0

@SuperVegeta Generalnie inwestowanie swoich pieniędzy zawsze wiąże się z ryzykiem. Są ludzie, którzy potrafią ryzykiem operować/zarządzać i z tego żyją. I to wcale nie jest takie skomplikowane jak się wielu wydaje. Wystarczy odpowiedni money managment i wszystko można zrobić. A takie krachy przy chłodnej głowie można obrócić w ogromne majątki. Złota zasada rynku" jedni tracą a drudzy się bogacą".

0

@ArdoFCB tak i to 2 razy.

0

Oj żeby tak się spełniło w rzeczywistości ;)


1

@student97r Sir Charles Barkley myśli zupełnie inaczej ;D jeden z najwybitniejszych graczy swego pokolenia a mimo to bez pierścienia co skrzętnie mu wypomina co chwilę Shaq :D. A co do LBJ to myślę, że poczeka na moment w którym jego syn trafi do NBA i wtedy spełniony zakończy genialną karierę. ;)

1

@student97r Absolutna racja oby tylko kontuzje go omijały szerokim łukiem i mimo, że nie kibicuje mu zbyt mocno to doceniam jego wkład i ogromne ambicje. Ma wielki potencjał i widać, że z roku na rok coraz bardziej się rozwija. Moim zdaniem brakuje mu cierpliwości, ale to przyjdzie z czasem ;).

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Colon Znakomity prawdziwa legenda parkietów NBA. Pamiętam, że swego czasu wielu wybitnych graczy chciało z nim grać w jednej ekipie.
@dasouzar11 A ja myślę, że obu przebije Giannis. Prawdziwa bestia.

1

Toni Kukoc może nie najlepszy, ale swoje w NBA wygrał. 3 tytuły z Bulls.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@cchesterr43 Pan Wąski jest debeściak i jego ekipa tez jest debeściak. No i pełnym zdaniem xD

0

@Klaudix Ale pomyśl sobie w ten sposób jakie to mogą być wakacje skoro wirus szybko rozprzestrzenia się po świecie? I zamiast odpoczywać to będziesz w głowie miała ciągle jedno czy tu był juz wirus?

0

@barcelonaLM a czy jest już informacja ile będzie kosztowało nowe PS?

0

@ShinobiQWE No jest duże prawdopodobieństwo.

0

@volume4443 Polecam film "Lekcja przetrwania" jeśli jeszcze nie widziałeś.

9

A tymczasem Juve potwierdza, że Blaise Mautidi miał pozytywny wynik podczas badania na obecność koronawirusa.


1

@zadafcb No cóż ten dzień zbliżał się wielkimi krokami. Najpierw Gronk teraz GOAT. Absolutnie najlepszy QB w historii NFL. Jedyny zawodnik, który wygrał 6 razy SB i mnóstwo mnóstwo wspaniałych spotkań choćby finał SB LI i jeden z najlepszych comebacków w historii sportu. Legenda!!!

0

@mpolska25 Obniżenie st. % ma dwa zadania. Pierwsze NBP pożycza pieniądze bankom komercyjnym na niższy procent a dwa zmniejsza ratę kredytu.

0

@Cochise Obecnie "Wilk z Wall Street" i "Wielki szort" Lewisa. Polecam wszystkim interesującym się ekonomią/ giełdą i przekrętami jakie tam odchodzą. Obie książki doczekały się ekranizacji. Pierwsza pod tym samym tytułem a druga "Big Short". W obu przypadkach genialna obsada. Polecam.

0

@codemat czy zmagania uczestników można będzie gdzieś zobaczyć? jakiś live czy coś takiego?

0

@DanielOOL To dobry znak xD

0

@monsterrize Nie widzę powodu dla którego obcy mieli by się ujawnić a co dopiero mówić o jakimś kontakcie. My ludzie nie potrafimy się porozumieć między sobą a co dopiero z inną cywilizacją.

0

@HansLanda Graja tak bo na chwilę obecną nie mają grajków do innej gry.

0

@fortunate_son Zacznij się sugerować tym co jest i dzieje się w Polsce. Zachód odjechał na kilka lat świetlnych. Zupełnie inne realia i inny poziom funkcjonowania państwa.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

@fortunate_son Ale skąd ta pewność, że tak by było? Pamiętacie za Kopacz jak wszyscy na potęgę kupowali szczepionki? wtedy Polska się wstrzymała ciekawe jakby się zachował Morawiecki z Kaczyńskim. Widzę, że PIS jest najświętszy i robi wszystko najlepiej.

0

@SzahMatt @norbi77 Obecny stan służby zdrowia to tak naprawdę zaniedbania wszystkich poprzednich rządów. Co do PIS to zamiast robić bajzel w sądownictwie powinien od początku swoich rządów reformować służbę zdrowia. Bo jak widzimy teraz zagrożenie jest bardzo realne - przyszło szybko i sądy na niewiele się nam wszystkim przydadzą.

0

@HansLanda Obecnie Atleti jest na 12 miejscu pod względem zdobytych bramek faktycznie ma szczęście. Griezmann i Falcao to przeszłość.

0

@dominik127pl Tak sobie myślę, że Cholo ma trochę pecha do napastników. Gdyby tam hulał Messi z Suarezem to i ta gra wyglądała by inaczej.

1

@Hiacynk Chciałbym aby kiedyś poprowadził Barcelonę. Znakomity trener.

1

@IronSanHybrid :D ja mam mniejszy nos ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?