0

@jeyx77x I bardzo mnie to dziwi. Mają sporą zaliczkę w lidze grają z dużo słabszymi ekipami gdzie, aż się prosi wprowadzić rezerwowych aby się ogrywali a tu nic. Oby to się nie zemściło na Kloopie.

48

A ja wam powiem, że ta porażka Liverpoolu wisiała w powietrzu. Tyle co oni ostatnio się ślizgali w PL to głowa mała. I dobrze mam nadzieję, że banda Cholo dokończy to co zaczęli na Wanda Metropolitano.

0

Radio Canal i El Clasico ;) A gościem jest między innymi Magdalena Rudnicka ;D


2

@JackH Kurcze, ale rzut Jamesa na niecałe 5 sekund za 3 genialny po prostu. I jaka radość trenera CSKA ;D a tu za chwilę odpowiedz Miroticia. Wielkie emocje i zwycięstwo. Wielkie brawa ;D.

5

@JackH ale co rzucił Mirotić!!!! Brawo Barca!!! Mega mega ważne zwycięstwo.

1

@AmigoBlancos To widać od razu ;D

1

Frenkie jak śmiga po hiszpańsku xD


0

@baczmus w TVPrawda wszyscy są porobieni xD

35

KDB w tym sezonie uwzględniając wszystkie rozgrywki:
9 bramek i 20 asyst.
żródło: B/R

0

@XaviHeart Oby tak było aby tylko City nie uwierzyło, że to już koniec. W zawodowym sporcie najważniejsze jest aby nigdy nie lekceważyć przeciwnika. Oby City Pepa nie popełniło tego błędu.

0

@VeB77 Poczekajmy do jutra pewnie Wichniarek napisze jakieś sprostowanie na trzeźwo xD

15

A cały ten koszmar realu rozpoczął się od wejścia na boisko Księżnej Walii xD.

1

@XaviHeart Podobno nie potrafi poprawnie napisać petycji i płacze, żeby ktoś mu pomógł. A tak na poważnie, że sędziowie nie pomogli realowi.

2

City Pepa ratuje honor PL.

0

Czerwony Ramosik w formie xD

0

Szatan opuścił łysego.

0

@Konias4318 Aż spuchną.

1

Manchester "wylew" City. Tyle co mieli sytuacji to ręce opadają. Szkoda nerwów na to.

1

Ja pierdziele jak drewutnia jest z przodu City... to już powinno być po zawodach.

1

@Messiah10 To prawda, ale na tle realu "wrzutka" madryt zdecydownie lepsze.

0

@karci0 Ten po prawej to Tomas Roncero dziennikarz śmieciowego Asa i wielki sympatyk realu. Możesz sobie obejrzeć jak przeżywa spotkania białych a zwłaszcza ostatnie Klasyki ;D coś pięknego ;).


4

@Kengo Mam nadzieję, że real dzisiaj dostanie baty a Roncero sobie głupi ryj rozwali.

5

@TheMefju Uważam, że za Valverde nie uzyskalibyśmy takiego wyniku na stadionie Napoli. To raz a dwa ktoś bardzo trafnie napisał poniżej, że za Ernesta przy 1-0 dla Napoli byłaby obrona Częstochowy.

1

@student97r Tylko niech się chłopak oszczędza :). W przyszłym sezonie wracają do walki o tron.

0

@barteq Najważniejsze, że nie zniżam się do Twojego dość niskiego poziomu. :D

2

@itmustbejoke Barcelona wygrywała przed Neymarem i będzie bez niego. Na Brazylijczyku piłka się nie kończy.

0

@barteq Faktycznie początek niezły bo jeszcze nie wiedział jakiego będzie miał trenera. Z każdym spotkaniem u Valverde był coraz słabszy.

0

@kuz I dlatego już od kilku ładnych lat nie oglądam z polskim komentarzem. I ciesze się piłką nożną.

0

Kolejna sprawa na, którą Setien powinien pracować to szybsza gra piłką na jeden kontakt. Nasi za długo ją trzymają przez co przeciwnik szybciej się ustawia w obronie. Końcówka drugiej połowy i wyglądało to zdecydowanie lepiej podanie do Busiego i od razu podanie bez tego trzymania przy nodze. Tak to powinno wyglądać i gramy szybciej.

4

@kkbarca Pół roku pod wodzą Valverde robi swoje. Wierzę, że chłopak wskoczy na właściwie tory przy Kike.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?