1

@NGTRX No słaba, ale uważam, że on jeden nie boi się podbiec z piłką do przodu bez konieczności podania do tyłu. Młodemu brakuje ogrania i tyle.

11

Ja rozumiem, że to tylko sparing, ale widać gołym okiem jak szybko piłką gra Napoli a jak gra Barcelona. U nas dwa podania i do tyłu a Napoli dwie-trzy szybkie klepki i 3-4 graczy już wychodzi do przodu. Tak wygląda Barca Valdka.

0

@Colon zdecydowanie Archiwum X to był genialny serial. Niezapomniany duet Scully-Mulder i klimatyczna rola "Palacza".

0

@adamek1910 kurcze niech ta liga już ruszy.

0

zaczyna się telenowela ;D
Real Madrid nie ma zamiaru kupowac Neymara ani Psg tego nie oferowalo.


0

@bias Każdy lubi coś innego i fajnie ;D dla mnie Yerba jest rewelacyjna. Zdrówko.

0

@JaSzymon Bombilla jest najważniejsza a Yerbę możesz pić w czym chcesz. Najpierw spróbuj w szklance jeśli smak Cię nie odrzuci i ci posmakuje to wtedy kup sobie tykwę. I tak jak napisał wyżej @DonMarcino87 najpierw kup sobie Yerbę i zobacz czy ci zasmakuje bo wydasz hajs a okaże się, że za Chiny tego pić nie będziesz. Na spokojnie najpierw Yerba i Bombilla.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@kodi77 Obaj niestety słabo się prezentują i taka jest prawda. Dla tych panów kończy się powoli etap w Barcelonie.

0

no i ch...j po karnych!!! Brawo Pistolero ;D

0

@Jericho he he ;D

0

@koszol Będą karne po 90 min.

0

@Goh tak będa karne.

0

@Jericho nie będzie dogrywki sa karne w przypadku remisu.

0

Trzeba napisać, że Emery nie ma szczęścia na CN ;D

0

@jedrek7000 Valdek to raczej taka stara ciuchcia :D niestety.

0

@Cule92 Jestem pewien, że gdyby menadzerem był Mancini to byśmy nigdy o Fodenie nie uszsyeli.

7

@panczo Prawda jest taka, że gdyby był tu Pep to Riki już by wymiatał tak jak w przypadku Busiego. Tu nie można się bać tylko chłopaka ogrywać bo to będzie wielki grajek.

0

@Jericho To już tradycja ;)

4

Jazda City!!!!!

0

@hoeniker W zeszłym sezonie nie było bata na Lechie Gdańsk :D a wygrał Piast.

1

@Skaramuczi Wcale nie jest wykluczone, że Cou pójdzie w rozliczeniu za Neya do PSG + oczywiście jakaś kaska.

0

@pikass14 Możesz spokojnie wycinać.

0

@adambądkowski93 Akurat ten temat mnie bardzo interesuje ;). Na YT masz oryginalne nagrania z egzorcyzmów Annelliese Michel obejrzyj koniecznie bo robią wrażenie. Coś więcej z filmów jest taki o księdzu z Azij który odprawiał egzorcyzm, ale nie pamiętam tytułu jak coś to napiszę ci priv. A widziałeś może Egzorcysta: Początek - (2004) taka bajka, ale w tej tematyce.

0

@SHIBA Polska na 7 miejscu :) ponad 300 wygranych bitew.

0

@adambądkowski93 dla mnie 2 świetna z uwagi na to, że to faktycznie miało miejsce. Jedynka to petarda. Jeśli nie oglądałeś to Rytuał również na faktach.

1

@adambądkowski93 Oczywiście Obecność 1-2, polecam również" Rytuał" jest oparty na faktach. I koniecznie trzeba zobaczyć dokument o Anelliese Michel. Choć ja osobiście polecam książkę.

0

@snoopdegie To prawda armatę ma kozacką a są jeszcze większe i mocniejsze i oczywiście swoje kosztują ;D natomiast tak prezentują się planety naszego układu w teleskopie.

1

@snoopdegie Kurcze ;D pamiętam mój pierwszy sezon z teleskopem kurcze mróz 3-4 nad ranem a ja się trzęsę obserwując pas Oriona ;D coś pięknego.
A tu filmik gościa,który pokazuje Saturna na żywo zobacz jak to wygląda i z jakiego sprzętu korzysta.


A tutaj zobaczysz jak w teleskopie wygląda plama słoneczna na słońcu. Sam zobacz i oceń czy warto ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?