2

@insp1re Może ja się nie znam na piłce, ale czy mecz nie składa się z I i II połowy? To Valverde wprowadza nowe standardy, że gramy pressing tylko w II? A w I połowie się do tego pressingu przygotowujemy czy tak?

0

@Ghandi Mam nadzieję, że już niedługo jednego i drugiego pożegnamy.

5

@Janiama Janiama bardzo lubię Twoje wpisy ja pamiętam czasy bez Messiego i pamiętam jak wygraliśmy LM a naszą grą zachwycał się świat. Mowa o czasach Roniego. Można? Można. Tu trzeba tylko trenera z jajami i wizją tak jak to zrobił Pep, który pogonił Deco i innych miał wizję i się nie bał i przede wszystkim grał do przodu.

0

@Janiama I to jest chyba najgorsze, że tak zagraliśmy z.... Osasuną. Nie przeciwko Atleti czy Valencii tylko Osasunie. Szkoda.

0

@tomcias10 Od 75 min. broniliśmy wyniku obejrzyj sobie jeszcze raz. Wszyscy oprócz Antka w polu karnym Barcy.

2

Brawa dla Osasuny była dzisiaj zespołem lepszym grali szybko i kombinacyjnie. I co najważniejsze grali do przodu. Czego nie można powiedzieć o Barcelonie Valverde. Ściągamy kolejnych zawodników za setki mln a na boisku często wyglądamy jak rezerwy. Bez składu i ładu i co najważniejsze bez pomysłu. Frenkie wychodzi z piłka do przodu a koledzy cyk do tyłu i weż tu graj. 75 minuta i co robi Barca Valverde? obrona Częstochowy i to z Osasuną na wyjeżdzie. O Panie to z czym do ludzi jak my się trzęsiemy przed beniaminkiem. Zarząd popełnił błąd nie zwalniając Ernesta mamy ekipę stworzoną do gry ofensywnej i jestem pewien, że wyśmiewany Wenger zrobiłby potwora z obecnej kadry. No cóż trzeba czekać na Messiego i uzbroić się w cierpliwość bo to będzie bardzo długi i ciężki sezon dla nas wszystkich.

2

Artek trochę w stylu Coutinho ;)

0

@Pyziol Wielkie brawa dla młodego!!! i o to chodzi bez strachu i do przodu.

7

Chicharito wraca do La Liga! Meksykanin podpisał 3 letni kontrakt z Sevillą. {Beinsport}

2

@Encore A tu odwrotnie to oni nas duszą... eh

0

@Pyziol Przykro się na to wszystko patrzy. Tu nie ma niczego.

1

W II Osasuna spuchnie i damy rade pewnie taki miał plan Valdek na to spotkanie.

2

@Lamora kurcze, aż do bólu ;D szkoda mi Frenkiego bo chłopak chce grać do przodu tylko nie ma z kim.

3

Zobaczcie jak wygląda przejście do ataku w wykonaniu Barcelony. Podanie do Frenkiego i wszyscy się cofają do tyłu.

2

"Neymar jest zawiedziony, że nic z tego nie będzie mimo, że naciskał na PSG"... :D chłopaku masz to na co zasłużyłeś chciałeś PSG to masz PSG.

2

@Arkon Ja jednak polecam oglądanie stacji USA typu ESPN. Przyjemnie się słucha i moim zdaniem jest więcej emocji niż ciągłe opowiadanie o koszykówce transmisyjnej ;D choć ja osobiście nic do Pana Wojtka nie mam.

0

@chudym Tak wygląda dyskusja na LR w kwestii Neymara ;D

0

@Hushovt I wszystko jasne ;D natomiast moje pierwsze skojarzenie gdy zobaczyłem zdjęcie to Balrog ;D Jestem ciekawy czy zobaczymy jeszcze jakiś film o Śródziemiu.

0

@Hushovt Świetne ujęcie natomiast postać w kłębach dymy przypomina mi Balroga ;D

1

@ObiektywnyWujek Może Valverde?

1

@gumaz Kurcze oby to nie był Michał bo jeszcze po Neymara musi podjechać. A tak na poważnie to przykra historia. Jednak trzeba mieć oczy wokół głowy.

0

@Kurkmen" ...nie potrafią wybrać nadrzędnych wartości." może nie tyle nie potrafią co raczej nie chcą.

0

@Colon Oczywiście ;D

1

Poniedziałek godz. 14:16 a na najlepszej stronie poświęconej FC Barcelonie +2000 Cules ;D

12

Nasz przyszły "el presidente" rozegrał wczoraj swoje 500 spotkanie w barwach Barcelony.

0

Wilson strzał życia ;)

8

@AmigoBlancos Akurat tak się składa, że La Rambla jest na stronie.... Barcy.

1

@zadafcb Tak sobie właśnie przeglądam terminarz spotkań Patsów i kurka wygląda to bardzo fajnie ;).
U siebie zagramy m.in. z Steelersami z Giants (to będzie jak zwykle bardzo ciekawy pojedynek), Cowboys i wiśienka Chiefs. I strasznie cieszy powrót Josha Gordona. Zobaczymy jak to się wszystko ułoży.

1

@zadafcb Szkoda gość miał ogromny potencjał. Football footballem, ale zdrowie jednak najważniejsze. Może zostanie komentatorem?

0

@Dzemix111 Oczywiście masz rację ;D dziękuję
@barteq tak to jest liczy się kasa i tak jak wyżej napisał jacobFCB coś mi się wydaję, że to będzie mega porażka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?