1

@Mns21 Zdecydowanie aby odszedł. Nie sprawdził sie jako lider był dwa sezony i właściwie nie dał oczekiwanego impulsu. Mało tego bez niego z młodymi + Al Celtics o mały włos nie zameldowali się w finale NBA pamiętny g7 i porażka z Cavs w zeszłym sezonie. Teraz Celtics szukają rozgrywającego i jedziemy dalej bo potencjał Boston ma ogromny.

0

@Pyziol Jestem zdania, że Kemba podpisze z Charlotte bo tylko oni mogą mu zaproponować tak gigantyczne pieniądze 5-kontrakt za 221 mln gdy pozostali mogą zaoferować maxymalnie 140 na 4- lata. Kolosalna różnica.

0

@student97r Coś mi się wydaję, że Fila to nie jego klimat i chyba szuka większego rynku i chyba jednak większe szanse na misia będzie miał w LA z Ad i Bronkiem. Natomiast co do Partyka to chce wrócić do domu czyli grać dla Bulls i podobno Chicago również bardzo tego chce.

0

Co do Big Ala to mniejsze pieniądze, ale dłuższy kontrakt tak to ma wyglądać. Sam Al bardzo chce zostać w Bostonie więc to dobry deal. Co do lolków to bardziej pasuje moim zdaniem Butler lub Tobias Harris?

0

Popcorn gotowy czas na telenowele.

0

@vangoor Neymar chciał odejść i to zrobił, gdyby kochał Barcelonę to grałby w niej dalej. Proste.

0

@KSSniper Chłopaku nie martw się! wielkie talenty przychodziły i odchodziły taka jest piłka. Będą lepsi od Japończyka to kwestia czasu.

0

@Mns21 Tak to prawda Celtics zostaliby z niczym o czym głośno mówił kilka dni temu agent AD. Nawet gdyby wybrał Celtics to po sezonie i tak by odszedł do LA więc szkoda zachodu.

0

@Mns21 No właśnie chyba nie ma i teraz Lakers muszą główkować bo ławki nie mają ;).

0

@Mns21 Co do Capeli to pisał to mało wiarygodny dziennikarz
Steve Kyler dlatego jest jak jest natomiast nic nie jest jeszcze przesądzone zwłaszcza tak jak pisaliśmy ostatnio Rakiety handlują całym rosterem oprócz Brody więc może coś się jeszcze zmieni w tej kwestii. Russell fajna opcja, ale nie wiemy jeszcze co zrobi KI tzn gdzie zagra.

0

@student97r Lolki będą miały troszkę ponad 30 mln, ale właśnie nie wiem jak wygląda sprawa z takimi zawodnikami jak Rondo, Lance czy JaVale czy oni mają kontrakty 1+1?

0

@student97r Randle? Oj chyba nie raczej kierunek NYK bardzo dużo się o tym pisze :) poza tym LA nie będzie miało kasy na Randle i chyba on sam nie ma ochoty na powrót. Capela jednak bardzo daleko od Celtics a szkoda.

0

@Copernicus Ja przed wakacjami prognozy opieram na wzorze Tomka Hajty i wszystko jest jasne kiedy i pod jakim kątem będzie padało i mam spokojne wakacje ;D polecam!.

1

@AxelF W gazetach by o tym pisali ;)

2

@Kapitan hawk Kurcze Kapitanie a "Buzie widzę w tym tęczu" ;D
https://www.youtube.com/results?search_query=t%C4%99czu+widze

1

@badej60 żyje żyje zajęty nowymi transferami do Barcelony ;)

0

@student97r No cóż trzeba wypełnić lukę po KI. Nie jestem do końca przekonany czy duet D’Angelo-Irving wypali choć Nets zapewniają, że jak najbardziej tak całe szczęście, że już niedługo Draft a tuż po nim wolna agentura ;) i wszytsko będzie jasne kto i gdzie zagra ;)

0

@student97r Zobaczymy również co pokaże Ingram i pełna zgoda Pelikany nie grają pod żadną presją i będą mieli czas aby spokojnie młodych rozwijać. Natomiast co do Tatuma i Celtics - bardzo się cieszę ;D zwłaszcza po ostatnich wypowiedziach Richa Paula, który dał jasny sygnał "Davis zagra jeden sezon a następnie idzie do LA". Więc nie warto ryzykować. I za to wielkie brawa dla DA, że nie ryzykował bo napiszę to kolejny raz Davis w Bostonie to było wielkie marzenie GM'a Celtics. No dobra ;D skoro już mamy pierwszy poważny deal to Celtics ruszają po Clinta Capele i z tego co czytałem Miśki z Memphis idą w przebudowę i tu Danny będzie chciał wyciągnąć Mika Conleya. Piszę się również o... D’Angelo z Nets. Boston idzie po rozgrywającego ;)

0

@KapiFCB @student97r A ja coś czuję, że własnie w Pels Lonzo na spokojnie pokaże cały swój potencjał.

0

@Roni/VEB Pels bedą mieli młody zespół + picki, na papierze wygląda to świetnie. Co do LA tak jak napisałeś jest za duże parcie na misia i jak widać tylko to się liczy (Davis za rok byłby FA ). Szkoda chłopaków, ale to wisiało w powietrzu już od Lutego.

0

@Adamski69 A co napisałem nieprawdę? tak myślałem. Pozdrawiam.

0

@KapiFCB Bronek bardziej filmami jest zainteresowany niż poważną grą + jednak zdrowie widać, że to już nie pierwsza młodość. Natomiast co do "Brwi" fakt pewnie zostanie sam, ale zwróć uwagę, że to ogromny rynek i jest się gdzie pobawić.

0

@Roni/VEB Ale tak w życiu czy z powodu Davisa w LA? to drugie było chyba nieuniknione.

1

NBA: A. Davis w Lakers!!! żródło [Woj]
Pelicans otrzymają Balla, Ingrama, Harta i 3 I rundowe picki. Bronek się cieszy.

0

@format1977 ewentualnie będzie remis i Messi nic nie strzeli.

2

@Danny Gaucho Po prostu u somsiada smaczniejsze ;D

1

@Terminatorexi12 Jest cudownie gorąco ;D moja ulubiona pora roku.

1

@KingKahuka Ostatnio był wywiad z Artetą asystentem Pepa i powiedział, że ten ma obsesję do grania ofensywnego. I to jest moim zdaniem różnica między nim a Valdkiem bo Ernest lubi mieć równowagę tzw zabezpieczenie ;) stara piłkarska prawda "najlepszą obroną jest atak".

0

@Katalończyk 99 to właśnie transfery w punkt xD

1

@Cochise Generał Skrzypczak bardzo ładnie określił naszą obecną sytuację z USA. "...Myśmy wystarczająco dużo wydali na Amerykę, żeby teraz nam mówili, żeby dalej od nich kupować. Nie! Jeśli traktują nas jak poważnego sojusznika, a udowodniliśmy, że nim jesteśmy w Iraku czy w Afganistanie, to niech nam teraz pomogą."
"– Dla mnie ważna jest jedna rzecz. Ładujemy ogromne pieniądze w Amerykę, ona daje nam dodatkowych tysiąc żołnierzy, których my będziemy utrzymywali. OK, ale to za mało w zamian za to, co my USA dajemy. Nie chodzi o to, żeby dawali nam żołnierzy, tylko niech Ameryka pomoże nam odbudować polski przemysł zbrojeniowy. To dla mnie kluczowa sprawa."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?