1

@Encore A i bym zpoamniał o Twoim ulubieńcu :D genialny Broda jeszcze z czasów gry w OKC ;)

3

@Encore @student97r @zadafcb zdecydowanie a ja jeszcze dodam genialnego Jamala Crawforda robił świetną robotę z ławki Clipersów.

10

@Odesseiron Mówcie co chcecie, ale za Tuska takich rzeczy nie było ;)

6

@kubix05 I taka ciekawostka Polskie pierogi gościły w stacji TNT podczas spotkania NBA. Legenda parkietów Shaq był zachwycony xD


1

@zadafcb dokładnie chyba najlepsza stronka z statami.

1

@Kajtek77 na tej stonce znajdziesz wszystko o zawodnikach gdzie grali, jakie robili linijki w karierze i w jakich klubach grali.
https://www.basketball-reference.com/players/p/piercpa01.html

3

@Kajtek77 Jeśli chodzi o statystki wszystkich graczy to tak:
nba.com, www.basketball-reference.com tutaj znjadziesz wszystko czego dusza zapragnie. Natomiast samej wartości zawodnika należy szukać po kontrakcie.
https://hoopshype.com/salaries/

2

@zadafcb I ta cisza na Mercedes-Benz Superdome po TD. Szkoda Drew. Stawiam na Seahawks Pete coś wymyśli ;D.

1

@zadafcb 3 spotkania i 2 dogrywki xD pięknie to wyglada.

1

Wszyscy fani Saints pamiętają to podanie:


Obecnie Vikings prowadzą 20-17 z NOS. Dawaj Drew!!

1

@zadafcb Kurcze Watson zagrał w ostatniej akcji genialnie. Brawo dla Texans znakomity mecz. Bills czekają już 25 lat na zwycięstwo w PO.
A teraz na boisko wchodzi GOAT!!! Po zwycięstwo!.

1

@zadafcb Ale co pograli Bills teraz to głowa mała...Katastrofa w 2 połowie a prowadzili 16-0!

2

@Lingvo18 W LM Valdek już 2 razy pokazał że w ciężkim momencie nie jest w stanie pomóc drużynie mówiąc wprost jest cienki jak sik pająka. Kuca, patrzy i czaruje.

0

Trzeba przyznać, że Bills grają dzisiaj znakomite zawody.

1

@kazbychu Oczywiście masz rację po prostu szkoda zmarnowanych szans. Co do Messiego pełna zgoda dzisiaj słabo.

0

@Rewolucja123 Znając Valdka to Rysiek dostanie powołanie co najwyżej na trybuny taka prawda.

0

@kazbychu Gdyby Suarez wykorzystał to co miał to byśmy spokojnie wygrali. Ale to Suarez więc...

0

Typowy Suarez xD

2

@lukas10 w tym tęczu xD

1

@Colon Zepter, Mazowszanka Pruszków kurcze kiedyś to było oglądane nie to co teraz.

7

I oby taki stan rzeczy utrzymał się do ostatniej kolejki. Mam nadzieję, że Papugi spadną z LL.

0

@Nolife1899 Może 76 na papierze wyglądają nieżle, ale już na parkiecie nie wygląda to tak dobrze. Grają w kratkę i widać, że brakuje trochę chemii w zespole. Teraz po kiepskim spotkaniu z Indianą wylało się trochę żali więc coś tam nie gra tak jak powinno. Trochę przypomina mi to sytuację z Irvingiem w Bostonie niby na papierze finał Wschodu a w praktyce kwasy jak ta lala.

1

@mrboom Gen. Waldemar Skrzypczak również w jednym z wywiadów powiedział, że Rosjanie w kilka godzin są w Warszawie i to bez większych problemów.

0

@SonBarcaGoku Myślę, że nie jesteśmy sami inaczej było by to ogromne marnotrawstwo przestrzeni.

1

@zadafcb Ma chłopak spory potencjał xD

3

@bixmix A mówią, że polacy nie mają luzu xD

0

@Szymix654 chłopaku wódki się napij. Jutro nowy dzień.

3

@IronSanHybrid Ja to się dziwię, że ten Sylwek nie jest w PPV xD

3

@xJLx Najgorsze jest to, że przez takich idiotów mój pies nie wie co się dzieje i ciągle siedzi pod stołem. Bidula.

2

@kubix05 Takie "szuszarki" kiedyś na basenach były xD kurcze, ale to były czasy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?