fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hushovt Zdecydowanie KapitanTsubasa ;D
3
@Karol1993 Z Valdkiem jako trenerem to nam się nie uda. Kloop jest poziom, wyżej i to widać gołym okiem jak zawodnicy pod jego wodzą grają. U nas jest jak jest... a przynajmniej na chwilę obecną. Nowy trener nowe nadzieje. Oby jak najszybciej.
4
@Chwytliwy No cóż nieodpowiedzialni ludzie byli, są i będą. To nieuniknione. Tylko po wypadku siedzą i płaczą mówiąc czesto do siebie: jak to się mogło stać, jak do tego doszło. Szkoda tylko, że najczęściej w takich sytuacjach najbardziej poszkodowane są niewinne osoby.
3
@itmustbejoke Nie jestem fanem Live, ale Van Dijka bardzo lubię i szanuje. 2 miejsce to wielki sukces.
70
Messi - złoty a skromny.
1
@Serek No tak, ale jeśli przychodzi wielka impreza jak MŚ czy Euro to jak to zaliczysz do którego sezonu? Obecna forma jest dobra tylko powinny być jasne zasady za co przyznajemy nagrodę.
13
@NGTRX I dlatego powinien być zakaz oddawania głosów na "swoich". Obiektywnie i bez problemów.
2
@FC1899Barca Pamiętam czasy Kluiverta, Overmarsa czy Davidsa. Pamiętam również co było po nich. Gość uśmiechnięty od ucha do ucha czarodziej z piłką przy nodze. Moment gdy dotykał piłkę to ciary i wielka magia. To było coś czego od lat kibice na CN nie widzieli. To był wielki crack. Bramka w debiucie i cały stadion oszalał z radości. To był Ronaldinho. Wielu pisało: nigdy takiego grajka już nie zobaczymy. Następnie pojawił się Leo. Życie nie znosi pustki pojawią się kolejni wielcy piłkarze na CN to tylko kwestia czasu.
2
@koszol Ciekawe czy petycja pójdzie o unieważnienie wyników. Ach ta kawiarenka xD
6
W historii FC Barcelony znalazło się 12 zwycięzców ZP. Aż 6 razy nagrodę zdobył Leo Messi.
Żródło: Gala ZP
5
Powrót Króla - Leo Messi 6 ZP
4
Płacz na LR że Lewandowski 8 za 3...2...1... xD
0
@heniek168 No i to są dopiero emocje ;D
2
@Adamski69 kurcze bardzo ciekawy pomysł ;)
8
Najważniejsze, że Ivan nie jest już smutny. Mam nadzieję, że przy nowym trenerze rola Busiego i Ivana zmieni się. Dali Barcelonie bardzo wiele i nikt tego nie zapomni, ale należy iść do przodu i wprowadzić świeżą krew - młodych i głodnych zwycięstw.
1
@student97r Tak to prawda kontuzje to najgorsza rzecz. Generalnie do Lutego wszystko może się zmienić o 180 stopni :). Co do Celtów to dobrze, że nikt na nich nie stawia pamiętam poprzedni sezon i wszyscy widzieli Boston w wielkim finale a rzeczywistość okazała się zupełnie inna. ;)
1
@Tomek54321 Absolutnie się zgadzam to co gościu wyprawia w tym wieku to kosmos.
@student97r Bardzo ciekawie to się wszystko zapowiada ;)
0
@Tomek54321 Kurcze kiedy te biegi mu się skończą on ma już 35 lat ;D
1
@student97r Tak masz rację i ja się zgadzam natomiast zwracam uwagę na to, że jednak z silniejszymi zespołami już Lakers nie wyglądają tak dobrze. W PO nie będzie drużyn pokroju (z całym szacunkiem) do OKC czy Memphis czy choćby Pels. To, że w PO Lakers będą grali na 200% jest pewne tyle tylko, że ich przeciwnicy również. To tylko statystki ;)
@Encore dokładnie tak gdzie mega spotkanie zagrał Doncić.
0
@rainyy Trzeba oddać młodemu, że ze spotkania na spotkanie jest coraz lepszy. Ma chłopak papiery na świetnego grajka.
1
@Encore I do tego za niewielkie pieniądze.
0
@student97r @Tomek54321 Już wam to pisałem, ale Lakers z zespołami z ścisłej czołówki mają obecnie bilans 1-3 to jednak słabo. Porażki z Clipkami, Dallas i Toronto i wygrana po dogrywce z Mavs.
4
@Irmscher10 Czytaj ze zrozumieniem. Gdzie napisałem że dzisiaj? Ja pamiętam Barcelonę Ronaldo a Ty? Guardiole 08? Dobrych spotkań Valdka było bardzo mało a najlepsze to Roma i Liverpool wstyd i kompromitacja o których będzie się zawsze wspominało. O takich potęgach jak Granada czy Leganes nie będę wspominał bo to szkoda zdrowia. Od początku kadencji Ernesta każdy wyjazd to strach w oczach. I Messi weż bo nie idzie a mamy grajków za setki mln $. to trochę słabo nie sądzisz?.
1
@student97r @Encore a pamiętajmy, że Dallas mogą jeszcze kogoś podpisać. Więc to kolejny mocny team na Zachodzie.
0
@student97r Pięknie to wygląda ;D i jazda Dallas ;)
6
@Hushovt Uważam, że kibice są mega sfrustrowani patrząc na to jak gra Barcelona Valdka. To już 3 sezon Ernesta a my gramy taki piach, że serce boli. Mając takich piłkarzy w kadrze to wstyd.
1
@Grzesior667 Dallas dzisiaj za mocne dla Lakers.
0
O kurcze sędziuje Lahoz więc zapnijcie pasy xD będzie się działo.
1
@zadafcb Tak mi sie przypomniała sytuacja z meczu Pats vs Colts tak goście próbowali zaskoczyć Patriots tylko, że im to troszkę nie wyszło xDDD
0
@xVENUMx A jeszcze nie tak dawno Brożka chcieliście do kadry xD