0

@GeraltzKatalonii ha ha genialne xD "a co Ty masz w uchu? że niby mam kontakt z bazą"xD

1

@tadzik447 Tadziu to tekst z filmu jest xD

9

@Hiacynk Nie Twoja sprawa Bambo xD

2

@AmigoBlancos Co się żle zaczyna to się dobrze kończy.

0

@Messto Mistrz to mistrz jeśli dla Ciebie nie ma znaczenia to Twoja sprawa.
@Max 1982 Oczywiście to jeszcze nie jest oficjalne i z resztą nic o tym nie wspomniałem w swoim komentarzu. Więc spokojnie tak jak wszyscy czekamy na ostateczne decyzje.

0

@normasubiektywna Oby oby tak było xD

1

Barcelona - mistrz 2020
Espanyol - spadek
Liverpool odpadł z LM no po prostu pięknie jest xD

1

@nadachu No akurat nici z tego pomysłu po decyzji Trumpa USA nie wpuszcza Europejczyków do swojego kraju na okres miesiąca.

0

@czosnekfcb na gardło najlepszy jest sok z cytryny. Naturalna witamina C.

0

@4drian0 Taki jest styl Atletico i wiedzą o tym wszyscy nie od dziś. Nie rozumiem o co jest ten płacz. Przypomnę, że w LM już graliśmy z Cholo i również przegrywaliśmy w dwumeczu. Tak grają i nic na to nie poradzimy. Dzisiaj Live miało swoje sytuacje i nie wpadło. Mogą mieć pretensje tylko do siebie.

0

@4drian0 A co mam powiedzieć wszyscy wiemy jak gramy. Obecna Barcelona to nie Live, ale akurat na Atleti mamy ostatnio sposób.

0

@NGTRX Germaniec już płacze xD nie wiem czy zauważyliście, ale Klopp zawsze narzeka po porażkach.

1

@IronSanHybrid " Pycha kroczy przed upadkiem" i bardzo bardzo dobrze ;D

0

@NaFazieHitman Jak to mawiają szczęście sprzyja lepszym.

0

Cholo w tej rywalizacji taktycznie zgasił Kloopa jak peta.

12

Nie wiem jak wy, ale ja lubię tę cisze na Anfield po porażce czerwonych xD

4

Liverpool upadł po raz 2 xD tak tak ten wielki Liverpool xD Vamos Atlet!!!i Vamos Cholo!!!

4

No dobra liczę na dobry meczyk i porażkę Liverpoolu.

42

Płacz "somsiada" bezcenny xD

1

@Chwytliwy O kurde stary szczerze współczuję i mam nadzieję, że znajdziesz dużo lepszą pracę.

1

@Encore Jeszcze bez Browna, ale w takim składzie z 3 All Starów to powinny wióry lecieć. I poleciały...., że na minute przed końcem był remis.

0

@Encore No weż się nie denerwuj jak oni grają ostatnio jak banda patałachów. Prowadzą +14 i w końcówce potrafią wszystko roztrwonić... no z czym do ludzi. I weż się nie denerwuj.

1

@Encore Właśnie skończyłem oglądać Celtics.... i już ciśnienie 180.

0

Komentarz usunięty

2

@Kamil92 No właśnie dzisiaj pojawił się artykuł na naszej stronie o tym jak Bartolomeu płakał, że mecz przy pustych trybunach to strata 6 mln E. To jednak spore pieniądze nie tylko dla Barcelony, ale również dla pozostałych ekip walczących o awans. I tak jak napisałeś poczekajmy i zobaczymy jaka zapadnie decyzja ;).

2

@norbi77 :D wszyscy żyjemy w nerwach. Jak żyć pani panie Prezydencie jak żyć xD.

9

@norbi77 Tylko nie panikujcie proszę was. Rząd z Prezydentem na czele uspokajają, że wszystko jest pod kontrolą. To znaczy, że tak jest. Oni wiedzą lepiej od nas.

0

@Kamil92 Zdrowie najważniejsze i nie ma znaczenia czy LM czy MŚ. Są rzeczy ważne i ważniejsze. Sama UEFA widzi, że problem jest spory. Puste trybuny= mniej kasy.

1

@Jaca27 Oczywiście, że tak to byłby najgrubszy numer w historii, ale co zrobisz? z wirusem nie wygrasz.

2

@SonBarcaGoku No mówię tyle lat czekali. Ogromna przewaga pkt w lidze i tu bach anulujemy xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?