2

Pressing, pressing i jeszcze raz pressing. Brawo można? można i Napoli od razu zesrane. Dobry wynik. Jedziemy dalej.

1

Goat Camp: Oby tak dzisiaj Messi tańczył z zawodnikami Napoli ;D


1

@JackH @student97r :D i dobrze. U mnie bardzo podobnie i myślę, że większości fanów NBA. TVP i mecz Celtics ;D duet Walker - Pierce. I tak już zostało. I jeszcze ta hala jedna z piękniejszych w całej NBA. Kurcze nie wiem czy pamiętacie kiedyś zbierało się karty NBA ;D i wyobraź sobie, że miałem właśnie Kempa. Co to był za grajek.

0

@JackH @student97r @NismoFCB Kurcze wyobrażacie sobie paczkę za Giannisa?

3

@JackH Grek powiedział jasno, jeśli nie będzie miał drużyny walczącej o mistrzostwo to odejdzie. Uważam, że zbliżające się PO będą dobrym sprawdzianem dla całej organizacji.

1

@JackH A skąd taka niechęć do LA?
@Mns21 @student97r oby tylko sędziowie nie byli w roli głównej. Bo to co się od jakiegoś czasu gwiżdze na parkietach to jeden wielki cyrk. Natomiast co do PO to niech wygra lepszy.

0

@sniper16x Jestem przekonany, że spotkaliście się z takimi nauczycielami/wykładowcami, którzy mimo ogromnej wiedzy nie potrafią/li w sposób prosty i zrozumiały jej przekazać. Wspomniana Ekonometria była trudna do zaliczenia przez 3/4 grupy a na wykładach 100% obecności. Ba więcej z ćwiczeń 4 i to bez problemów. Podobnie miałem z Rachunkowością bankową również wykłady ;D. No tak czasami bywa ;).

3

@sniper16x Na studiach Ekonometria - wykłady. Profesor mazał na tablicy jakieś szlaczki no czarna magia xD

1

@zadafcb Ehhh.... ciężko wygrać gdy jeden zawodnik ciągnie drużyne a restza jest 3/4 meczu zesrana i boi się cokolwiek zrobić. Na tablicy 110-111 45 sek. do końca i Brown podaje do Tatuma, który jest podwojony. Prosta matematyka skoro Jayson ma dwóch to ktoś jest wolny.... brak slów. Brak pkt z ławki robi swoje szkoda bo lejki od 3q mocno zesrane. Szkoda. Już skakania Jamesa przy każdym gwizdku nie wspomnę.

0

@FafitFCB Dokładnie, szkoda tylko że ten pierwszy nie ma dzisiaj wsparcia kolegów.

3

Dobra Panowie czas zlać lolki ;D Let's Go Celtics!!!

1

@KmN Contriatempo, Koneser, Labirynt, Zaginiona dziewczyna, Bogowie ulicy.

0

@Xavyol MAtS i moim zdaniem Werner. Obaj klasa światowa.

2

Powrót Króla ;D


wejście na ring miał mistrzowskie ;D

0

@JackH Tak myślałem no nic Celtics mają dobrą ekipę więc zapowiada się ciekawy meczyk.

0

@FC1899Barca Chelsea zrobił na nim świetny interes sprzedając go do białych.

0

@Hiacynk Oj będzie się działo ;) czekam czekam z niecierpliwością ;) ciekawe czy Kemba zagra. No i najważniejsze, że godzina spotkania bardzo przyjemna ;).

8

Levante dziękujemy!!!

0

@masq zdecydowanie real. Płacz "somsiada" bezcenny ;).

0

@Danny Gaucho @Mizander @NemeZis93 Racja :) jeszcze chłopak nie wie o co chodzi )

4

Udany debiut Duńczyka i co rzuciło mi się w oczy to to, że nie szuka na siłę Messiego. Ma sytuację to strzela i o to właśnie chodzi. Oby tak dalej Martin.

0

@robsesh Moim zdaniem Werner nie przyjdzie do nas bo i po co? Pójdzie do Bayernu zna ligę, język i kasę też pewnie dostanie extra. A znając możliwości negocjacyjne obecnego zarządu to i tak się pewnie nie uda.

0

@ForcaMilosz Dlatego im się to opłaca i wszyscy są Happy. Prosta sprawa. Kluby zarabiają a kibice oglądają.

0

@ForcaMilosz PLN. oglądasz sobie 8 spotkań sam wybierasz jakie chcesz.

0

@ForcaMilosz Jasne, że nie ;). W NBA są 3 pakiety. LP w NBA: 3 pakiet gdzie wybierasz sobie 8 spotkań w miesiącu za 26 ziko.

0

@itmustbejoke W USA jest coś takiego i nazywa się "League Pass" i oglądasz wszystkie mecze NBA ,NFL lub spotkania ulubionej drużyny.

1

@Hiacynk To prawda widać, że tam gra cała drużyna. I to jest fantastyczne ;). No Siakam grając u boku Leonarda nabrał cennego doświadczenia, które teraz procentuje. Oby kontuzje go omijały szerokim łukiem. ;)

0

@Hiacynk No oczywiście ;D Toronto gra znakomicie jestem pod ogromnym wrażeniem gry Rapków. Równie ciekawie zapowiada się meczyk na Zachodzie gdzie PTB zagrają z Pelicans tu walka o Playoffs, ale to nie jest godzina dla mnie ;) rozpoczynają o 4.

0

@ollo0 Czarne chmury nad Bartolomeu. Czas pakować walizki Bartek.

0

@Hiacynk Klasyk ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?