0

@jeyx77x Chyba jednak obok Niemca a w klasyku od poprzeczki.

0

@KapiFCB Ale z tego co czytałem to nic groźnego i podobno szybko wróci do gry. I tak ja napisałeś fajnie, że te kolana dają radę.

1

@KapiFCB :D Rose już odpowiedział, że nigdzie się nie rusza i dobrze. Rozgrywa świetny sezon i jest liderem słabych Pistons. Średnio 26 minut i 18 pkt na mecz.

1

@Bagsik88 To ciekawe większość liczących się klubów latała po kontynentach i śmigają aż miło tylko Barcelona wiecznie pokrzywdzona prawda? pewnie to tylko przypadek.

3

@AllBundy Uważam, że Ernest nic by nie zrobił ten projekt skończył sie po kompromitacji na Anfield. Podejrzewam, że z jego zdolnościami motywacyjnymi wcześniej czy póżniej doszłoby do kolejnej kompromitacji.

0

@AllBundy Ale z drugiej strony co miał powiedzieć? jesteśmy tak słabi, że dajmy sobie spokój w tym sezonie i odpocznijmy? No nie. Powiedział to co wszyscy chcieliśmy usłyszeć. To raz a dwa ta drużyna kompletnie nie jest przygotowana do sezonu i za to trzeba podziękować Valdkowi a nie Kike. Z każdym spotkaniem wyglądamy co raz gorzej. Setien i tak ciśnie 100 % z tego co mamy i to bez przygotowania.

1

@Hiacynk Jestem bardzo ciekawy pojedynku Lakers vs Bucks. Liczę na wielkie widowisko. Jestem również ciekawy pojedynku Giannis vs Davis. Celtics znowu połamani będzie bardzo ciężko przeciwko Jazz.

1

@Chwytliwy U mnie natomiast po podwyżce akcyzy wódka na półkach się chłodzi. I nie ma chętnych. Za to mydła brakuje xD.

25

1

Dopóki jest w składzie Busi to nie będzie żadnego De Jonga. Ilośc kółeczek w meczu musi się zgadzać. Druga sprawa Messi ogranicza tego i tamtego. Pewnie nie byłoby z tym problemu gdyby każdy robił to co do niego należy. Jak Messi może grać na prawym skrzydle skoro my w całej kadrze nie mamy jednego zawodnika, który potrafi kopnąć piłkę do przodu? już nie mówię, że celnie. Nikt nie jest w stanie rozgrywać piłki. Tym samym, żeby to jakoś wyglądało Messi musi zejść do środka i rozrzucać piłki. I na tym kończy się cała gra Barcelony. W drugiej linii wszyscy się przyglądają bo co mają robić? Jak oni tylko potrafią podawać do boku i na wszelki wypadek do tyłu.

0

@vangoor U mnie w lapku jak zaczyna się grzać lub wiatraki mocno pracują to znak, że jest zapchany i po czyszczeniu chodzi jak ta lala.

0

@vangoor Może wiatraki zapchane kurzem.

0

@NeroTFP Taki jest poziom obecnie tej ligi nie promujemy młodych chłopaków tylko ściągamy zachodni szrot często za grube mln. Wiemy to nie od dzisiaj czy wczoraj tylko od nastu ładnych już lat. Pisanie, że ten nas skompromituje czy inny nie ma większego sensu.

0

@NeroTFP Bo przecież inne paździerze naszej ligi by nas godnie reprezentowały xD. Skoro według Ciebie Legia nas skompromituje to co powiedzieć o pozostałych?

2

@OTX Dodam tylko, że i Pep na początku przegrywał. Ba więcej sama gra również nie powalała na kolana. Do wszystkiego trzeba czasu.

9

Wielkie brawa dla Chelsea i Franka Lamparda. Co ciekawe ostatni celny strzał Liverpoolu miał miejsce w 31 minucie xD.
Żródło: BBC

0

@MichalZZZ Dokładnie ;)

0

@MichalZZZ Ja na szczęście takiego dylematu nie mam. #teamchelsea

5

@Hiacynk Dobrze się bawią w tym Mediolanie xD

0

@MSN19 Busi to chyba do 50 będzie grał. I te jego kółeczka xD te kocie ruchy i kiwanie się z samym sobą. Piękna kadra. Jeszcze na ławkę Xaviego,iniestę, Puyola i Stoiczkova podobno już wrócił do treningów. I po triplete!

13

@barcowy1899 Chciałbym aby Cou przepracował okres przygotowawczy z Kike. Brazylijczyk ma ogromne możliwości i mam nadzieję, że nasz trener je odpowiednio wykorzysta.

1

@Arkon Mimo, że nie jestem fanem Czerwonych Diabłów to uwielbiałem Keana nie za jego język, ale za to, że zawsze walczył nie na 100 czy 150% tylko na 200% i tym zarażał pozostałych. Możesz nie mieć techniki Ronaldinho czy szybkości Carlosa, ale powinieneś mieć serce do gry. Prawdziwy kapitan jak trzeba to opierdzieli tak, że w piety pójdzie. Wielki grajek ;)

1

@kerouac Szkoda tylko, że od dłuższego czasu ma tylko przebłyski.

1

@kerouac A mnie osobiście podanie Busiego do Messiego gdzie ten wyszedł sam na sam z Kurtuła. Znakomici piłkarze o wielkich umiejetnościach a mamy problem zagrać prostopadłą piłkę.

4

@baczekk13 Ale będą jaja tyle wydamy kasy a Martinez zamiast strzelać bramki będzie szukał Messiego xD

3

@BarcaInfo Ciężko jest coś zrobić Messiemu skoro 6 zawodników stoi i się przygląda co zrobi kapitan a 2 kolejnych zamiast strzelać i robić różnicę woli podać do tyłu i zaczekać na Messiego. Tu brakuje momentami pazerności na bramki. Jest dogodna sytuacja to zamiast strzelać czekamy na Leo. W ten sposób sami sobie ograniczamy możliwości w ataku.

2

Radio Canal Po El Clasico warto posłuchać Panie i Panowie. Jedziemy dalej jeszcze mnóstwo kolejek do końca.


1

@barteggg08 mówiąc szczerze zabrakło nam niewiele xD

1

@student97r No to prawda obaj genialni :) a sprawa z Brodą rozpoczeła się po meczu gwiazd gdzie Giannis powiedział, że mając do wyboru Kembe i wspomnianego Hardena wybrałby tego pierwszego z racji tego, że potrafi podać ;D no i się zaczęło. Dziennikarze pobiegli do Hardena i już dalej poleciało.

1

@student97r No mogą się spotkać nie odbieraj Rakietom szans na finał. Small ball działa więc kto wie ;). A Grek jest genialny po prostu. Uważam, że całe zamieszanie nakręcili dziennikarze i moim zdaniem bardzo niepotrzebnie, ale to USA tam uwielbiają dramy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?