1

Komentarz usunięty

0

@Mns21 A wtedy Russell Westbrook w Rockets i będzie się działo na Zachodzie ;)

6

Ale co pograł teraz Federer wow!!! wielkie brawa.

2

Oho error 502!!! więc na LR się dzieje ;D

0

Bienvenido Antoine Griezmann!!!

0

@BieVo A "Epidemia"? z Dustinem Hoffmanem

4

@BieVo Zdecydowanie czasem.

0

@student97r To prawda łatwo nie będzie i jednak strata Brogdona może być bardzo widoczna, ale pod koniec okienka mogą jakiegoś strzelca ściągnąć za minimum aby zdobyć majstra. No zobaczymy ;) dla mnie Bucks są faworytem do tytułu. ;)

0

@Encore Butler mimo wszystko chyba nie do końca był zainteresowany grą w 76 w Miami będzie miał piękną pogodę na grę w koszykówkę ;D

0

@Arkon SAS proponuje Morissowi 2/20 ostatni rok z opocją zawodnika.
@Mns21 Oglądałem wszystkie mecze i powiem Ci, że na swój wzrost to fajnie się rusza ;) ale pamiętajmy, że w lidze letniej grają chłopaki z Uniwerków to jednak nie poziom NBA. Natomiast bardzo fajnie gra Edwards gra szybko i nie boi się rzucać bardzo fajnie się zaprezentował zwłaszcza w dwóch ostatnich spotkaniach.

0

@Encore Moim zdaniem Bukcs sporo namieszają i to na nich stawiam. ;)

0

@Arkon Kurcze nie znam szczegółów, ale z tego co czytałem po forach to temat z Big Alem był taki, że on nie chciał dalej grać na 5 natomiast co do kontraktu Boston chciał mu zaoferować podobno dłuższy, ale za mniejsze pieniądze. A skończyło się tak, że już na 2 tygodnie przed wolną agenturą już był dogadany z 76. Natomiast co do Morrisa to jednak zabrakło kasy podobno był pomysł z trójstronna wymianą Celtics-76-Nets, ale Ci ostatni się nie zgodzili na to. Trzeba pamiętać o jednej bardzo ważnej rzeczy nie każdy zawodnik chce grać dla Bostonu o czym już niejednokrotnie się przekonaliśmy i trzeba brać tych którzy są więc stąd takie a nie inne ruchy. Takie jest moje zdanie.

0

@Arkon Moim zdaniem zgramy dwójką Tatum/Brown a z ławki Theis bo tu chyba nie ma za bardzo wyboru.

0

@Mns21 To trudne pytanie zwłaszcza, że rywale na wschodzie raczej nie osłabili się tak poważnie. To raz a dwa to trzeba zobaczyć na co stać obecną kadrę. Myślę, że większe ruchy możemy zobaczyć w Lutym czyli przed zamknięciem okienka. Ja osobiście podchodzę do sezonu bardzo spokojnie zeszły sezon nauczył mnie pokory i tak własnie do tego podchodzę.

1

@Kamilos84 Chłopaku to I runda dopiero ;D

0

@YoNoEntiendoNada @Mns21 Komu jak komu, ale jemu się należy bo to genialny zawodnik. Ten ruch sprawia, że zostanie zachowana równowaga w lidze i dzięki temu będą spore emocje w walce o misia przynajmniej po Zachodniej stronie.

0

@student97r Dokładnie widzę, że sporo osób widzi Russa w Knicks. No nie wiem tam również jest sporo młodzieży i trzeba czasu aby to wszystko się zgrało. Do tego wszystkiego dochodzi również wypasiony kontrakt:
19/20 $38,506,482
20/21 $41,358,814
21/22 $44,211,146
22/23 $47,063,478 ;)

0

@Mns21 @student97r Russ ma 30 lat i chyba nie chce po raz kolejny bawić się w przebudowy i czekać z nadzieją, że za x lat zagra w finale NBA a zachód jest bardzo mocny. Pytanie zasadnicze czy wspomniane ekipy mają tyle assetów aby zrobić taki trade. Moim zdaniem picki to za mało poza tym otrzymali sporo od Clipersów więc jak to ma wyglądać.

2

@Odesseiron Piękny sport ;D

0

#Perumusisz to jest ta szansa ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@LordB007 Polecam "Przełęcz ocalonych" i "Ocalony" z Markiem Wahlbergiem.

0

@student97r Coś czuję, że to będzie genialny sezon ;) GSW odpocznie sobie ;) nie skreślam ich, ale wystarczy tych finałów z ich udziałem ;). Zgadzam się lolki za długo czekały no trudno wiedzieli o co jest gra i zaryzykowali. Inny problem jaki widzę to to, że jeśli ten projekt nie wypali to LA przez kilka lat się z tego nie pozbierają. Rozdali picki a przed nimi nowa umowa dla AD a mają już w składzie 35 letniego za grubą kasę LBJ. Natomiast w pewnym sensie rozumiem ich bo widzą, że główny przeciwnik na Zachodzie (jeszcze przed podpisaniem PG13-KW) jest słabszy kadrowo i chcą to wykorzystać. Jeszcze tylko wrócę do kontuzji pamiętajmy, żę Davis również ma spore problemy zdrowotne. Wszystko wskazuje na to, że OKC idzie w przebudowę i to podobno bez Russella Westrbrooka, który rozważa odejście z Oklahomy podały żródła ESPN.

0

@KapiFCB @student97r Wystarczy, że James złapie kontuzję i może być po LA. Strasznie załadowali się lolki tymi ruchami moim zdaniem.

0

najładniejsze bramki LL 18/19 PL komentarz ;)


2

@bafi Film akcji? to tylko "Srpski film"

0

@student97r @Mns21 Jestem bardzo ciekawy jak to wszystko Doc poukłada. Dla mnie Clipki mocny faworyt do tytułu. Mnie bardziej zaskoczył trade PG13 kompletnie się tego nie spodziewałem. Będzie bardzo ciekawie ;). Moim zdaniem Lakers strasznie dali ciała. Mogli za te pieniądze zbudować bardzo ciekawy zespół. LIczyli na KW i się przeliczyli jeśli ten projekt nie wypali to LA będzie w dupie na wiele lat.

0

@student97r Nie wiem czy było, ale Green w lolkach za 30 mln.

0

@Barcelismo i ostatnie, że Mirotić w Barcelonie ;)

1

@Vhaeraun https://www.filmweb.pl/Strzelec to z Wahlbergiem a o tej snajperce to wspomniany "Bitwa o Sewastopol".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?