fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze się okaże, że białych przed nowym rokiem poprowadzi "the special five" oj to by się szatnia realu ucieszyła xD.
0
@student97r Rozumiem mimo wszystko to już 2 uraz w tym roku a pamiętajmy, że wrócił do gry w GSW po zerwanym Achillesie. I tak jak napisałeś oby to nie było to bo mi szkoda gościa.
0
@student97r To już chyba koniec kariery Boogiego. Szkoda bo to już druga tak bardzo poważna kontuzja.
0
Mr. złota piłka przemówił ;D Jazda Chelsea!! Kante to prawdziwy dzik super meczyk w jego wykonaniu.
1
I cyk Legia 2-0
1
@Arkon Kaziu to urodzony lider strasznie szkoda, że nie otrzymał pozwolenia na wyjazd wcześniej bo jestem pewien, że osiągnąłby jeszcze wyższy poziom. Natomiast Zibi to legenda do tego napadzior, który strzelał bramki i to tym najlepszym. Odnoszę wrażenie, że napastników jakoś łatwiej zapamiętujemy ;).
"Jedna z tych bramek, którą Kazik mi strzelił, śni mi się do dzisiaj. Nadal nie wiem, jak on to zrobił. Piłka wpadła mi po prostu za kołnierz. Teraz już nie, ale kiedyś bardzo mnie to męczyło. Ale Deyna nie tylko ze mnie zrobił balona". Józek Młynarczyk.
1
@Arkon Dla mnie Kaziu Deyna. Lider z krwi i kości.
"To proste. Wszyscy usiłują trafić w bramkarza, bo on przyciąga piłkę. Ja celuję w słupki. Kiedy piłka przeleci po niewłaściwej stronie, nikt nie ma do mnie pretensji. Kiedy wpadnie do bramki przy słupku, mówią, że jestem geniusz, a ja nie protestuję. Ale tak naprawdę moja skuteczność wynosi około 50 procent".
0
@Adamski69 życie piłkarza nie jest proste.... eh.
1
@Objectivo Stary dobry Pinto ;D
2
@wachaFCB Ale co zagrał Ronaldinho w tej akcji..... Magik
0
@Jericho Zwróć uwagę jakie jest poruszenie tymi informacjami wszyscy tym żyją ;D nie ważne czy to prawda czy nie czy to tier 1 czy 10 wszyscy chcą to czytać. Jest popyt jest podaż. Tak to działa.
1
@dawidor9 Pamiętam ostatni sezon Ryjka na ławce trenerskiej Barcelony a w składzie miał: Henry, Eto, Ronaldinho i Messi. A na zakończenie przygody z Barcą robiliśmy szpaler na beju beju i przy okazji dostaliśmy 4-1. Taka paka była. Jak nie masz dobrego trenera to możesz mieć legendy w składzie a i tak przegrasz.
0
@Pawelsky Chłopaku Gruby będzie miał 33 lata przecież nie będzie grał do 50 na litość. Poza tym sezon długi przyjdą kontuzje pewnie kartki lepiej mieć więcej niz mniej. Takie jest moje zdanie. Nie ma się co martwić na zapas to raz a dwa jeszcze Neymara nie mamy więc spokojnie ;).
0
@inFLAMES Jak się gra 3 obrońców to już pokazał wszystkim łysy klaskacz z madrytu ;D u nas to się nie sparwdzi bo Valdek lubi mieć równowagę w zespole.
1
@ksobi czyli podsumujmy kupujemy napastnika gościa za +100 mln, żeby grał w Barcelonie jako ofensywny pomocnik tak?
0
@Kamiloza91 A dlaczego nie? na jakiej pozycji z Neymarem ma grać Griez? skoro w składzie sa jeszcze Messi i Gruby? na bramce?
0
@student97r Obawiam się, że to może być bardzo ciężkie spotkanie dla wszystkich kibiców The Blues. Choć ja osobiście trzymam kciuki za Chelsea.
1
@Kamiloza91 Jeszcze się okaże, że Griezmann zakupiony za gruby hajs będzie rezerwowym.
0
@Dzemix111 Dembe jak Dembe a co z Griezmannem? gdzie będzie grał w przypadku transferu Neymara?
0
@Bykunn A pewnie będzie tak:
Bartek: Hey Ney chodz do Barcy bo Messi nie ma z kim grać. :D
0
@student97r Mimo, że nie jestem fanem Cavs ;) to z uwagą będę śledził młodego Dariusa Garlanda zobaczymy czy z tej mąki będzie chleb.
0
@adamek1910 Ja w Ingrama kompletnie nie wierzę to będzie jego 4 sezon w lidze i nie widzę u niego, żadnego postępu. To tylko moje zdanie. To raz a dwa Pels muszą się jednak zgrać pod okiem nowego trenera a pamiętajmy, że gwiazdą ma być jednak Zion.
2
@student97r No zobaczymy, kto będzie rządził w LA I starcie zapowiada się genialnie jak i cały sezon bo na dobrą sprawę jest co najmniej kilka mocnych drużyn, które będą walczyły o misia. Niech już będzie ten Pażdziernik :D
0
@Phatro Problem jest taki, że większość ciągle żyje przeszłością i to co pokazywał Ney na CN. Tylko, że to już nie jest ta sama Barcelona i to jest zupełnie inny Ney. I tak jak powiedział Pep powrót Neya nie musi być wcale taki kolorowy i nagle w Barcelonie wszystko się zmieni.
3
No i ja to bardzo popieram ;)
https://noizz.pl/lifestyle/na-basenach-w-barcelonie-kobiety-moga-plywac-topless/fpbpsn0
1
@Arkon TVP już jest ładnie obkupiona imprezami więc NBA się nie zainteresują myślę, że szybciej Eleven coś zrobią w tej sprawie niż publiczna TV.
1
@Mns21 Dlatego trzeba kibicować Clipkom :D
2
@zadafcb @Mns21 @Arkon Ach ta 18 ;D oby się spełniło a powiem wam, że ogladałem sparing Dryżyna A z B (USA w ramach przygotowań do MŚ) i Tatum (17 pkt) zagrał super chyba najlepszy gracz na parkiecie fajnie minuty miał Kemba (14 pkt) i JB słabiutko, ale zaliczył upadek. A poniżej wrzucam wam taki skrócik z tego spotkania ;)
mam nadzieję, że ta mieszanka młodości z doświadczeniem i wracającym do najlepszej dyspozycji (mam taką nadzieję) Haywardem zaprowadzi nas do finału NBA ;).
2
@Mns21 @Arkon Kurcze super się to zapowiada nie wiem czy pamiętacie, ale poprzedni ( jednak bardzo bardzo słaby sezon dla Celtów) również rozpoczęliśmy spotkaniem własnie z 76 :D oby teraz była moc. I czekam na 20 stycznia pojedynki z lolkami to zawsze wielkie wydarzenie.
1
@kaladin To prawda to okienko może być spektakularne pytanie tylko jak to wszystko poukładać? a pamiętajmy, że na ławce nie mamy Kloppa czy Pepa tylko niemrawego Valdemara.