fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@insp1re Może ja się nie znam na piłce, ale czy mecz nie składa się z I i II połowy? To Valverde wprowadza nowe standardy, że gramy pressing tylko w II? A w I połowie się do tego pressingu przygotowujemy czy tak?
0
@Ghandi Mam nadzieję, że już niedługo jednego i drugiego pożegnamy.
5
@Janiama Janiama bardzo lubię Twoje wpisy ja pamiętam czasy bez Messiego i pamiętam jak wygraliśmy LM a naszą grą zachwycał się świat. Mowa o czasach Roniego. Można? Można. Tu trzeba tylko trenera z jajami i wizją tak jak to zrobił Pep, który pogonił Deco i innych miał wizję i się nie bał i przede wszystkim grał do przodu.
0
@Janiama I to jest chyba najgorsze, że tak zagraliśmy z.... Osasuną. Nie przeciwko Atleti czy Valencii tylko Osasunie. Szkoda.
0
@tomcias10 Od 75 min. broniliśmy wyniku obejrzyj sobie jeszcze raz. Wszyscy oprócz Antka w polu karnym Barcy.
2
Brawa dla Osasuny była dzisiaj zespołem lepszym grali szybko i kombinacyjnie. I co najważniejsze grali do przodu. Czego nie można powiedzieć o Barcelonie Valverde. Ściągamy kolejnych zawodników za setki mln a na boisku często wyglądamy jak rezerwy. Bez składu i ładu i co najważniejsze bez pomysłu. Frenkie wychodzi z piłka do przodu a koledzy cyk do tyłu i weż tu graj. 75 minuta i co robi Barca Valverde? obrona Częstochowy i to z Osasuną na wyjeżdzie. O Panie to z czym do ludzi jak my się trzęsiemy przed beniaminkiem. Zarząd popełnił błąd nie zwalniając Ernesta mamy ekipę stworzoną do gry ofensywnej i jestem pewien, że wyśmiewany Wenger zrobiłby potwora z obecnej kadry. No cóż trzeba czekać na Messiego i uzbroić się w cierpliwość bo to będzie bardzo długi i ciężki sezon dla nas wszystkich.
2
Artek trochę w stylu Coutinho ;)
0
@Pyziol Wielkie brawa dla młodego!!! i o to chodzi bez strachu i do przodu.
7
Chicharito wraca do La Liga! Meksykanin podpisał 3 letni kontrakt z Sevillą. {Beinsport}
2
@Encore A tu odwrotnie to oni nas duszą... eh
0
@Pyziol Przykro się na to wszystko patrzy. Tu nie ma niczego.
1
W II Osasuna spuchnie i damy rade pewnie taki miał plan Valdek na to spotkanie.
2
@Lamora kurcze, aż do bólu ;D szkoda mi Frenkiego bo chłopak chce grać do przodu tylko nie ma z kim.
3
Zobaczcie jak wygląda przejście do ataku w wykonaniu Barcelony. Podanie do Frenkiego i wszyscy się cofają do tyłu.
2
"Neymar jest zawiedziony, że nic z tego nie będzie mimo, że naciskał na PSG"... :D chłopaku masz to na co zasłużyłeś chciałeś PSG to masz PSG.
2
@Arkon Ja jednak polecam oglądanie stacji USA typu ESPN. Przyjemnie się słucha i moim zdaniem jest więcej emocji niż ciągłe opowiadanie o koszykówce transmisyjnej ;D choć ja osobiście nic do Pana Wojtka nie mam.
0
@chudym Tak wygląda dyskusja na LR w kwestii Neymara ;D
0
@Hushovt I wszystko jasne ;D natomiast moje pierwsze skojarzenie gdy zobaczyłem zdjęcie to Balrog ;D Jestem ciekawy czy zobaczymy jeszcze jakiś film o Śródziemiu.
0
@Hushovt Świetne ujęcie natomiast postać w kłębach dymy przypomina mi Balroga ;D
1
@ObiektywnyWujek Może Valverde?
1
@gumaz Kurcze oby to nie był Michał bo jeszcze po Neymara musi podjechać. A tak na poważnie to przykra historia. Jednak trzeba mieć oczy wokół głowy.
0
@Kurkmen" ...nie potrafią wybrać nadrzędnych wartości." może nie tyle nie potrafią co raczej nie chcą.
0
@Colon Oczywiście ;D
1
Poniedziałek godz. 14:16 a na najlepszej stronie poświęconej FC Barcelonie +2000 Cules ;D
12
Nasz przyszły "el presidente" rozegrał wczoraj swoje 500 spotkanie w barwach Barcelony.
0
Wilson strzał życia ;)
8
@AmigoBlancos Akurat tak się składa, że La Rambla jest na stronie.... Barcy.
1
@zadafcb Tak sobie właśnie przeglądam terminarz spotkań Patsów i kurka wygląda to bardzo fajnie ;).
U siebie zagramy m.in. z Steelersami z Giants (to będzie jak zwykle bardzo ciekawy pojedynek), Cowboys i wiśienka Chiefs. I strasznie cieszy powrót Josha Gordona. Zobaczymy jak to się wszystko ułoży.
1
@zadafcb Szkoda gość miał ogromny potencjał. Football footballem, ale zdrowie jednak najważniejsze. Może zostanie komentatorem?
0
@Dzemix111 Oczywiście masz rację ;D dziękuję
@barteq tak to jest liczy się kasa i tak jak wyżej napisał jacobFCB coś mi się wydaję, że to będzie mega porażka.