2

@Hushovt Tak jak napisał wyżej ProMILs urząd za Ciebie wszystko zrobi Ty masz tylko sprawdzić czy Twoje dane się zgadzają i czy wszystkie kwoty w Picie są poprawnie wypełnione. Ty nic nie robisz. Kasa do ręki i cześć.

0

@MesQueUnClub_87 Wszystko oki tylko z tym Busim to mega przesadziłeś pisząc, że on coś asekuruje. Wczoraj i z resztą nie tylko wczoraj każda akcja przeciwnika a Busi za linią piłki bo nie ma szybkości aby wrócić na swoją pozycję a co za tym idzie zostawiamy mega dużo miejsca w środkowej strefie gdzie można spokojnie rozpędzać akcje/kontry. I tu jest uważam spory problem.

3

Ha ha cafe beju beju pękło z bólu xD

0

O panie to ja widzę, że dobre palenie było przed galą xD skoro niektórzy cr w finale poprzedniej edycji LM widzieli xD

0

@TheNekro94 Moim zdaniem to nie ma tak czy dobrze czy nie dobrze... xD

0

@cules100pro Dokładnie niech szuka szczęścia jak najdalej od Barcelony.

0

@cules100pro the special 5 czeka aż łysego klaskacza Perez pogoni. Więc on chyba nie dla nas.

0

No cóż dzisiaj ewidentnie zabrakło intensywności. Szkoda bo Atleti złapało remis.

0

Kurcze Granada kolejny ciężki teren dla Barcy.

0

@krzychu1526 Najważniejsze, że młody minuty łapie. Reszta przyjdzie z czasem.

1

@Kapitan hawk Ale za to jest var i 2-0 dla PSG :)

0

Wczoraj Inter a dzisiaj Totki ;D ehhh

0

@Hushovt Czy gorzej grać się już nie da? no nie wiem to dopiero początek sezonu. Jedno jest pewne to będzie długi i bardzo ciężki sezon.

0

Uff kolejny trudny teren za nami. Udało się nie przegrać.

0

@wyrek a dziękuję już srałem może ty powinieneś zrobić to samo Januszku.

0

I tym sposobem Semedo może rozegrać pełne 90 minut.

0

No skoro Inter zepsuł kupony więc teraz na spokojnie można obejrzeć mecz ;)

0

@format1977 Niech młody się rozwija bo Messi coraz starszy ;D

1

Ja jeb***ie pewniaczek :D brawo Inter.

0

@format1977 Kurcze chłopak ma 16 lat aż strach pomyśleć co będzie jak skończy 20... może zostanie grającym trenerem?

0

@Wittgenstein pisz petycje do Ziobry i nie baw się z Ojcem. Może się przestraszy i Ci kupi.

3

Coś mi się wydaję, że Inter spierdzieli większości kupony. Pierwszy mecz eh...

0

@JohnA Własnie strzelili z karnego ;D mam nadzieję, że Zenit nie przegra.

0

@Lares ja zgrałem x2 na Zenit bo Lyon ostatnio kopie się po czole.

0

@Mike Tak własnie było nic ci się nie przewidziało ;D

0

@norbo80 Dokładnie spokojnie wróci Messi, Suarez czy Dembe i zobaczymy co młody będzie grał. Sezon długi.

0

@fcbfan1993 No oby tylko nie skończył jak Munir. Początek również miał świetny a im dalej w las tym gorzej. Mam nadzieję, że młodemu się uda.

1

A na trybunach Pau Gasol i nowa gwiazda Miami Heat Jimmy Butler ;D

0

@PawkoFCB Obejrzyj sobie film Ronaldo tam masz pokazane co robi. Np odwozi syna do przedszkola.

0

@SuperPatsonFCB Bardzo fajna sprawa. Dzięki i czekam na wpis odnośnie Estadio da Luz :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?