fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@student97r @Arkon Otóż to Bucks w poprzednich PO szli jak burza i z Raptors mieli już 2-0 i przyszedł jeden mecz z dogrywką i wszystko się kompletnie odwróciło. Raptors grają świetnie moim zdaniem to trochę za mało. Najważniejsze, że jest o czym pisać/dyskutować. Sezon dopiero co się rozpoczął a jest w nim mnóstwo emocji i scenariuszy co do końcowego rostrzygnięcia. ;)
2
@Gieswu @Arkon @student97r @Encore @Pablopicasso27 Panowie za nami dopiero/aż 1/4 sezonu więc jeszcze się wszytsko zmieni kilka razy. Uważam, że czynnikiem decydującym będzie zdrowie zawodników. LB ma 35 lat a AD poważne problemy z plecami, KL jest mega oszczędzany i tak dalej. Zachodnia konferencja jest doprawdy bardzo mocna i 2/3 porażki mogą być decydujące o końcowym rozstawienu. Wszyscy słusznie zwracamy uwagę na drabinkę w PO bo tu własciwie jeden słabszy mecz i można oglądać finały przed TV. Natomiast co do Wschodu. Raptors grają świetnie, ale czy to jest team na finał Wschodu? Bucks, Celtics, 76 nie zapominajmy o Miami.
0
@Arkon Zachód Rakiety - Cllipers a na Wschodzie Bucks- Celtics
1
@NGTRX Wichniarek będzie zawiedziony.
0
@Gosciuu Ależ będą emocje ;)
1
@PeteR10 Może Hiszpanie nie grają jak w latach 08/12, ale bez wątpienia grają lepiej od nas.
0
@Karlik08 Jak cały ten pomysł z Euro.
0
@Pyziol @student97r @Encore Z tym przemocnym to ja jednak bym się wstrzymał mówiąc o Lakers. Bo faktycznie Clipki wygladają naprawde mocno to fakt, ale Lakers mają bardzo łatwy terminarz i na dobrą sprawę do tej pory zagrali 3-4 spotkania z silnymi ekipami i bilans już nie wyglada tak dobrze. Porazki z Raptors, Cllipers dogrywka z rewelacyjnymi Mavs i to wszystko. Grali z dużo słabszymi ekipami i w kilku spotkaniach widać było, że się męczyli. Zobaczymy jak Lakers wypadną na tle silnego rywala. Trzeba mimo to pochwalić za grę w obronie bo tu widać progres. Kemba dzisiaj pozamiatał ;)
0
@AmigoBlancos grał np. w Legii Warszawa
0
@krzychu1526 No cóż jakie studio tacy eksperci xD
0
@Danger204 tak zwany wylew na beju beju xD
2
@Rakitovic00 widać, że złapali formę xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Explode Angielscy komentatorzy również widzą poważny bład sędziego.
1
@daniel32778 Problem polega na tym, że sędzia był blisko faulu na Marcelo a mimo to puścił grę. I to jest błąd bo teraz wychodzi na to, że VAR będzie wykorzystywany wtedy kiedy sędziowie będą chcieli. A jest jasno napisane w jakich sytuacjach VAr będzie używany.
0
@Katalończyk 99 Ronaldo wie o tym doskonale. Tylko on potrafi dać nura na dwa metry po takim kontakcie.
0
Jest VAR, ale co z tego skoro nikt nie potrafi się nim poprawnie posługiwać.
0
@Tomo_95 Trybuny w ogniu xD strach pomyśleć co by się wydarzyło.
1
@krzychu1526 Było dozwolone, ale po takich akcjach wszystko się zmieniło.
Bruins vs NY Rangers
I chyba większości znana historia Pacers vs Pistons i akcja Rona Artesta ;)
0
#8 Hristo Stoichkov - Legenda!
0
@tbas I chwała mu za to. Tylko tak jak napisał wyżej @MarekKonrad Drużyny Pepa mają konkretny styl/charakter super się to ogląda mimo, że czasem nie wychodzi. Natomiast u Valverde mając piłkarzy o których większość trenerów na świecie może tylko pomarzyć gramy jak pi**dy drżąc o wynik z zepsołami o klasę dwie gorszymi. To trochę słabe już o kompromitacjach w LM nie wspominając.
4
@Skaramuczi Może i odpadał, ale dwa razy z rzędu wygrał PL a ile razy wygrał Liverpool z kloopem?
0
I jazda City!!!!
1
Wielkie brawa dla Lamparda. To jak Chelsea jedzie z kontratakiem no po prostu czapki z głów. 2-3 podania na pełnej szybkości z pierwszej piłki bez kombinowania i już grożnie pod bramką City. A jak wyglada kontra Barcelony Valverde? 20 podań z czego 15 do tyłu.
20
Stęskniłem się za Barceloną Valverde. Miód na moje oczy i serce. Dziękuje Valdek i sobota już zdecydowanie lepsza a po takiej magii dla odmiany obejrzę sobię jak się po czołach kopia na boiskach PL. Niech stracę.
0
@kiper09 "Nie łaż po lodzie rada stulecia" xD. Fajny serial zobaczymy co będzie dalej.
1
@IronSanHybrid Dokładnie ten to ma gadane ;)
0
@IronSanHybrid I dlatego w dobie internetu i szeroko rozumianych mediów społecznościowych należy liczyć się ze słowami i to nie dotyczy tylko sportowców, ale również trenerów. Ludzie zapominają internet nigdy panie The special 5. ;)
2
@Chwytliwy Wygrana Bońka w wyborach była najlepszą rzeczą jaka przytrafiła się Polskiej reprezentacji to nie ulega wątpliwości. Miał werwę do pracy mnóstwo pomysłów i to się chwali. Chiałbym tylko aby prezes reprezentacji Polski był tak aktywny w sprawach naszej kadry jak jest w mediach społecznościwych. Bo jest jeszcze mnóstwo rzeczy nad którymi trzeba pracować/zrobić aby nasza piłka się rozwijała nie tylko I reprezentacja. Nikt Bońkowi nie odbiera zasług bo za jego rządów ruszyliśmy do przodu, ale na tym jego rola jako prezesa się nie kończy. Trzeba/należy się rozwijać i kuć żelazo...