1

@student97r Broda, Broda, Broda.... dalej robi swoje xD 17 zbiórek Drummonda jestem bardzo ciekawy co się z nim stanie. Widać już od dłuższego czasu, że Pistons to nie miejsce dla niego. Latem wchodzi na rynek i podobno już teraz ekipa z Detroit szuka chętnego do wymiany za Andre. Co ciekawe czytałem, że faworytem są uwaga Atlanta Hawks ;).

1

@IronSanHybrid To prawda tu trzeba spokoju i niech chłopaki jak najszybciej złapią o o co chodzi trenerowi to trzeba spokojnie przepracować. Kike przejął ekipę w trakcie sezonu a to nigdy nie jest łatwe.

1

@IronSanHybrid Dzisiaj na Levente wystarczyło, ale i tak ekipa Paco miała mnóstwo sytuacji. Obawiam się, że ustawienie z 3 w obronie + wahadłowi się nie sprawdzi.

0

@szela1899 Cały czas mają w głowie nauki Valverde - gramy na 1-0 i obrona Częstochowy.

1

Niestety, ale gra 3 w obronie się raczej nie sprawdzi takie Levante robi co chce.

0

Kurcze Rysiek na rozgrzewce xD

2

Marc - Andre Spider Man xD
Ray Hudson

0

@gontex Polecam film "Koneser", "Contratiempo" lub "Zaginiona dziewczyna" Finchera bardzo fajny filmik.

0

@Hiacynk I to o czym pisaliśmy wczoraj nie zapominajmy o Pelikanach bo złapali formę wrócił Zion i tak jak napisałeś będzie bardzo ciekawie. Kilka bardzo ciekawych drużyn powalczy o 8 miejsce n.a Zachodzie

0

@Encore :) zobaczymy co dzisiaj pokaże ;)

0

@Encore Dzisiaj bez Kemby niestety.

0

W piłke można grac wszędzie i... na rowerach xD


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@victor Kurcze po kielichu lepiej komentuje niż na trzeżwo xD

4

@student97r @Encore @Hiacynk Kurcze swoją drogą zobaczyć Townsa w GSW u boku Currego, Klaya i Greena. Wygląda to naprawdę zacnie. Ależ ten Zachód jest mocny ;) Natomiast co do Beala to tak jak napisał @student97r w lepszej ekipie wskoczyłby na jeszcze wyższy level tak jak choćby Kemba w Bostonie. Tam rozwija skrzydła bo ma fajną młodą ekipę z ogromnym potencjałem gdzie gra się szybko i ofensywnie. A Beal jest stworzony do takiej koszykówki.

1

@student97r Absolutnie się zgadzam i mam nadzieję, że to własnie Morant otrzyma nagrodę. ;)

0

@student97r No właśnie ta liczba spotkań będzie kluczowa. Nie wiemy w ilu spotkaniach zagra. Jest po poważnej kontuzji i wcale się nie zdziwię jak w kilku/nastu spotkaniach nie zagra :)

1

@Hiacynk Young jest kozakiem tylko on tam w Atlancie nie ma stresu więc ciśnie ile wejdzie. Natomiast tak jak napisał @Encore został doceniony wyborem do meczu All Star.

1

@Encore Gdzieś czytałem, że chyba szanse ma małe ponieważ musi rozegrać określoną liczbę spotkań w sezonie. Natomiast gra znakomicie po takiej kontuzji.

2

@student97r @Encore A tuż za plecami wspomnianych przez was PTB i Grizzlies czają sie Pelikany z Zionem na czele. Walka o PO będzie bardzo ciekawa na Zachodzie.

1

Kurcze podobno chodzą słuchy, że sekcja koszykarska Barcelony szuka nowego rozgrywającego ;D, ale Grizzly trójkę to musisz trochę poćwiczyć bo tu cienizna za to osobiste są ok. :D


2

@filip73 I jazda po tryplet

0

@T_TG Myślę, że to żadne odkrycie. Wszyscy jak tu jesteśmy widzimy, że od momentu odejścia Pepa nie ma trenera, który miałby jakąś wizję "nowej Barcelony". Za to mamy trenerów, którzy sprowadzają często za gruby hajs Turanów, Douglasów czy inne Miny. I jak to ma wyglądać? skoro piłkarze do klubu sprowadzani są najczęsciej z łapamki - pogra pół roku i dawaj na wypożyczenie.

0

@moronw jedno nie wyklucza drugiego.

0

@Tasde Moim zdaniem oni nie mają siły tak orać na dwie mańki. Za Valdka przygotowanie fizyczne nie było najważniejsze i takie są efekty.

4

Te triki w wykonaniu Busiego to czysta poezja xD te kocie ruchy.

1

@LoveValverde To już możesz spokojnie iśc spać ;)

2

@18wojtek99 Moim zdaniem za dużo sypiesz Yerby. Zmniejsz dawkę i obserwuj. Ja tak miałem na początku. I jeszcze jedna rada jeśli nie musisz to nie pij na noc ja siorbanie Yerby kończę o 16 ;)

2

@rainyy Luke Walton obecny trener Sacramento kiedyś opowiedział historię z Bryantem:
"W swoim debiutanckim sezonie po mocno zakrapianej nocy przyszedł na trening Lakersów. Kobe wyczuł woń alkoholu po czym przerwał trening i powiedział wszystkim, że dzisiaj nikt Waltonowi nie będzie pomagał w obronie. Młody myślał, że to zwykłe żarty. Po kilku zagraniach zrozumiał, że Mamba wcale nie żartował i gdy ten prosił o pomoc swoich kolegów Ci z szacunku do Bryanta nie reagowali. Kobe pilnował Waltona cały mecz treningowy i zdobył na "świeżaku" blisko 70 pkt."

0

@zadafcb Ogromna tragedia. A jeszcze kilka dni temu udzielał wywiadu a tu masz...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?