fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Skaramuczi Pytanie za kogo ma grać ten cały Alaba? bo chyba nie sadzisz, że taki grajek przyjdzie do Barcy na ławkę.
0
@krzychu1526 Pisałem to już wcześniej kilka razy. Ludzie nie potrafią żyć w pokoju to raz a dwa to to, że są ludzie którzy na przemocy/konfliktach zarabiają mnóstwo pieniędzy. A jak nie ma popytu i podaży to trzeba ją stworzyć/wywołać bo nic tak nie nakręca kasy jak.... wojna.
2
@VandaI kurcze nie wiedziałem, że Grizzly siorbie mate ;D Villa i Iniesta, aż łezka się zakręciła....
0
@ForcaMilosz Jaime na lewej
0
@zander Generalnie Dembe gra bardzo niechlujnie te podania takie byle jakie.
2
Wrócił stary dobry Busi. Oby Frenkie szybko posadził go na ławce.
0
@olejtm Tak jest ;) Szpilka zasnął na chwilkę ;)
0
@Rudi35 już działa
0
@LaSTeR No cóż nie pozostaje nic innego jak życzyć miłej pracy ;)
0
@Wilczeq No zobaczymy :D
0
@dobryraf No pewnie ruszy, ale pogoń za Legią. Nie oszukujmy się nasza liga jest tak słaba, że nikt Legii nie zagrozi.
0
@badej60 Jeśli Pogba odejdzie to MU może kupić Eriksena i już jest kolejna opcja.
0
@Kubox To tylko kwestia czasu ludzie nie potrafią żyć w pokoju tak było jest i będzie poza tym nic tak nie nie nakręca kasy jak.. wojna.
1
@gurales Akurat ja pokochałem Barcelonę dzięki Ronaldo, ale to co wyprawiał Roni to była czysta magia. Nawet rywale to docenili co nie często się zdarza na boiskach piłkarskich.
2
Gdyby ktoś był zainteresowany zwiastun Top Gun 2 ;)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Volk Na chwile obecną to Umtiti to 3 opcja w naszym zespole i jednak bardzo martwi stan jego kolana. Oby się nie okazało, że nie wytrzyma i zostaniemy z Todibo.
1
@Polski_Nick To teraz wyobraż sobie jak jest na studiach ;D to jest śmiech na sali ;D połowa osób tam uczęszczająca nadaje się do zamiatania ulic a i z tym mieliby problemy. Tak jest.
0
@Encore No z takim kontraktem to tylko.... Knicks ;D
0
@sebasek99 Ta rakieta to chyba na derby ;D
0
@BigShaq Bill Russell i Tom Brady
0
@bartoszekkk Dzieje się, no to transfer kwestią godzin. Czekamy ;D
0
@Barcelismo Trójka drombo ;D jak w kreskówce Yattaman ;)
0
@Tales_Omletu O stary z Valdkiem nie ma rzeczy niemożliwych ;D pewnie będzie grał za Rakiticia ;)
0
@Artur181990 No zobaczymy :) skoro robił cyrki w PSG to i u nas również będzie je robił wcześniej czy później.
0
@rafik300010 Ale wszystko się zmienia, Messi ma rodzinę Suarez czy Pique również. Nikt nie będzie niańczył 27 letniego gościa. Poza tym ile to może potrwać? Messi coraz starszy Pique również itd. Panowie bez lipy.
0
@Artur181990 My tego nie wiemy jak to będzie wyglądało to raz po drugie to jest zupełnie inna Barcelona mamy innych grajków i gramy zupełnie inaczej. To co zrobił Ney dla Barcelony to przeszłość mamy nowego trenera zupełnie innego niż Tata czy Lucho i ta wspomniana radość może szybko zniknąć. Messi ma rodzinę, Suarez ma rodzinę a Neymar ma imprezki. To będzie zupełnie inny Neymar takie jest moje zdanie.
0
@Artur181990 A ja napiszę tak. Neymar to genialny zawodnik z ogromnymi umiejętnościami i co do tego nikt nie ma wątpliwości, ale obawiam się, że po ewentualnym powrocie zobaczymy zupełnie innego Neymara tak jak to powiedział w wywiadzie Pep. Chłopak ma sianko w głowie i to widać afera goni aferę i to całe szambo przytarga ze sobą do szatni Barcelony.
0
@cules100pro O dziękuje ;)
0
Słuchajcie w jakim sklepie mogę kupić odstraszać ultradźwiękowy na psy? Dodam, że interesuje mnie fizyczny sklep.