpimy i ciągle wyciągamy wnioski kolejny już sezon a pozostali graja i idą do przodu.

0

@barcelonaLM To prawda z tym, że inny zawodnik np: Fekir w sytuacji sam na sam nie szukałby Messiego tylko sam by kończył i to jest właściwie wizytówka obecnej Barcelony. Jak nie podasz do Messiego jesteś BE.

2

@JackH No właśnie czytałem, że aż pali się do gry ;) Zdrowy Igi to gwarancja solidnych minut na parkiecie ;) jestem bardzo ciekawy jak to w Miami będzie wyglądało.

2

@JackH Clipki bardzo dobry ruch bardzo ciekawe wsparcie, ale moim zdaniem najlepiej wyszli Miami - Crowder + Iguodala w dodatku pozbyli się Waitersa. Bardzo dobre wzmocnienia moim zdaniem.

0

@student97r Może jak znajdziesz chwile czasu to zrobisz takie krótkie podsumowanie całego okienka. Myślę, że jest tutaj sporo osób, które to zainteresuje ja sam chętnie sobie przejrzę bo niestety nie miałem czasu aby na bieżąco wszystkiego śledzić. ;)

1

@student97r Tak jest zgadza się ;) Drummonda nie było w planach Celtics bo nie ma kasy ;D dlatego tak bardzo zaangażowali się w rozmowy z Rockets w sprawie Capeli. Tu głównie chodziło o jego kontrakt czyli 17 mln. Bardzo przyjemny swoją drogą. Miami? zobaczymy co się wydarzy po PO i jak daleko w nich zajdzie ekipa z Florydy. I tak jak napisałeś Andre pewnie chce grać o tytuł i właśnie takiej ekipy będzie szukał. ;) I zgadzam się w pełni co do zbliżającego się draftu. Danny ma sporo i jestem pewien, że chętnych również nie zabraknie.

0

Nie wiem czy było, ale żeńska drużyna Barcelony pokonała w pólfinale PK Atleti 2-3 i zagra w finale tych rozgrywek. Także dobrze, że dziewczyny idą do przodu. Brawo!

2

@Cariones I będą mieli więcej odpoczynku ;)

9

Najważniejsze, że "somsiad" też odpadł ;)

1

@student97r Coś czuje, że latem Andre wyląduje w NY ;) wysoki pick w drafcie to najlepsze co może spotkać Cavs. Proces przebudowy długi i mozolny. Co do Celtics to faktycznie nie wzmocnili się natomiast trzeba sobie powiedzieć prawdę, że wszyscy wiedzą w lidze, że Danny ma sporo asów i każdy chce wycisnąć dla siebie jak najwięcej a Danny nie jest pierwszy lepszy tylko stary wyga ;) i wie najlepiej jak to wszystko poukładać. Przed Celtami ciekawy draft i tu może się sporo wydarzyć.

0

@student97r Tak moja wina żle spojrzałem w salary cap Cavs ;) byłem przekonany, że TT ma jeszcze rok. Z tego co czytam wynika, że Drummonda nikt nie chciał i dlatego poszedł za frytki do Cavs, którzy generalnie nic nie tracą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?