fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fake69 I będzie tak dopóki gra Busi. Generalnie zwróć uwagę, że w Barcelonie już tak jest taka nowa tradycja. Pomocnik gra na prawej obronie, pomocnik gra skrzydłowego a jeszcze nie tak dawno defensywny pomocnik został środkowym obrońcą.
1
@rainyy No cóż chłopak się cieszy. Pique dzisiaj pomógł mu zdobyć bramkę na bejubeju kto wie kiedy zdobędzie kolejną.
0
@borys27 Fizycznie wyglądamy bardzo słabo.
1
@owczar0005 A często wynika to z tego, że nie ma komu podać. Bo wszyscy się chowają. Najbliżej piłki jest Busi i... długo nic MAtS musi grac górą. Dziwi mnie postawa Kike bo my tak gramy w każdym spotkaniu. Nikt nie podchodzi do piłki.
0
@Kambi45 No cóż treningi z Valverde również robią swoje.
0
@Transu96 I najważniejsze, że posiadanie mieliśmy większe ;)
2
@Salchent Nie zakładaj żadnej wygranej z Napoli bo się jeszcze srogo przeliczysz.
0
@mientusek1407 To prawda w I były sytuacje, ale nie wpadło. W II real wrzucił 2 bieg i po nas. Grali szybko i nie bali się atakować 1na1 u nas to spory problem jak nie do Messiego to do boku.
1
@Bobo25 dobry pomysł ;)
0
Tu żaden psycholog nie pomoże xD
0
@Bobo25 Przecież on jest teraz na urodzinach siostry i tak by nie zagrał xD są rzeczy ważne i ważniejsze ;D
1
@Chwytliwy Taka jest niestety smutna prawda.
0
@Chwytliwy No cóż nie mamy w składzie lepszego zawodnika, który pociągnie grę wieć mamy to co mamy.
0
@Barca-Messi10 Czekamy na Leo albo gramy do boku. Taka filozofia gry.
0
@mientusek1407 Ale co z tego, że szkoda Pique skoro my nic nie graliśmy w drugiej połowie. Uważam, że real i tak by strzelił. Trzech zawodników realu robiło taki wiatr, że nasi nie widzieli gdzie są.
1
@YoungTalents Podobno gra jak profesor xD
1
@SuperVegeta Trudno być lepszym skoro grasz z paraolimpijczykami w składzie. Messi robi całą grę rozgrywa, strzela atakuje. On tu nie ma z kim grać. Dlatego ta gra wygląda tak a nie inaczej. Ten cień jak go nazywasz jest obecnie najlepszym zawodnikiem Barcy. To co powiedzieć o pozostałych? dno dna.
0
A niektórzy tu LM widzą xD
0
@Pitinho Mam nadzieję, że Busi będzie nas czarował swoimi kółeczkami do 50. Ta szybkość te kocie ruchy.
0
Ray Hudson gotowy więc zaczynamy El Clasico!! Vamos!!
2
@Cwaniak4 forma realu wcale nie jest lepsza.
0
@daniel32778 Może dlatego, że sędzią dzisiejszego spotkania jest Lahoz to 12 zawodnik realu.
0
@TheNekro94 Nie ma sprawy ;)
0
@TheNekro94 Rozumiem. Trudny temat bo książek w tej dziedzinie jest multum. Większość z nich niczego Cię nie nauczy. Sam przeczytałem już naście i wiem co mówię. Mnie od początku interesowały wykresy i zagadnienia z tym związane dlaczego cena na danym walorze idzie w górę a nie w dół itd. I tak złapałem bakcyla. Podeślę ci link zobacz jak "eksperci" robią analizę na wykresach to ważna część inwestowania w zasadzie na każdej giełdzie.
Żeby było jasne w żaden sposób nie promuje tej strony czy brokera to tylko przykład analizy. Ja swoją przygodę rozpoczynałem od książki "Analiza techniczna rynków finansowych" Murphego moim zdaniem nie ma lepszej. Powinieneś zacząć od Forexu. Tak jak napisał wyżej kolega. Konto demo i do nauki.
1
@TheNekro94 Nie było śmieszne pytam co chcesz na tej giełdzie robić. Czym handlować: akcjami, walutami, kontraktami, surowcami a może krypto waluty? giełda to pojecie względne a każdy rynek jest zupełnie inny. Dlatego pytam. Ja osobiście handluje na walutach i indeksach już 8 rok.
0
@TheNekro94 Na jakiej giełdzie i czym chcesz handlować?
18
@matirix20 Coś Ci powiem kiedyś również tak podchodziłem do życia. Rozmyślałem, analizowałem i z perspektywy czasu wychodzi na to, że marnowałem generalnie czas na te wspominki. Moja miłość życia? pamiętam jak idealizowałem ją na każdym kroku ta jedyna wymarzona itd. bzdura nie ma takiej i nigdy nie będzie. Z czasem to zrozumiesz i będziesz się jeszcze z tego śmiał. Przeszłość? stary musisz ją oddzielić grubą kreską i iść naprzód. Postaw sobie cel i realizuj go. Musisz się motywować każdego dnia. Cierpliwość, wytrwałość i ciężka praca to klucz do sukcesu. To zmieni zupełnie Twoje nastawienie do życia. Głowa do góry!.
0
@RedKorsak Może chodzi o film "Ponad szczytem"?
0
@Michallublin Moim zdaniem przez 1/2 sezonu grali bardzo mocno i mówiąc językiem LR widać, że trochę"spuchli" może masz rację oni już w głowach mają rewanż z Atleti.
2
@l0Messini Jeśli już jesteśmy przy tym temacie to ja polecam film "Contagion – Epidemia strachu" w rolach głównych Matt Damon i Laurence Fishburne. Świetny film polecam.