fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@nadachu wylosują dla odmiany Liverpool
1
@student97r Cierpliwości z tymi wynikami przebudowa to długi proces. Ale już bliżej niż dalej ;) Cavs mają fajną młodą ekipę do tego pewnie jeszcze wpadną dobre picki w przyszłorocznym drafcie więc wszystko idzie w dobrym kierunku. Natomiast co do Bostonu strasznie się cieszę z powrotu Gordona i oby teraz kontuzje omijały go szerkokim łukiem. ;)
1
@student97r Pojawił się drobny błąd: Celtics 110-88 ;)
1
@student97r To bardzo ciekawa wiadomość a ja tylko dodam, że Love w wywiadzie powiedział, żę chce wrócić do konferencji zachodniej tam gdzie jest ciepło ;) to będzie najlepsze rozwiąznie dla niego i rodziny.
1
@student97r Coś mi sie wydaję, że Cavs wytrejdują Lova. A to bardzo dobra wiadomość dla całej ligi bo to bardzo dobry zawodnik i jeszcze wiele może dać. Jestem ciekawy kto to będzie.
0
@FanatykValverde Jak wygrywamy to sukces trenera jak przegywamy piłkarzy.
5
Chłopak ma wielki talent oby tylko omijały go kontuzje. Szkoda tylko, że wybrał białą stronę.
0
@FanatykValverde Szkoda, że Valdek w meczach z Romą i Live tak nie błysnął swoim wielkim trenerskim geniuszem. No cóż dobrze, że chociaż na Mallorce dał rade.
1
Brawo Grizzly!!! 2 asysta w sezonie MAtSA ;D
0
@A_Gomesinho_21 Twitter?
3
Złota piłka już czeka.
https://zapodaj.net/96d730818bd9c.jpg.html
3
Sędzia Pawłowicz xD
0
@fortunate_son Szkoda tylko, że takie krótkie odcinki.
0
@Grzesior667 Coś w tym jest. Natomiast słuchając wywodów poszczególnych polityków dochodzę do wniosku, że kobieta powinna dostać szansę. No gorzej być nie może?
0
@bartekck Zastanawiam się czy Barcelona faktycznie potrzebuję kolejną kalekę do składu mamy już Dembe po co nam kolejny i to za gruby hajs? Neymar miał swoją szansę wybrał inny projekt sportowy/finansowy i niech sie tam bawi. Grając w Barcelonie był w top3 a teraz nawet nie ma go w pierwszej 30.
1
@Odesseiron Jeśli Kidawa bedzie walczyć o prezydenture to PIS/Duda bedzie mial problem. Bo na Tuska maja sporo brudów i pewnie tym by wygrali. Natomiast z Kidawą może byc ciężko i to jest jej przewaga. A dwa kobieta prezydent? tego jeszszce nie grali. I dlatego może wygrać z Dudą.
4
@Kapitan hawk Kurcze ten w prawym dolnym rogu to już chyba dobrze zaprawiony jest przed Galą bo oczu nie widać ;D
0
@Kengo Efekt "dobrej zmiany" plan wykonany w 100%.
0
"Dowód na to, że Iron Man ma serce" ;)
1
@student97rTo prawda na papierze Utah wyglądaświetnie szkoda, że to się nie przekłada na formę 5 ostatnich spotkań i bilans 1-4. Mam nadzieję, że dzisiaj bedą lepsi ;). LA również po cięzkim starciu z Denver.
0
@student97r Heat grają Back-2-back i to jeszcze po dogrywce z Rapkami więc licze na łatwe zwycięstwo Celtics ;) zobaczymy co LA zagra z Utah.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@student97r Wystarczy, że Shaq pokaże Barkleyowi swoje pierścienie i od razu uśmiech zagości na jego twarzy. To mi się bardzo podoba kiedyś rywale na boisku a teraz wspólne żarty. ;) Ale trzeba przyznać Barkley ma cela xD i to z takiej odległości w 10 xD
1
@snoopdegie To już się wymkneło spod kontroli xD zobacz co tu sie momentami dzieje. Ale przynajmniej pośmiać się można i to za free xD.
1
@snoopdegie Jeden płacze o głosy w mediach społecznościowych drugi płacze, że ten pierwszy płacze, trzeci płacze, że ten drugi płacze... kurcze uwielbiam ten okres na LR śmiechu nie ma końca xD. A przed nami jeszcze Wigilia xD
2
Czerwona kartka dla Barkleya za niesportowe zachowanie ;D oj Shaq się wkurzył xD
https://streamable.com/6dspw#
1
@maarioo w skrócie chodziło o to, że ma dopiero 23 lata a jego ciało nie może robić tego co kiedyś.
„Starzeję się, moje ciało nie może robić tego, co kiedyś. Nakład pracy jest zbyt duży. ” gość ma 23 lata.
1
@Imperius1992 To prawda kasa zrobiła swoje. Natomiast co do aktorki to jest podobno dalszy ciąg ich historii z filmu Spectre. Zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie ;).
@Cyzix Craig nie Craig na 007 zawsze czekam bo na tej serii nie można się nudzić ;).
3
@FeloRPS To juz jego ostatnia rola jako tajnego agenta. Podczas jednego z wywiadów powiedział, że jest za "stary" na bycie 007. ;) I szczerze to nie ma się co dziwić, to bardzo wymagająca rola a Daniel no cóż nie oszukujmy się ma już swoje lata.
7
007: No Time To Die
Premiera w Kwietniu przyszłego roku.