fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wilczeq Krótko i na temat ;D Calma
1
@Suzu no Zidane powiedział wczoraj , że mają czas do "31 sierpnia" :D więc spokojnie
2
@kerouac Jest popyt jest podaż samo życie. Dlatego należy podchodzić z dystansem do tych wszystkich medialnych rewelacji, które na ogół nic nie wnoszą a jedynym ich celem jest nabijanie wyświetleń/obserwujących.
11
kibice z notatnika zawiedzeni:
"Jedyne trofeum jakie mogliśmy wygrać w tym sezonie, szlag trafił."
3
@D10SLEO Santos chyba nie jest zainteresowany ;)
0
@Blomqvist chłopaku to zwykły sparing był z czym do ludzi. Poczekajmy do rozpoczęcia wszystkich rozgrywek Messi jest najlepszym piłkarzem i bez niego nic nie osiągniemy + wreszcie długo oczekiwana normalna pomoc, która gra do przodu. i wtedy ujrzysz moc Messiego. ;)
0
@Grzesior667 No oby tylko ten wielki piłkarz nie siedział na ławce bo przy Valdku wszystko jest możliwe. I tego sie obawiam zwłaszcza, że w klubie jest Rakieta i Busi.
12
Od samego początku w grze Barcelony rzucały się dwie rzeczy: zaj***ty i momentami bardzo agresywny pressing i Frenkie. Wreszcie w drugiej linii będziemy mieli małego generała, który wprowadzi spokój i podanie do przodu. Dzięki temu wreszcie ta gra wygląda płynnie. Oby tylko młodego holendra omijały kontuzje bo to będzie wielki piłkarz.
0
@Erykos Oj chyba tak
1
@kenneth99 Erykos - oficjalnie banik przytulony ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@matirix20 Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z Yerbą to kubek wystarczy ja sam po dzień dzisiejszy pijam w słoiczku po koncentracie ;D i jest spoko. Chodzi o to, że może Ci Yerba nie podpasuje więc po co masz wydawać kasę? spokojnie możesz sobie siorbać w czym chcesz ;D ważniejsza od naczynka jest wspomniana bombilla a jak Ci zasmakuje to wtedy kupisz sobie jakąś ceramiczna calebazkę za kilka zł.
0
@matirix20 Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z Yerbą to Bombilla i sama Yerba. To na początek wystarczy.
0
@barcanawieki Gratulacje i szerokości!!! ;D
2
@mniszard Provident pożyczy, ale oddasz 2 razy tyle. Oczywiście nie polecam.
0
@Danger204 poprawna forma to chłopcy lub chłopaki. Choć widzę w słowniku, że "chłopacy" nie jest błędem.
0
@BigShaq Ale co z tego skoro Bale nie rozumie po hiszpańsku ;D
1
@Arkon Rozumiem, że Grecy jeszcze przed rozpoczęciem sezonu, ale Legia dzisiaj fizycznie bardzo fajnie wyglądała piła chodziła szybko czy to środkiem czy skrzydłami zabrakło właśnie wykończenia. No zobaczymy wynik nie najgorszy zobaczymy co pokażą na wyjeżdzie.
0
@JaSzymon Wszystkich najlepszych się "zbiera" wtedy jest lepsza zabawa ;D
0
@Pogba :D za to Piast by sobie poradził ;D
1
@Khajio A jeszcze przed chwilą był news, że zostaje w Betisie ;D
0
@Vhaeraun Ja susz wysypuje pod kwiaty.
1
@Vhaeraun No nie każdemu przypasuje. Yerba jest bardzo specyficzna zwłaszcza w smaku.
1
@DC7 polecam naturalmarket.pl
2
@gimmeq1 Jak to co zrobi? postawi na duet Rakieta - Busi równowaga musi być zachowana ;D
0
@Senyer Ja do wspomnianych dorzucę Dembe bardzo fajnie zagrał. Szybki i dynamiczny nie to co Gruby w pierwszej połowie.
0
@MaziFCB Jestem podobnego zdania my tylko potrzebujemy trenera z jajami, który gra do przodu mamy grajków stworzonych do takiej gry szybkiej na 2-3 podania. No cóż musimy czekać.
4
Kurcze bardzo mi się podoba gra Napoli. 2-3 podania i już są przed 16 bez kombinowania sami się nakręcają grą do przodu nikt nie czeka wszyscy do przodu. Piłka szybko chodzi... kurcze a u nas 50 podań w tym 30 koniecznie do tyłu tak na wszelki wypadek. A to tylko sparing.
5
Rakitić miał piłke przed 16 Napoli dwa podania i już jest na własnej połowie ;D Magik
1
@koszol Riki Pudz tak poprawnie się wymawia.