1

@FC1899Barca Prowadz nas wodzu xD


0

@katalonczyk987 słuchaj jak masz wsparcie armii Rydzyka zawsze wygrasz.

4

@Damian11 To aż strach pomyśleć jak Ci się będzie żyło i Twoim bliskim jak PIS straci władzę. A to tylko kwestia czasu bo każda władza upada. Współczuje.

1

@student97r Zgadzam się jeśli poprawi rzut za 3 to... będzie ciężko ;D oj tak 21 to dobra godzinka na meczyk NBA ja kadry specjalnie nie oglądam więc Celtics vs Cavs mam nadzieję, na dobry meczyk. ;)

0

@student97r Co prawda to tylko mecze sparingowe, ale imponuje skuteczność Greka za 3 i jestem ciekawy jak będzie to wyglądało w zbliżającym się sezonie. A ja tylko dodam, że fajnie zagrali Celtics na Florydzie. Orlando zagrało bardzo bardzo słabo Gordon do połowy 3 kw był 0/10 z gry!!. Bardzo fajnie zapowiada się meczyk Nets z lolkami.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Tak sobie myślę, że gdyby Cholo został naszym trenerem to zrobiłby z Barcelony walec. Mając w składzie takich grajków jak Messi, Frenkie, Artek, Grizzly i w bramce MAtS miazga.

3

Forza Juve!!! Forza

0

@LloretDeMar Pamietaj, że jeszcze Brzęczek został ;)

2

Zejście w drugiej połowie Busiego dało impuls całej drużynie. Graliśmy lepiej i co najważniejsze szybciej operowaliśmy piłką. Brawo!!

0

@Hanok Podobno to ostatni sezon więc czekamy cierpliwie, aż się skończy.

12

Gra Interu 3-4 podania i już zagrożenie pod bramką MAtSA
Gra Barcelony 20-30 podań aby dostać się pod pole karne Interu w tym 10 do boku/tyłu tak na wszelki wypadek.

0

@macio_944 na ławce trenerskiej mistrza Anglii. ;)

1

ulala ale co pograli przy bramce zawodnicy City czapki z głów. Jazda City!!!

0

ufff... Bills- Patriots 10-16
brawo Pats i brawo Van Noy co obronił w ostatniej akcji Bills wielkie brawa dla defensywy i special teams. Bilans 4-0 brawo Pats!!!

1

@Wajper spokojnie grają na wszystkich frontach strata pkt to tylko kwestia czasu. City ma dwa równorzędne składy więc sobie poradzą i mam nadzieję, że obronią tytuł.

0

@AmigoBlancos Mam nadzieję, że już niedługo się skończy i wszystko wróci do normy. ;)

1

real pozostaje jedyną niepokonaną ekipą w LL.

0

Cholo chyba wyrzucony na trybuny.

3

@NGTRX i oby skończył za Pepem z 5 pkt straty po ostatniej kolejce.

5

@Wajper xD w zeszłym sezonie również pisali, że to bedzie wreszcie ten sezon a jak się skończyło wszyscy pamietamy xD spokojnie to dopiero początek sezonu jeszcze się wszystko sto razy zmieni.

5

I cyk City 1-3 brawo

1

@nabial Jazda City!!! i nie wczoraj tylko dzisiaj to odnośnie Sheffield ;) szkoda, ale jeszcze stracą pkt spokojnie ;) to tylko kwestia czasu.

0

@Suzu Jeśli będzie grał oczywiście a znając Zidana i jego wizję to może być o to ciężko.

0

@fajny_football Legenda MAtS jest przekozakiem.

0

@LeoMessi1994 Zdecydowanie MAtS skała w bramce ostoja i genialna asysta do Grubego + świetne zawody Artura.

0

@FcBforever221 Kurcze a było bardzo blisko dubletu w kwalifikacjach. No nic mam nadzieję, że obaj kierowcy zakończą wyścig na 2 pierwszych miejscach ;)

5

No cóż mamy swojego Bale. Kurcze strasznie mi szkoda Dembe bardzo go chciałem w Barcelonie zwłaszcza, że znakomicie prezentował się w Dortmundzie. Natomiast w Barcelonie kontuzja za kontuzją ehh.... Wracaj szybko do zdrowia chłopaku.

6

Leclerc z pole-position przed jutrzejszym GP Rosji. Forza Ferrari!!!
To czwarte z rzędu PP dla Leclerca!!! Brawo i po zwycięstwo.

1

@Hushovt Na zdrówko i powodzonka w pracy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?