fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Hushovt Tak jak napisał wyżej ProMILs urząd za Ciebie wszystko zrobi Ty masz tylko sprawdzić czy Twoje dane się zgadzają i czy wszystkie kwoty w Picie są poprawnie wypełnione. Ty nic nie robisz. Kasa do ręki i cześć.
0
@MesQueUnClub_87 Wszystko oki tylko z tym Busim to mega przesadziłeś pisząc, że on coś asekuruje. Wczoraj i z resztą nie tylko wczoraj każda akcja przeciwnika a Busi za linią piłki bo nie ma szybkości aby wrócić na swoją pozycję a co za tym idzie zostawiamy mega dużo miejsca w środkowej strefie gdzie można spokojnie rozpędzać akcje/kontry. I tu jest uważam spory problem.
3
Ha ha cafe beju beju pękło z bólu xD
0
O panie to ja widzę, że dobre palenie było przed galą xD skoro niektórzy cr w finale poprzedniej edycji LM widzieli xD
0
@TheNekro94 Moim zdaniem to nie ma tak czy dobrze czy nie dobrze... xD
0
@cules100pro Dokładnie niech szuka szczęścia jak najdalej od Barcelony.
0
@cules100pro the special 5 czeka aż łysego klaskacza Perez pogoni. Więc on chyba nie dla nas.
0
No cóż dzisiaj ewidentnie zabrakło intensywności. Szkoda bo Atleti złapało remis.
0
Kurcze Granada kolejny ciężki teren dla Barcy.
0
@krzychu1526 Najważniejsze, że młody minuty łapie. Reszta przyjdzie z czasem.
1
@Kapitan hawk Ale za to jest var i 2-0 dla PSG :)
0
Wczoraj Inter a dzisiaj Totki ;D ehhh
0
@Hushovt Czy gorzej grać się już nie da? no nie wiem to dopiero początek sezonu. Jedno jest pewne to będzie długi i bardzo ciężki sezon.
0
Uff kolejny trudny teren za nami. Udało się nie przegrać.
0
@wyrek a dziękuję już srałem może ty powinieneś zrobić to samo Januszku.
0
I tym sposobem Semedo może rozegrać pełne 90 minut.
0
No skoro Inter zepsuł kupony więc teraz na spokojnie można obejrzeć mecz ;)
0
@format1977 Niech młody się rozwija bo Messi coraz starszy ;D
1
Ja jeb***ie pewniaczek :D brawo Inter.
0
@format1977 Kurcze chłopak ma 16 lat aż strach pomyśleć co będzie jak skończy 20... może zostanie grającym trenerem?
0
@Wittgenstein pisz petycje do Ziobry i nie baw się z Ojcem. Może się przestraszy i Ci kupi.
3
Coś mi się wydaję, że Inter spierdzieli większości kupony. Pierwszy mecz eh...
0
@JohnA Własnie strzelili z karnego ;D mam nadzieję, że Zenit nie przegra.
0
@Lares ja zgrałem x2 na Zenit bo Lyon ostatnio kopie się po czole.
0
@Mike Tak własnie było nic ci się nie przewidziało ;D
0
@norbo80 Dokładnie spokojnie wróci Messi, Suarez czy Dembe i zobaczymy co młody będzie grał. Sezon długi.
0
@fcbfan1993 No oby tylko nie skończył jak Munir. Początek również miał świetny a im dalej w las tym gorzej. Mam nadzieję, że młodemu się uda.
1
A na trybunach Pau Gasol i nowa gwiazda Miami Heat Jimmy Butler ;D
0
@PawkoFCB Obejrzyj sobie film Ronaldo tam masz pokazane co robi. Np odwozi syna do przedszkola.
0
@SuperPatsonFCB Bardzo fajna sprawa. Dzięki i czekam na wpis odnośnie Estadio da Luz :).