fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FC1899Barca Prowadz nas wodzu xD
0
@katalonczyk987 słuchaj jak masz wsparcie armii Rydzyka zawsze wygrasz.
4
@Damian11 To aż strach pomyśleć jak Ci się będzie żyło i Twoim bliskim jak PIS straci władzę. A to tylko kwestia czasu bo każda władza upada. Współczuje.
1
@student97r Zgadzam się jeśli poprawi rzut za 3 to... będzie ciężko ;D oj tak 21 to dobra godzinka na meczyk NBA ja kadry specjalnie nie oglądam więc Celtics vs Cavs mam nadzieję, na dobry meczyk. ;)
0
@student97r Co prawda to tylko mecze sparingowe, ale imponuje skuteczność Greka za 3 i jestem ciekawy jak będzie to wyglądało w zbliżającym się sezonie. A ja tylko dodam, że fajnie zagrali Celtics na Florydzie. Orlando zagrało bardzo bardzo słabo Gordon do połowy 3 kw był 0/10 z gry!!. Bardzo fajnie zapowiada się meczyk Nets z lolkami.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Tak sobie myślę, że gdyby Cholo został naszym trenerem to zrobiłby z Barcelony walec. Mając w składzie takich grajków jak Messi, Frenkie, Artek, Grizzly i w bramce MAtS miazga.
3
Forza Juve!!! Forza
0
@LloretDeMar Pamietaj, że jeszcze Brzęczek został ;)
2
Zejście w drugiej połowie Busiego dało impuls całej drużynie. Graliśmy lepiej i co najważniejsze szybciej operowaliśmy piłką. Brawo!!
0
@Hanok Podobno to ostatni sezon więc czekamy cierpliwie, aż się skończy.
12
Gra Interu 3-4 podania i już zagrożenie pod bramką MAtSA
Gra Barcelony 20-30 podań aby dostać się pod pole karne Interu w tym 10 do boku/tyłu tak na wszelki wypadek.
0
@macio_944 na ławce trenerskiej mistrza Anglii. ;)
1
ulala ale co pograli przy bramce zawodnicy City czapki z głów. Jazda City!!!
0
ufff... Bills- Patriots 10-16
brawo Pats i brawo Van Noy co obronił w ostatniej akcji Bills wielkie brawa dla defensywy i special teams. Bilans 4-0 brawo Pats!!!
1
@Wajper spokojnie grają na wszystkich frontach strata pkt to tylko kwestia czasu. City ma dwa równorzędne składy więc sobie poradzą i mam nadzieję, że obronią tytuł.
0
@AmigoBlancos Mam nadzieję, że już niedługo się skończy i wszystko wróci do normy. ;)
1
real pozostaje jedyną niepokonaną ekipą w LL.
0
Cholo chyba wyrzucony na trybuny.
3
@NGTRX i oby skończył za Pepem z 5 pkt straty po ostatniej kolejce.
5
@Wajper xD w zeszłym sezonie również pisali, że to bedzie wreszcie ten sezon a jak się skończyło wszyscy pamietamy xD spokojnie to dopiero początek sezonu jeszcze się wszystko sto razy zmieni.
5
I cyk City 1-3 brawo
1
@nabial Jazda City!!! i nie wczoraj tylko dzisiaj to odnośnie Sheffield ;) szkoda, ale jeszcze stracą pkt spokojnie ;) to tylko kwestia czasu.
0
@Suzu Jeśli będzie grał oczywiście a znając Zidana i jego wizję to może być o to ciężko.
0
@fajny_football Legenda MAtS jest przekozakiem.
0
@LeoMessi1994 Zdecydowanie MAtS skała w bramce ostoja i genialna asysta do Grubego + świetne zawody Artura.
0
@FcBforever221 Kurcze a było bardzo blisko dubletu w kwalifikacjach. No nic mam nadzieję, że obaj kierowcy zakończą wyścig na 2 pierwszych miejscach ;)
5
No cóż mamy swojego Bale. Kurcze strasznie mi szkoda Dembe bardzo go chciałem w Barcelonie zwłaszcza, że znakomicie prezentował się w Dortmundzie. Natomiast w Barcelonie kontuzja za kontuzją ehh.... Wracaj szybko do zdrowia chłopaku.
6
Leclerc z pole-position przed jutrzejszym GP Rosji. Forza Ferrari!!!
To czwarte z rzędu PP dla Leclerca!!! Brawo i po zwycięstwo.
1
@Hushovt Na zdrówko i powodzonka w pracy ;)