fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jeyx77x I bardzo mnie to dziwi. Mają sporą zaliczkę w lidze grają z dużo słabszymi ekipami gdzie, aż się prosi wprowadzić rezerwowych aby się ogrywali a tu nic. Oby to się nie zemściło na Kloopie.
48
A ja wam powiem, że ta porażka Liverpoolu wisiała w powietrzu. Tyle co oni ostatnio się ślizgali w PL to głowa mała. I dobrze mam nadzieję, że banda Cholo dokończy to co zaczęli na Wanda Metropolitano.
0
Radio Canal i El Clasico ;) A gościem jest między innymi Magdalena Rudnicka ;D
2
@JackH Kurcze, ale rzut Jamesa na niecałe 5 sekund za 3 genialny po prostu. I jaka radość trenera CSKA ;D a tu za chwilę odpowiedz Miroticia. Wielkie emocje i zwycięstwo. Wielkie brawa ;D.
5
@JackH ale co rzucił Mirotić!!!! Brawo Barca!!! Mega mega ważne zwycięstwo.
1
@AmigoBlancos To widać od razu ;D
1
Frenkie jak śmiga po hiszpańsku xD
0
@baczmus w TVPrawda wszyscy są porobieni xD
35
KDB w tym sezonie uwzględniając wszystkie rozgrywki:
9 bramek i 20 asyst.
żródło: B/R
0
@XaviHeart Oby tak było aby tylko City nie uwierzyło, że to już koniec. W zawodowym sporcie najważniejsze jest aby nigdy nie lekceważyć przeciwnika. Oby City Pepa nie popełniło tego błędu.
0
@VeB77 Poczekajmy do jutra pewnie Wichniarek napisze jakieś sprostowanie na trzeźwo xD
15
A cały ten koszmar realu rozpoczął się od wejścia na boisko Księżnej Walii xD.
1
@XaviHeart Podobno nie potrafi poprawnie napisać petycji i płacze, żeby ktoś mu pomógł. A tak na poważnie, że sędziowie nie pomogli realowi.
2
City Pepa ratuje honor PL.
0
Czerwony Ramosik w formie xD
0
Szatan opuścił łysego.
0
@Konias4318 Aż spuchną.
1
Manchester "wylew" City. Tyle co mieli sytuacji to ręce opadają. Szkoda nerwów na to.
1
Ja pierdziele jak drewutnia jest z przodu City... to już powinno być po zawodach.
1
@Messiah10 To prawda, ale na tle realu "wrzutka" madryt zdecydownie lepsze.
0
@karci0 Ten po prawej to Tomas Roncero dziennikarz śmieciowego Asa i wielki sympatyk realu. Możesz sobie obejrzeć jak przeżywa spotkania białych a zwłaszcza ostatnie Klasyki ;D coś pięknego ;).
4
@Kengo Mam nadzieję, że real dzisiaj dostanie baty a Roncero sobie głupi ryj rozwali.
5
@TheMefju Uważam, że za Valverde nie uzyskalibyśmy takiego wyniku na stadionie Napoli. To raz a dwa ktoś bardzo trafnie napisał poniżej, że za Ernesta przy 1-0 dla Napoli byłaby obrona Częstochowy.
1
@student97r Tylko niech się chłopak oszczędza :). W przyszłym sezonie wracają do walki o tron.
0
@barteq Najważniejsze, że nie zniżam się do Twojego dość niskiego poziomu. :D
2
@itmustbejoke Barcelona wygrywała przed Neymarem i będzie bez niego. Na Brazylijczyku piłka się nie kończy.
0
@barteq Faktycznie początek niezły bo jeszcze nie wiedział jakiego będzie miał trenera. Z każdym spotkaniem u Valverde był coraz słabszy.
0
@kuz I dlatego już od kilku ładnych lat nie oglądam z polskim komentarzem. I ciesze się piłką nożną.
0
Kolejna sprawa na, którą Setien powinien pracować to szybsza gra piłką na jeden kontakt. Nasi za długo ją trzymają przez co przeciwnik szybciej się ustawia w obronie. Końcówka drugiej połowy i wyglądało to zdecydowanie lepiej podanie do Busiego i od razu podanie bez tego trzymania przy nodze. Tak to powinno wyglądać i gramy szybciej.
4
@kkbarca Pół roku pod wodzą Valverde robi swoje. Wierzę, że chłopak wskoczy na właściwie tory przy Kike.