fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB Jestem bardzo ciekawy jaki pomysł ma Wachowski na 4 część. Pewnie skończy się tak jak z Gwiezdnymi Wojnami.
0
Nie wiem czy było, ale już niedługo ma powstać 4 część Matrixa!!! Uuuu dzieje się. W kontynuacji ponownie zobaczymy Keanu Reevesa i Carrie-Ann Moss (Neo/Trinity) a za kamerą Lany Wachowski. Przypomnę, że cała seria filmu Matrix zarobiła łącznie ponad 1,5 mld $. No czekamy ;D.
0
@Khajio No dobra w LM grała super a w naszej kopanej przez kilka kolejek grała rezerwami tylko co z tego? Legia wrzuciła 2 to nie było co zbierać. W normalnej lidze 12-14 pkt przewagi to już po mistrzostwie a pamiętajmy, że na wiosnę jeszcze grali w LE. Śmiech na sali taki jest poziom naszej ligi ;D
0
@Khajio Ja pamiętam jak Legia walczyła w grupie LM m.in. z realem a w naszej lidze miała 12-14 punktów straty do lidera. A po 37 kolejce była mistrzem ;D i tak prezentuje się nasza Ekstraklapa ;D.
1
I tak się gra do końca!!! Brawo City!! patrz i ucz sie Valdek. VAR jak ja Cię nienawidzę ;D Szkoda.
0
@D10SLEO ha ha dokładnie ;D
0
@student97r Aż strach pomyśleć co z Rodriego zrobi Pep. Gość jest niesamowity.
1
@Arnold1234 Przecież to dopiero początek spotkania chłopczyku ;D ale widzę, że już masz mokro.
0
Bramka bramką, ale co rudy wrzucił to ja nie mam pytań bez przyjęcia i sru na długi słupek. Brawo City.
0
@kkbarca No oby oby szkoda, że już po pierwszej kolejce musimy gonić.
5
Ulala pan Złota Piłka z czerwem.
28
No cóż Frenkie musi się dostosować do innej rzeczywistości - rzeczywistości Valverde. W Ajaxie szybka i kombinacyjna gra a przede wszystkim gra do przodu a w Barcelonie podania do tyłu i w bok a i jeszcze do Messiego. Oj ciężki zapowiada się ten sezon.
2
@Bzyczekk Moim zdaniem, jeśli Frenkie nie ma do kogo podać raz drugi trzeci to ja rozumiem, że trener to widzi i udziela wskazówek tak? przecież jest przy linii i widzi co się dzieje. A ja czasami odnoszę wrażenie, że Valdek jak ukucnie to wpada w taki trans, że on nie wie co się dzieje. To nie tylko Dembele i Alena zagrali słabo bo wszyscy tak zagrali to raz. A dwa ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy. Gramy drugi sparing z Napoli i wychodzimy na włochów również w eksperymentalnym składzie jak wygłodniałe psy z agresją i pressingiem takim jak powinniśmy i nagle rozpoczynamy sezon i... wszyscy stoją w miejscu. Zero ruchu klepanie od jednej do drugiej strony. O co tu chodzi? co sił im zabrakło tego nie mogę zrozumieć.
1
@PachoHerrera No faktycznie z tym obrażaniem to trochę nie w porządku natomiast jestem zdania, że jeśli jest żle to trzeba o tym mówić a nie zakłamywać rzeczywistość. To co Bilbao nie miału okresu przygotowawczego? Gramy bardzo słabo i to nie w tym konkretnym meczu tylko ogólnie za kadencji Ernesta. Widać gołym okiem, że Valdek nie ma pomysłu na Barcelonę. Mamy świetnych zawodników a wyglądamy jak zbieranina gości z niższych lig. Bez składu i ładu. To trochę słabo zważywszy ile kasy na nich wydaliśmy i jaki poziom sportowy prezentowali przed przyjściem do klubu.
0
@Barca_Big_Moment Oczywiście, że tak ale strasznie się to wszystko ogląda. No strasznie. ;)
0
@Barca_Big_Moment "To co było już się nie liczy, liczy się co jest teraz :] " No właśnie a na chwilę obecną Barcelona Valverde jest na ostatnim miejscu 0 pkt i bilans bramkowy -1. To całkiem nieźle jak na początek.
