0

Error 502 także się dzieje xD

0

@wierbafcb Dzień bez narzekania na LR jest dniem straconyn xD.

6

@NGTRX @Odesseiron @Kubox Pytanie zasadnicze czy wystarczy czasu obecnej władzy. Bo zrobić bałagan jest łatwo trudniej jest to póżniej posprzątać czego przykładem jest choćby sądownictwo. Jeszcze jednego nie zrobili a już biorą się za poważniejszy problem. Pomysły pisu są jak robotnicy na mojej ulicy. Najpierw kładą kostkę a póżniej rury wymieniąją.

0

@tobiasson92 Jak widac są sprawy ważne i "ważniejsze" ;D

2

@student97r Tak patrzę na tego Ziona i widzę, że chłopak nic wagi nie zrzucił to może być dla niego wielki problem a właściwie dla jego kolan.

3

Taka sytuacja miała miejsce podczas spotkania NCAA (rozgrywki akademickie w kosza). Zwróćcie uwagę na zawodnika z nr 22 (biała koszulka)
https://www.youtube.com/watch?time_continue=177&v=jpiEn2Dif_g&feature=emb_title

0

@nadachu Ta bramkowa dla Ibizy.

0

@lucca87 ;) Tak jak napisałem wyżej. Są ludzie, którym ten program faktycznie pomaga i tym, którzy go wykorzystują do wiadomych celów. Bo tacy są ludzie. Program jest potrzebny, ale moim zdaniem w zupełnie innej formie. I to nie jest tak, że ja sobie robię podśmiechujki z tego programu tylko na własne oczy widze jak to funkconuje ;).

0

@lucca87 Ludzie są bardziej cwani niż Ci się wydaje. Są ludzie, którym ten program pomaga i są ludzie którym "pomaga" w inny sposób.

0

@13th Ofiara 500 +

0

@AdrianStoku W wakacje Ojciec kupił pistolet natryskowy i okazało się, że nie działa tak jak należy. W sklepie pani próbowała wmówić Ojcu, że to jego wina. Na szczęście wymienili na nowy.

2

@contowsky Bry ;) no to ładnie się jutrzejszy dzionek zapowiada. Tylko pamiętaj nie bądź "miętki" w tym Obi mają takie gadane, że głowa mała.

2

@Hushovt Policja zastępcza, Cienki bolek z Ferrellem można się pośmiać ;D

2

@Hakiru Tylko "zielonym" Boston Celtics!

6

@zadafcb jeszcze Technika dostał, ale warto było to zobaczyć ;D

0

@Encore Bez wątpienia są śliczne ;)

0

@Encore Jest dobrze ;)

6

Boston Strong!!! Let's GO CELTICS', Let's GO CELTICS'!!


1

@Kapitan hawk Piękny sport ;D Oj Krzysiu może coś na ten temat powiedzieć ;) nie jednego znokautował ;D

0

Takiemu bramkarzowi lepiej nie wchodzić w drogę xD


0

@insp1re Jestem pewien, że Kike znajdzie sposób na Grizzlego. Dajmy obu panom trochę czasu. To wszystko musi kliknąć.

1

@T_TG Bardzo dobrze napisane. Na zespoły pokroju Granady Busi jest idealny, ale nie na Live.

0

@BarcaInfo Rysiu cierpliwości a będzie dobrze. Papiery masz na grę w pierwszym składzie tylko bądz cierpliwy.

1

@IAmBackCules Czas Rakiety w Barcelonie dobiega końca. Jak wróci Frenkie to dla Chorwata nie będzie miejsca. Jest Rysiek, Artek, Busi, Vidal.

1

@Chwytliwy Czas Rakiety w Barcelonie dobiega końca. Mamy młodego Ryśka jest Artek a przecież Frenkie to przyszłość więc powoli robi się ciasno. To samo czeka Vidala.

0

@Encore Coś czuję, że przy Kike Frenkie pokaże wreszcie futbol na jaki czekamy.

0

@Visca el Barca !! Momentami nawet bardzo. Najważniejsze, że graliśmy do przodu właściwie zero przestoju. Cały czas atak.

7

To dopiero początek przygody Setiena w Barcelonie, ale widać już gołym okiem, że idziemy w dobrym kierunku. Wreszcie Barcelona gra do przodu za Valdka przy 1-0 już zaczęłoby się kucanie i obrona Częstochowy. Za Setiena jedziemy po kolejną bramkę. No i Rysiek fajna zmiana, ale ten chłopak musi grać tak jak Fati. Busi dzisiaj MVP.

1

@DonFerdinando Na 100% tak będzie.

0

Kurcze Papugi już 0-2 jak tak dalej pójdzie to jeszcze się utrzymają się w lidze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?