fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Vhaeraun Strzelec jest fajny z Markiem Wahlbergiem.
0
@Vhaeraun historia Ludmiły Pawliczenko najlepszej snajperki na świecie.
0
@Vhaeraun a "Bitwa o Sewastopol"?
0
@Pawelec7 Tak jak napisał Adamski69 jeśli chcesz się pobawić to 2k17 w zupełności wystarczy ;)
0
@Pawelec7 2k zdecydowanie ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Kompletny Zauważyłem, że dzień bez narzekania na LR jest dniem straconym. Zawsze jest ktoś komu coś wiecznie przeszkadza.
107
Syn piłkarza wraca z zakończenia roku.
-Tato mój kontrakt z 4 klasą został przedłużony o rok.
2
@barcanawieki No ja akurat jestem Polsce ;D
1
@SeeleyBooth U Panie przed 10? Jest bardzo wysoki ;)
1
@swiergol2 No zobaczymy ;D jak widać na chwilę obecną jest daleko od Juve ;D niech mu się wiedzie jak najlepiej bez względu na to gdzie będzie grał.
0
@swiergol2 I pewnie będzie, ale w barwach Barcelony ;D ha ha. Ale cyrk się robi z tym chłopakiem.
21
@myscooter A już pisali, że jest zaklepany, przyklepany i nadklepany przez Juve ;D Jeszcze wyląduje w Barcelonie za 70 mln :D.
0
@student97r To nic oficjalnego ale podobno Leonard zostanie na jeden sezon w Raptors i odejdzie, ale to plotki więc zobaczymy co się wydarzy i nie zapominajmy, że wciąż na rynku jest Boogie tylko, że on chce sporo kasy ;D i zgadzam się KK to świetny strzelec i mam nadzieję, że jeszcze powalczy o pierścień.
0
@student97r Lejki tym czekaniem na Leonarda sporo ryzykują bo w zasadzie ci najlepsi z FA już wybrani. Jestem ciekawy jak to się wszystko skończy.
0
@Mns21 6 Lipca o 23-30 Boston - 76 w lidze letniej i zobaczymy co pokaże ;)
0
@Arkon @Mns21 No właśnie najgorsze jest to, że nikt o Morrisie nie pisze. Czy będą ruchy? przed nami liga letnia i tam zobaczymy nowe nabytki z draftu + ten olbrzymi Tacko Fall :D, którego Boston zaprosił i nie ma co ukrywać będą go obserwowali. I na tą chwilę cisza. A tu wspomniany Big Man ;) #24
1
@Arkon @Mns21 Oprócz Theisa podpisali również francuskiego środkowego Vincenta Poiriera. A to oznacza, że Boogie raczej nie dla Bostonu.
0
@Arkon @Mns21@student97r Pogoda i pieniądze go skusiły ;D a wracając do Boogiego to jego zdrowie jest jedną wielką zagadką. I jednak coś z dyńka ma nie tak ;).
0
@krzychu1526 "Tak to jest ta akcja...." i bramka Iniesty w pamiętnym meczy na SB.
0
@Chwytliwy Tylko uważaj bo ostrzegają przed burzami ;)
3
Obyśmy tylko się nie przejechali na powrocie Neymara. Lata spędzone na CN w koszulce Barcelony były magiczne i niepowtarzalne, ale tak jak w wierszu Wisławy Szymborskiej "Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy".
0
@Arkon Dinwiddie podpisał z Nets 3/34 mln $.
0
@Arkon Temat Looneya jest podobno poważny, ale pierwszeństwo będzie miał Theis. O Dinwiddie cisza więc to mogły być tylko plotki.
0
@Mns21 Z tego co widzę, możemy podpisać jednego zawodnika za minimum.
0
@student97r @Mns21 @zadafcb @Arkon A powiem Ci więcej to tylko plotki ale Kyrie podobno kontakował się z Davisem i odradzał mu przyjście do Bostonu !!!! Ja pikole ;)
0
@Arkon Mówi się, że Horford miał dość grania na pozycji Centra. Teraz Boston chce podpisać Theisa, ale nie wykluczone są również dwa inne nazwiska Looney z GSW za minimum lub Noah Vonleh.
0
@Mns21 @zadafcb @student97r I teraz dopiero wychodzi ;), że Al Horford był dogadany z Philą już 2 tygodnie temu ;) eh...
3
@zadafcb @student97r @Mns21 Jest i on ;D
https://zapodaj.net/f542c9e5cd0e1.jpg.html
1
@Mns21 Nikt za takie pieniądze by nie przyszedł taka jest prawda. Kanter będzie w Bostonie starterem a nikt inny mu tego nie zapewni.