fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SHIBA Przy zakupie trzeba pamiętać o tym co tak naprawdę chcemy zobaczyć/obserwować. Chciałbym w przyszłości zająć się astrofotografią obiektów głębokiego nieba np mgławicę Oriona, którą akurat u mnie bardzo dobrze widać.
https://zapodaj.net/d2cbfb3245c9a.jpg.html.
0
@snoopdegie Tzn to jest zdjęcie już po retuszu i to nie jest moje zdjęcie pewnie wykonane przez Teleskop Hubble'a. Natomiast ja posługiwałem się starym Sky watcherem i widziałem Andromedę jako mgiełkę natomiast największe wrażenie zrobił na mnie Jowisz z księżycami coś pięknego widać naprawdę bardzo dobrze tego gazowego olbrzyma.
1
@student97r No derby miasta aniołów będą mega ciekawe oby tylko w najsilniejszych składach zagrali oj będzie się działo ;D i jazda Clipki ;)
2
@SHIBA Kurcze, ale Andromeda jest piękna ;D miałem przyjemność obserwować ją przez teleskop. Coś pięknego.
https://zapodaj.net/286a0c6144df6.jpg.html
0
@Danger204 Na chwile obecną tak.
0
@Encore Od 96r. czyli ostatnie występy Widzewa w LM to równia pochyła naszych klubów w Europie. Oczywiście poza kilkoma wyjątkami. Skoro przez blisko 23 lata się nie udało to raczej już się nie uda. Przykład Legii. Ostatnia LM dała zarobić krocie za co można było całkowicie zdominować własne podwórko a jest walka o LE w kompromitującym stylu. Za dużo szrotu za duże piniądze bez jakiekolwiek jakości kosztem młodych chłopaków zapatrzonych w kariery Lewego czy Zielińskiego, którzy wyskoczyli włąśnie z tej naszej rodzimej padaki zwanej ekstraklapą na szerokie Europejskie wody. To raz a dwa moim zdaniem nieumiejętne zarządzanie klubami sprawia, że jesteśmy w tym a nie innym miejscu w Europie.
1
@FCBeSeM Grecki Atromitos Ateny
0
@TKWM No na chwilę obecną to Legia gra dalej. A gdzie mistrz? pewnie zmęczony.
0
@TKWM Za to Piast ma styl i 2-1 w plecy.
0
@damiano996 No nie za gościa, który nic nie wnosi z ławki i generalnie mało gra to i tak sporo. Trzeba raczej dziękować, że nikt tego transferu nie spier***ł.
0
@Arkon Przykro o tym pisać, ale nie będzie żadnej fazy grupowej z taką grą. To co obecnie prezentuje Legia to jeden wielki wstyd. Ja rozumiem nowi zawodnicy, ale ja nie widzę tu żadnych schematów no nic... żadnego pomysłu na grę. Wielkim szczęściem ograli Koronę a teraz z podobnym szczęściem Finów. Legia to wielki klub i jeśli grają kilka spotkań na takim farcie to chyba jednak jest coś nie tak.
0
@michal26 No tak bo pozostałe ekipy ekstraklapy godnie by nas reprezentowały tak tylko przypominam ;D
0
@Arkon Tak jak pisaliśmy wcześniej ja w Vuko nie wierzę i mam nadzieję, że poleci i to jak najszybciej bo z tej mąki chleba nie będzie.
0
I Piast już 1-1 będą emocje
2
@kubix05 i bez parawanów ;D tak naturalnie
1
real upadł po raz pierwszy.
0
@Tom0VeB cytując klasyka "bo pić to trzeba umić" ;D
0
@patrykzmc2000 Mordo jeśli dopiero zaczynasz to wypij kilka Yerb i zobacz czy ten trunek Ci pasuje. Jest dość specyficzny w smaku i nie każdemu przypasuje. A dopiero następnym krokiem jest naczynko. po co wywalać kasę na coś czego może nie będziesz używał? spróbuj w małym słoiczku ja tak zaczynałem swoją przygodę z Mate. I tak jak napisał @TheNekro94 każde naczynko ma swoje wady/zalety np. o tykwy trzeba bardzo dbać a wspomniane Palo Santo jest świetne, ale tu trzeba trochę kaski wydać. Poczytaj masz na Youtube filmiki o naczynkach do picia. Zerknij i porównaj sobie, które jest dla Ciebie najlepsze. Ale najpierw siorbaj sobie samą Yerbę i zobacz czy to jest dla Ciebie.
0
@Arkon Tak w Legii brakuje konkretnego trenera bardzo liczyłem na Jacka Magierę, ale wyszło jak wyszło wszyscy widzieli. Dobry trener to połowa sukcesu i tego własnie Legii brakuje.
2
@Arkon Ja wiem, że Legia wygrała dość szczęśliwie, ale szczęście sprzyja lepszym ;) i oby w Warszawie były puchary choć osobiście w Vuko nie wierzę gramy bardzo słabo. Potencjał jest, ale brakuje konkretnej wizji i trenera.
1
@Arkon Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo.
0
@4drian0 O kurła ;D pierwszy raz to słyszę zajebiste ;D
0
@4drian0 No pewnie a to moja ulubiona ;)
1
@Kapitan hawk :D teraz już wszystko gra ;) a wynika to pewnie z faktu, że większość użytkowników już zdążyła się przyzwyczaić do Twojego Avatara stąd ta konsternacja po jego zmianie ;)
2
@Kapitan hawk No i avatar się zgadza ;) od razu lepiej ;)
7
Nic dodać nic ująć a szkoda niby człowiek wiedział a jednak się łudził, że w tym sezonie Ferrari powalczy...eh
0
@Mroziu Młody nie tak dawno przedstawiał się w katalońskiej tv i powiedział Riki Puć. I tak się wymawia jego nazwisko.
2
I cyk 1-7 xD można? można ;)
1
Łysy po sparingu z Atleti: Generalnie byliśmy lepsi i zasługiwaliśmy na zwycięstwo, ale co poradzisz jak nie chciało nic wpaść no nic nie poradzisz. Taka jest piłka. xD
6
@Grubson06 Napisałeś Naploli ;D popraw bo zaraz ameby się zlecą ;) a swoją droga to bardzo ciekawy transfer.