fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@zadafcb @student97r Kurcze za 10 mln mamy genialnego walczaka na tablicach i właśnie o to chodzi. Bardziej martwi mnie jego bark z którym miał spore problemy podczas gry w PTB. Nie oszukujmy sie za te pieniadze? mamy świetnego wysokiego.
0
@bolinho89 Jak widać kasa z Miami lepsza ;D
1
@bolinho89 Kasa czyni jednak cuda ;D
1
@zadafcb Kiepsko to wyszło i szkoda bardzo. No zobaczymy kogo teraz Danny wyciągnie bo nie mamy wysokiego.
0
@BartqRKO Tak tak już niedługo nowa umowa z Simmonsem ;)
0
@student97r Utrata J.J to poważna strata zobaczymy co z tym zrobią 76.
0
@student97r Ale w przyszłości mogą mieć problem z kasą a przed nimi jeszcze nowa umowa z Simmonsem co prawda za dwa lata ;) ale z kaską będzie ciężko.
0
@BartqRKO Bardzo bym się cieszył ;) z takiego scenariusza, ale Miami bardzo kusi Butlera grą u siebie.
0
@student97r Jeszcze sporo zostało ;)
0
@BartqRKO A jeszcze nie wiemy co z Butlerem? także sypie się cały plan Phili.
1
@student97r Randle w NYK 63/3 lata
0
@student97r A co w Cavs? bo nic nie widziałem Smith zostaje czy do LA?
0
@student97r Damian Lillard supermax od PTB za 194 mln $ 4 lata.
0
@student97r I prawidłowo spokojnie zbierz kilka fajnych nazwisk i wrzuć ;) jest mnóstwo czasu ;) i coś się z Brogdonem dzieje bo czytam, że do Phili ma pójść więc jak coś znajdziesz to pisz ;)
1
@student97r Rubio w Pacers.
0
@student97r Phila chyba skończyła swój proces przebudowy i wchodzi w kolejny ;D Pels mają dobrego strzelca. Dedmon w Kings więc Al nie dla SacTown.
0
@deyna2018 Myślę że nie.
0
@Encore @stradomek zgadzam się prawdziwa bomba, ale poczekajmy co sie wydarzy ;)
0
@Hrzan Nie zapominaj o Bucks. Coś czuję, że w przyszłym sezonie będą bardzo grożni.
0
@zadafcb Podobno Al nie chce wracać do Bostonu.
0
@student97r Kurcze to możliwe aby lolki podpisały Leonarda mają tyle kasy? a gdzie ławka? jak oni to zrobią. Brawo dla Bucks będą mocni w przyszłym sezonie.
0
@zadafcb No jeśli to prawda to bomba tego okienka moim zdaniem choć licze nadal na Clipki.
1
@student97r @zadafcb To są jaja jakieś XD 20 baniek i Horford wraca do Bostonu :D Danny królu złoty!!!
0
@student97r Widziałeś umowę Roziera z Hornets? xD
1
@zadafcb Kurcze wszystko pięknie się składa ;D oby oby ciekawe za ile.
0
@bartniczek7 Ale będzie się działo :D
1
@zadafcb Rozier prawie 20 baniek za sezon ja pierdziu!! Umowa na 3 lata.
0
@Encore Weż nie strasz nawet ;D
0
@zadafcb Kurcze było by pięknie, ale za dużo mówi się o Kanterze jestem ciekawy jak to się skończy.
0
@Encore Kurcze oby nie ;D tego bym nie zniósł ;)