fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SuperVegeta Generalnie inwestowanie swoich pieniędzy zawsze wiąże się z ryzykiem. Są ludzie, którzy potrafią ryzykiem operować/zarządzać i z tego żyją. I to wcale nie jest takie skomplikowane jak się wielu wydaje. Wystarczy odpowiedni money managment i wszystko można zrobić. A takie krachy przy chłodnej głowie można obrócić w ogromne majątki. Złota zasada rynku" jedni tracą a drudzy się bogacą".
0
@ArdoFCB tak i to 2 razy.
0
Oj żeby tak się spełniło w rzeczywistości ;)
1
@student97r Sir Charles Barkley myśli zupełnie inaczej ;D jeden z najwybitniejszych graczy swego pokolenia a mimo to bez pierścienia co skrzętnie mu wypomina co chwilę Shaq :D. A co do LBJ to myślę, że poczeka na moment w którym jego syn trafi do NBA i wtedy spełniony zakończy genialną karierę. ;)
1
@student97r Absolutna racja oby tylko kontuzje go omijały szerokim łukiem i mimo, że nie kibicuje mu zbyt mocno to doceniam jego wkład i ogromne ambicje. Ma wielki potencjał i widać, że z roku na rok coraz bardziej się rozwija. Moim zdaniem brakuje mu cierpliwości, ale to przyjdzie z czasem ;).
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Colon Znakomity prawdziwa legenda parkietów NBA. Pamiętam, że swego czasu wielu wybitnych graczy chciało z nim grać w jednej ekipie.
@dasouzar11 A ja myślę, że obu przebije Giannis. Prawdziwa bestia.
1
Toni Kukoc może nie najlepszy, ale swoje w NBA wygrał. 3 tytuły z Bulls.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@cchesterr43 Pan Wąski jest debeściak i jego ekipa tez jest debeściak. No i pełnym zdaniem xD
0
@Klaudix Ale pomyśl sobie w ten sposób jakie to mogą być wakacje skoro wirus szybko rozprzestrzenia się po świecie? I zamiast odpoczywać to będziesz w głowie miała ciągle jedno czy tu był juz wirus?
0
@barcelonaLM a czy jest już informacja ile będzie kosztowało nowe PS?
0
@ShinobiQWE No jest duże prawdopodobieństwo.
0
@volume4443 Polecam film "Lekcja przetrwania" jeśli jeszcze nie widziałeś.
9
A tymczasem Juve potwierdza, że Blaise Mautidi miał pozytywny wynik podczas badania na obecność koronawirusa.
1
@zadafcb No cóż ten dzień zbliżał się wielkimi krokami. Najpierw Gronk teraz GOAT. Absolutnie najlepszy QB w historii NFL. Jedyny zawodnik, który wygrał 6 razy SB i mnóstwo mnóstwo wspaniałych spotkań choćby finał SB LI i jeden z najlepszych comebacków w historii sportu. Legenda!!!
0
@mpolska25 Obniżenie st. % ma dwa zadania. Pierwsze NBP pożycza pieniądze bankom komercyjnym na niższy procent a dwa zmniejsza ratę kredytu.
0
@Cochise Obecnie "Wilk z Wall Street" i "Wielki szort" Lewisa. Polecam wszystkim interesującym się ekonomią/ giełdą i przekrętami jakie tam odchodzą. Obie książki doczekały się ekranizacji. Pierwsza pod tym samym tytułem a druga "Big Short". W obu przypadkach genialna obsada. Polecam.
0
@codemat czy zmagania uczestników można będzie gdzieś zobaczyć? jakiś live czy coś takiego?
0
@DanielOOL To dobry znak xD
0
@monsterrize Nie widzę powodu dla którego obcy mieli by się ujawnić a co dopiero mówić o jakimś kontakcie. My ludzie nie potrafimy się porozumieć między sobą a co dopiero z inną cywilizacją.
0
@HansLanda Graja tak bo na chwilę obecną nie mają grajków do innej gry.
0
@fortunate_son Zacznij się sugerować tym co jest i dzieje się w Polsce. Zachód odjechał na kilka lat świetlnych. Zupełnie inne realia i inny poziom funkcjonowania państwa.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
@fortunate_son Ale skąd ta pewność, że tak by było? Pamiętacie za Kopacz jak wszyscy na potęgę kupowali szczepionki? wtedy Polska się wstrzymała ciekawe jakby się zachował Morawiecki z Kaczyńskim. Widzę, że PIS jest najświętszy i robi wszystko najlepiej.
0
@SzahMatt @norbi77 Obecny stan służby zdrowia to tak naprawdę zaniedbania wszystkich poprzednich rządów. Co do PIS to zamiast robić bajzel w sądownictwie powinien od początku swoich rządów reformować służbę zdrowia. Bo jak widzimy teraz zagrożenie jest bardzo realne - przyszło szybko i sądy na niewiele się nam wszystkim przydadzą.
0
@HansLanda Obecnie Atleti jest na 12 miejscu pod względem zdobytych bramek faktycznie ma szczęście. Griezmann i Falcao to przeszłość.
0
@dominik127pl Tak sobie myślę, że Cholo ma trochę pecha do napastników. Gdyby tam hulał Messi z Suarezem to i ta gra wyglądała by inaczej.
1
@Hiacynk Chciałbym aby kiedyś poprowadził Barcelonę. Znakomity trener.
1
@IronSanHybrid :D ja mam mniejszy nos ;D