0
@Colon Kurcze aż przypomniała mi się kontuzja Gordona Haywarda (złamanie nogi) dosłownie w pierwszej minucie gry w meczu otwierającym sezon NBA 17/18 przeciwko Cavs. Eh... jak pech to pech.
0
@Cvzx Kurcze, ale zobacz Paco w BVB ładuje bramki aż miło, taki Gomes, który kopał się po czole co mecz w Barcelonie nagle potrafi podać do przodu w Evertonie dalej Paulina po odejściu z Barcy co mecz w Chinach sypie bramkami i asystami, aż miło. I tak można wymieniać bez końca. W tak wielkich klubach jak Barca presja jest ogromna i zwyczajnie nie wszyscy potrafią sobie z tym radzić. Przykład Gomesa jest najlepszy.
0
I to chyba mówi wszytko.
2
@snoopdegie Tylko jak wygląda gra Pepa bez Messiego a jak wygląda gra Valdka z Messim nie widzisz różnicy? można grac szybko i ładnie dla oka nie mając Messiego w składzie.
1
@czółkovsky Do tego zmierzam jak masz trenera z wizją, który chce grac do przodu to z wyśmiewanego grajka robi potwora. Na tym polega różnica.
17
Pep zrobił z Bayernu potwora bez Messiego, Suareza, Neymara zamiatał ligę jak chciał i kiedy chciał. Pep w City z wyśmiewanym Sterlingiem zamiata ligę jak chce. Valverde z Messim.... kopiemy się po czole.
2
@IronSanHybrid Uważam, że gdyby udało się ściągnąć samego Pele, Maradonne, Van Bastena czy Kubale to z gościem na ławce bez pomysłu zagralibyśmy dokładnie tak samo. W tym jest problem podam przykład: wyprowadzamy piłkę od bramki dwa podania i wszyscy stoją w miejscu zero ruchu do piłki więc ja się pytam z czym do ludzi
9
Ostatni sezon Ryjka w Barcelonie a w składzie Ronaldinho, Eto, Henry i Messi. A jak wyszło? szpaler na beju beju i kompromitacja z realem 4-1. Ostatni sezon (a właściwie już połowa drugiego) Lucho regres i jednak ogromna padaka w wykonaniu Barcelony gdzie po drugim sezonie powinno się podziękować za współpracę a co robi zarząd? pozwala Lucho poprowadzić drużynę w 3 sezonie. 3 sezon za Valverde niczym się nie różni bo najważniejsza jest przecież równowaga. Uważam, że nikt w Barcelonie nie wyciąga wniosków po kompromitacji w LM jest jasny sygnał ten pan powinien być pogoniony a my powinniśmy grać pod okiem innego szkoleniowca, który gra do przodu. Setki mln wydane na zawodników robiących różnice i co? Gramy do boku i na wszelki wypadek do tyłu. Barcelona Valverde.
1
@Gibbon_FCB To nie wstyd przegrać, tylko jak my graliśmy widziałeś? widzisz jakiś progres tej drużyny? przeciez my wydaliśmy kolejne setki mln E i gramy tak jak w pierwszym sezonie. Gościu ten trener juz jest 3 sezon i gramy dokładnie taki sam beton. Dla mnie to wstyd co obecnie prezentuje Barcelona tego pana.
6
Tak wygląda Barcelona Valverde juz 3 sezon i to będzie ostatni sezon tego pana.
0
@mekston Za kilkanaście minut się przekonamy ;)
2
"How was Spain" i już wiadomo, że rozpoczyna się poważne granie ;) Vamos!!!
2
Wszyscy tu podnieceni bo w składzie Alena i S. Roberto a w przerwie:
Valdek dawaj Rakiete i Busiego bo nawet punktu nie zdobędziemy jednego ;D
1
Tak Klay prawdopodobnie wyjdzie na parkiet pod koniec sezonu regularnego moim zdaniem nie powinni się spieszyć z jego powrotem bo już nie raz kończyło się to odnowieniem urazu i jeszcze dłuższa pauza co dla GSW może oznaczać katastrofę. Co do KD to chyba w tym sezonie go nie zobaczymy to poważna kontuzja i jestem pewien, że władze Nets nie będą ryzykowały.