fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 A u mnie po staremu ;)
https://zapodaj.net/92b015147ace9.jpg.html
1
@MatiFCB2000 słowo klucz "I think" ;D można sobie resztę darować.
0
@matirix20 A jak bedzie wygladał gif jeśli dL wybierze Barcę? ;)
0
@Hrzan Levy wie jak robić interesy ten chłopak za sezon dwa będzie wart dwa razy tyle.
0
@student97r No nie DAR nie wróci po tym jak został w LA potraktowany poza tym pamiętam spotkanie gdzie uciszał palcem kibiców w Staples Center. Wracając do lolków to widać, że szukają strzelca zza łuku bo tam właściwie bardzo tego brakuje. Co do Cavs to ten "potencjalny" trejd sprawi, że pozbędą się w końcu J.R Smitha.
0
@student97r A nie mówiłem :D że Smith zostanie wytrejdowany do Jamesa? ;)
1
Dobrze, że PPV nie ma ;D
0
@Janiama Rozumiem ;D kurcze czekam na Twój wpis odnośnie Mięciela ;)
1
@Janiama Zawsze byłem ciekawy jak to wygląda od drugiej strony tak jak napisałeś od dziecka wychowany w Poznaniu gdzie żyłeś tym klubem i po latach grasz dla... Legii a wszyscy wiemy jak wygląda rywalizacja tych dwóch drużyn. Nigdy chłopaki z szatni Legii nie wypominali Ci tego? I jeszcze jedno pamiętasz swoje wyjazdy na Lecha w barwach Legii? Kibice dokuczali? ;)
1
@Janiama A ja mam pytanie: w sercu bardziej Legia czy Lech?
17
Mąż do żony: Kochanie ile tej maki mam wsypać?
Żona: wsyp tak na dwa Ajfony xD
0
@ViscaBarca123 No cóż z rodziną najlepiej wychodzi się na... zdjęciu ;D
0
@szkutnik91 I bardzo dobrze dzięki Dani za wszystkie tytułu w Barcelonie i powodzenia może jakiś klub z PL się skusi?.
0
@ksobi No chyba nie chcesz mi wmówić, że prezentuje taka samą jakość jak na początku swojej przygody w Barcelonie co? on ma 36 lat pewnych rzeczy nie przeskoczy.
0
@KamQiX Pytanie czy Alves chce zostać rezerwowym bo chyba o takiej roli mówimy. Z całym szacunkiem dla niego, ale LL to nie liga francuska i tu trzeba zapierdzielać.
0
@Socjopata Dobra niech tam siada aby tylko nie pierdnęła z podniety ;)
0
@TKWM Manita niestety
1
Dani Alvis i 4-0 ;)
0
@Piotr,1985 A to dopiero I połowa.
0
@Messiah10 Jedno i drugie ;)
0
Ach ten cholerny Fornalas tzn Fornales ;D i 1-0
1
@Kapitan hawk ;D Darek nasz kochany Dareczek ;D Legenda
0
@Nazio87 Może "Klątwa"?
3
@NGTRX Na chwilę obecną grzeją się bez powodu ;D bo żadnej oficjalki nie było.
0
@kkbarca Kurcze jakbym czytał słowa Pereza przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu "kadrę mamy spektakularną bo wygrała 3x LM z rzędu" i skończyli sezon równie spektakularnie ;D oby nas to nie spotkało.
0
@xVENUMx Kurcze szkoda tej porażki, ale za to gratuluje pięknej bramki ;D
0
@Fawrf Chłopaku polecam Siedem ;)
0
@student97r Kurcze, ale ten ruch sprawia, że w Bostonie na chwilę obecną jest tylko jeden C w osobie Baynesa ;) Oj będzie się działo. Rubio jest FA więc to dobry ruch Utah doświadczony zawodnik na rozegraniu to jest to czego im potrzeba. Co do Cavs to muszą pozbyć się kilku zawodników z starej gwardii może J.R Smith do Lakers? grał razem z LBJ.
0
@student97r No i się porobiło. Wszystko wskazuje na to, że BIG Al żegna sie z Celtics. W grę wchodzą Pacers i Nets czyżby wspólna gra z Irvingiem? Co do Conleya to w Utah będzie miał z kim grać, ale te kontuzje i ten kontrakt ;)
1
@xVENUMx No to chłopaku trzymamy kciuki!!! Mecze derbowe mają swój smaczek powodzonka i brameczki a najlepiej 3 ;).