2

@Vhaeraun Strzelec jest fajny z Markiem Wahlbergiem.

0

@Vhaeraun historia Ludmiły Pawliczenko najlepszej snajperki na świecie.

0

@Vhaeraun a "Bitwa o Sewastopol"?

0

@Pawelec7 Tak jak napisał Adamski69 jeśli chcesz się pobawić to 2k17 w zupełności wystarczy ;)

0

@Pawelec7 2k zdecydowanie ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Kompletny Zauważyłem, że dzień bez narzekania na LR jest dniem straconym. Zawsze jest ktoś komu coś wiecznie przeszkadza.

107

Syn piłkarza wraca z zakończenia roku.

-Tato mój kontrakt z 4 klasą został przedłużony o rok.

2

@barcanawieki No ja akurat jestem Polsce ;D

1

@SeeleyBooth U Panie przed 10? Jest bardzo wysoki ;)

1

@swiergol2 No zobaczymy ;D jak widać na chwilę obecną jest daleko od Juve ;D niech mu się wiedzie jak najlepiej bez względu na to gdzie będzie grał.

0

@swiergol2 I pewnie będzie, ale w barwach Barcelony ;D ha ha. Ale cyrk się robi z tym chłopakiem.

21

@myscooter A już pisali, że jest zaklepany, przyklepany i nadklepany przez Juve ;D Jeszcze wyląduje w Barcelonie za 70 mln :D.

0

@student97r To nic oficjalnego ale podobno Leonard zostanie na jeden sezon w Raptors i odejdzie, ale to plotki więc zobaczymy co się wydarzy i nie zapominajmy, że wciąż na rynku jest Boogie tylko, że on chce sporo kasy ;D i zgadzam się KK to świetny strzelec i mam nadzieję, że jeszcze powalczy o pierścień.

0

@student97r Lejki tym czekaniem na Leonarda sporo ryzykują bo w zasadzie ci najlepsi z FA już wybrani. Jestem ciekawy jak to się wszystko skończy.

0

@Mns21 6 Lipca o 23-30 Boston - 76 w lidze letniej i zobaczymy co pokaże ;)

0

@Arkon @Mns21 No właśnie najgorsze jest to, że nikt o Morrisie nie pisze. Czy będą ruchy? przed nami liga letnia i tam zobaczymy nowe nabytki z draftu + ten olbrzymi Tacko Fall :D, którego Boston zaprosił i nie ma co ukrywać będą go obserwowali. I na tą chwilę cisza. A tu wspomniany Big Man ;) #24


1

@Arkon @Mns21 Oprócz Theisa podpisali również francuskiego środkowego Vincenta Poiriera. A to oznacza, że Boogie raczej nie dla Bostonu.

0

@Arkon @Mns21@student97r Pogoda i pieniądze go skusiły ;D a wracając do Boogiego to jego zdrowie jest jedną wielką zagadką. I jednak coś z dyńka ma nie tak ;).

0

@krzychu1526 "Tak to jest ta akcja...." i bramka Iniesty w pamiętnym meczy na SB.


0

@Chwytliwy Tylko uważaj bo ostrzegają przed burzami ;)

3

Obyśmy tylko się nie przejechali na powrocie Neymara. Lata spędzone na CN w koszulce Barcelony były magiczne i niepowtarzalne, ale tak jak w wierszu Wisławy Szymborskiej "Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy".

0

@Arkon Dinwiddie podpisał z Nets 3/34 mln $.

0

@Arkon Temat Looneya jest podobno poważny, ale pierwszeństwo będzie miał Theis. O Dinwiddie cisza więc to mogły być tylko plotki.

0

@Mns21 Z tego co widzę, możemy podpisać jednego zawodnika za minimum.

0

@student97r @Mns21 @zadafcb @Arkon A powiem Ci więcej to tylko plotki ale Kyrie podobno kontakował się z Davisem i odradzał mu przyjście do Bostonu !!!! Ja pikole ;)

0

@Arkon Mówi się, że Horford miał dość grania na pozycji Centra. Teraz Boston chce podpisać Theisa, ale nie wykluczone są również dwa inne nazwiska Looney z GSW za minimum lub Noah Vonleh.

0

@Mns21 @zadafcb @student97r I teraz dopiero wychodzi ;), że Al Horford był dogadany z Philą już 2 tygodnie temu ;) eh...

1

@Mns21 Nikt za takie pieniądze by nie przyszedł taka jest prawda. Kanter będzie w Bostonie starterem a nikt inny mu tego nie zapewni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?