fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Coś czuję, że po zakończeniu kariery będzie wielkim trenerem. Już jednego pasjonata mieliśmy na ławce i zachwycał się nim cały świat. Znakomity piłkarz i jeszcze lepszy trener Pep Guardiola.
0
@student97r Co prawda meczu nie oglądałem, ale mieszanka doświadczonych graczy + stare lisy z pierścieniami ;) to może być bardzo ciekawe rozwiązanie. Wschód słaby więc kto wie.
0
@student97r To prawda. Kurcze, ale co zagrało dzisiaj Cavs wow. Wielkie brawa. ;)
1
@zadafcb nawet komentujący to spotkanie nie mogą uwierzyć w to co wyprawiają Browns xD to wiele mówi. A zagarnie Mayfielda? cudne xD
1
Ale kabaret w wykonaniu Browns xD
4
@Kapitan hawk Slavia powinna wygrać była lepszym zespołem i jak to brzmi przeciwko Barcelonie. Grali szybko i kombinacyjnie z ogromną wolą walki + genialny doping kibiców. A nasi? tak jak zwykle. Idziemy z kontrą 10 podań z czego 6 do tyłu. Slavia 3-4 podania i strzał na bramkę. Gdyby nie MAtS to byłoby pozamiatane. Jednym słowem - Wstyd.
1
@student97r Oby emocje były podobne do tych z wczorajszego spotkania Rapków ;) Kurcze czuję, że to będzie znakomity sezon. Dziękuję i mam nadzieję, że zdążysz na końcówkę spotkania. ;) Ciekawe ile 3 rzuci Simmons ;D
0
No dobra czas na prawdziwe emocje. 76ers vs Celtics i jazda!!!
# itsallabout18
1
Busi prawda jest taka, że wy ostatnie 3 sezony mocno cierpicie. Czas odwrócić nieco sytuację i sprawić aby to przeciwnicy cierpieli 90 min.
0
Widać gołym okiem, że Valdek odzyskał najlepszą wersję Barcelony. Oby tak dalej. Kolejny trudny teren za nami.
0
@kkbarca Ale było blisko Slavia dzisiaj znakomite zawody. Ta determinacja, zaangażownie i wola walki imponujące.
0
@Hanok Ale jest już coraz bliżej ;)
1
Barcelona Valverde...
0
Co ten Valverde porobił z tej Barcelony to głowa mała. Tyle niedokładności, niechlujstwa w rozegraniu. Kontra Slavi 3-4 podania i już zagrożenie pod bramką MAtSA. Kontra Barcy... 12-13 podań z czego 7 do tyłu. Oby wytrzymać do lata.
0
@Encore To prawda godzinka masakra. I jest nowy król w LA. Meczyk całkiem niezły.
0
@Encore Mam nadzieję, że jednak Clipki będą górą ;D
1
@Encore @student97r @zadafcb Myślę raczej, że Celtics chcą się zabezpieczyć na przyszłość dlatego taka a nie inna kasa. Na 90 mln nie chciał się zgodzić. Brown ma ogromny potencjał a teraz bez Irvinga może wskoczyć na wyższy lvl. No zobaczymy jak to będzie wyglądało.
8
Brawo Utd za walkę. Przyjdą kontuzje, kartki i jeszcze Pep wygra PL 3 raz z rzędu.
1
@Kompletny i oby tak do końca sezonu.
8
a tymczasem w kawiarence xD
Putagenio: "Zasłużyliśmy na więcej."
Zidane: "Zabrakło intensywności i większej ilości dośrodkowań w pole karne."
Casemiro: "W dzisiejszym futbolu, nie ma już słabych drużyn."
Dziękujemy Mallorca!!!
0
Moim zdaniem to właśnie Spurs odpadną mimo mojej wielkiej sympatii do Popa i jego ekipy. W tym sezonie mamy naprawdę sporo silnych i młodych ekip i coś czuję, że GSW również nie dostaną się do PO. Co wcale by mnie nie zdziwiło mają swoje problemy. Natomiast Sacramento może zagrać mają bardzo fajną i młodą ekipę, grają szybko i z pomysłem. W zeszłym sezonie do końca walczyli o I rundę PO i zabrakło więc naturalnym krokiem do przodu wydaję się pierwsza 8. Bardzo słabo w okresie przedsezonowym wypadła ekipa Utah ciekawe czy to tylko kwestia zgrania?. No cóż sezon tuż tuż i zobaczymy co z tych prognoz się sprawdzi. ;)
0
@student97r @Encore Szkoda, że nie będzie Ziona natomiast ja jestem pod wrażeniem gry świeżaka Alexandera - Walkera chłopak w meczach przedsezonowych pokazał się z naprawdę dobrej strony i jestem ciekawy co pokaże w nadchodzącym sezonie.
1
@fajny_football Prawda jest taka, że Neymar wybrał swoją drogę. W Barcelonie miał wszystko. Przyjaciół, piłkę na najwyższym poziomie i wielki klub w którym mógł spełniać swoje marzenia. Sam tego wyboru dokonał więc niech sobie teraz tam gra. Obecnie kontuzja goni kontuzję i kto wie jak skończy się jego kariera.
0
@tbas Dokładnie i wszystko się zgadza a Prezes na tle innych znowu najlepszy. ;)
0
@Kacstiff ja jestem po starym systemie edukacji i szczerze nie czytałem wszystkich lektur natomiast miałem genialna polonistkę, która delikatnie sugerowała nam jakie pozycje należy "koniecznie" przeczytać. A moja ulubiona lektura? "Rozmowy z katem" Kazimierza Moczarskiego. A na maturze 4 i 4 z Polskiego.
3
@pluszek Schetyna to nieudacznik, który myśli, że coś znaczy w polityce wszyscy to wiedzą więc wynik nikogo nie zaskakuje. Poza tym porównywanie Jarka do Schetyny to nieporozumienie. Jeden rządzi a drugi udaje, że coś robi.
1
@Janiama O proszę to jednak pokazuje gdzie stolica ma prezesa. ;)
0
@YouShouldListenToMe ha ha przemilczą bo jeszcze 13-tki nie dostaną ;)
0
"Jarosław Kaczyński startował w wyborach parlamentarnych z pierwszego miejsca komitetu wyborczego PiS w okręgu 19 (Warszawa). Po przeliczeniu danych z 984 z 1107 obwodowych komisji wyborczych (88,89 proc.), wynika, że na prezesa Prawa i Sprawiedliwości zagłosowało 206 521 wyborców. Z kolei na przedstawicielkę Koalicji Obywatelskiej Małgorzatę Kidawę-Błońską postanowiło głos oddać 346 587 wyborców..." Ciekawe co na to wszystko Wiadomości w TV PiS.
1
@EmilZatopek Oj marzy mi się Espanyol w Segunda xD