fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Pisiorki pewnie wygrać wygrają, ale bez koalicji długo nie porządzą.
1
A przed nami wybory do parlamentu jestem ciekawy jakimi pakietami $+ spróbuje nas kupić obecna władza. Tylko 3% przewagi to bardzo mało.
0
@krzychu1526 Tzn rekordem w Polsce bo są kraje Unii gdzie frekwencja wyborcza jest większa.
60
Murillo to jedyny zawodnik w lidze Hiszpańskiej, który zgarnął dublet.
0
@szymekbarca Ciągle przed oczami mam słowa przed rewanżowym spotkaniem z Live " wyciągnęliśmy wnioski po Romie.." tzn kto? trener, piłkarze czy może zarząd?. Wszyscy widzieliśmy ba więcej cały świat widział jak zostały wyciągnięte wnioski i oby tak dalej a będzie kolorowo.
1
@jedrek7000 K****a i teraz nie zasnę ;D
0
@Colon Tak masz rację tak własnie było i nie jestem pewien, ale chyba Luca Toni bardzo negatywnie oceniał prace z Holendrem o czy opowiadał w jakimś wywiadzie prasowym.
0
@pawelfcb2010 tak masz rację wygrał dublet a następne sezony to już jazda w dół.
0
@Colon już wiem to było w Bayernie ;D
0
A to przypadkiem nie było w Barcelonie przed El Clasico? coś mi się kojarzy.
2
@Kapitan hawk Cholo w Barcy? przynajmniej mielibyśmy trenera z jajami ;D
https://zapodaj.net/c632244227dc7.jpg.html
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Coutinho007 eh.... a dla Valdka "stabilizacja" to słowo klucz ;)
1
@Coutinho007 Znając pasję Valdka do futbolu to pewnie ustawiłby Tsubasę na bramce a Kojiro na prawą obronę.
9
3 sezon Rijkaarda to była katastrofa, 3 sezon Lucho to była katastrofa i 3 sezon pod wodzą Ernesta to będzie katastrofa. Historia pokazała, że szkoda marnować czas na kolejne szanse i spróbować czegoś innego. Ogromny szacunek dla Valdka za zdobyte trofea, ale ten projekt dobiegł końca.
0
@Skaramuczi tak otrzymał zielone światło i może dzisiaj zagrać.
1
@Encore Są po prostu za mocni ;D bez względu na to kto jest na parkiecie a w dodatku na ławce trenerskiej Pop to już miazga na całego ;)
0
@student97r Zaczekaj zaczekaj Kevin Love to nadal ciekawe nazwisko i nie jest wcale powiedziane, że nie zasili jakiegoś poważniejszego gracza. a to oznaczać będzie, że Cavs czyszczą salary może właśnie po kogoś wielkiego ;)
0
@student97r moim zdaniem KD wybierze inny rynek NY a może LA tylko, że w Clipkach? ;D
0
@student97r Masz rację paczka za AD będzie kosztowała Celtics bardzo dużo i również nie ma pewności jak w przypadku KI, że AD po ewentualnym wymianie podpisze z Bostonem nową umowę. Kurcze będzie kilku genialnych FA do wyjęcia i będzie się działo a lato będzie bardzo gorące w NBA ;D bo możliwych scenariuszy jest tak dużo, że można się pogubić, ale to dobrze bo będzie o czym pisać :D.
0
@Encore A dlaczego nie zostaną? właściciele GSW już zapowiedzieli, że jeśli będą musieli dać 3 maxy to zrobią to. A na pytanie czy nie przeraża ich ogromny podatek jaki będą musieli zapłacić za te umowy odpowiedzieli, że nie mają z tym żadnego problemu. Bo jeśli chcesz walczyć o misia to musisz się poświęcić. I oni własnie to zrobią. Pytanie zasadnicze jest takie czy sam KD chce zostać czy może chce mieć własną ekipę w NY czy LA. To jest kluczowe pytanie moim zdaniem.
1
@Encore Kurcze oby nie ;D AD choć do Bostonu!!! :D
0
@Encore @student97r Pels juz zapowiedzieli, że paczka Lakers ich nie interesuje i w pierwszej kolejności będą rozmawiali z Celtics. Zamieszanie w LA na pewno nie pomoże w negocjacjach i rewelacjach Magica przed kamerami ESPN na temat całej organizacji i samego Pelinki. Zgadzam się , że BIG 3 w postaci KI-LBJ-AD będzie poważnym kandydatem do zwycięstwa, ale... no właśnie zobaczymy co zrobi KD bo jeśli podpiszą wszystkich w GSW to moim zdaniem Lakers mimo takiej ekipy nie wygra misia.
0
@Encore Coś mi się wydaję, że bez 3 All Stara to nic nie zrobią. Układ sił mocno się zmienił/zmieni.
2
@FCB24 z tych najgłośniejszych nazwisk to: KD, Irving, Boggie, KT, Butler, KL
0
@student97r Jestem bardzo ciekawy co się wydarzy i jak to wszystko rozegra Danny. KI miał bardzo przeciętny sezon o PO już nie wspomnę, ale to nadal bardzo" gorące" nazwisko w NBA. Pytanie tylko czy Lakers to jest odpowiednie miejsce dla niego?
0
@Kamiloza91 Tak dokładnie ;) u nas się tylko pięknie bajeczki opowiada a gdy przychodzi czas na prawdziwy test umiejętności to jest jak zwykle. Dno i wodorosty.
0
@Witekk10 a w 23/24 na koszulkach będzie tęcza ;D
0
@Kamiloza91 I to jest największy problem bo młodych i zdolnych chłopaków mamy w całym kraju tylko nikt na nich nie stawia. I oto mam żal do Bońka bo powinien ten stary beton rozj...ć i wprowadzić świeżość. I tak właśnie nasza piłka wygląda.
0
@Kamiloza91