fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BigShaq Busi ten dyskomfort ma już od 2-3 sezonów.
0
@mariosss20 Wydaje mi się, że nie ma co pisać o wstydzie zwłaszcza po kompromitacjach rok w rok w LM i to jakich kompromitacjach. Jest tylko Valverde. Aby do lata.
5
Valverde po meczu: Postawa drużyny zawsze jest dobra, ale rywale grają i czasami są skuteczni.
0
@Valverde_In xD
6
Slavia puchnie może się uda.
0
Rakieta na boisku to znaczy, że chyba bronimy wyniku.
0
Jaki Valverde taka gra Barcelony.
0
@KamQiX Spokojnie zobaczymy po odejściu Valverde.
0
Na chwilę obecną wyrównane spotkanie jak to brzmi xD Slavia Praga. Brak słów.
5
@myscooter Ja już cierpię 3 sezon... nie wiem jak długo to wytrzymam ;)
5
@IronSanHybrid dokładnie 1-0 plan wykonany więc cyk i obrona Częstochowy. Jeszcze trochę musimy wycierpieć jako kibice. Oby do lata.
6
@IronSanHybrid Od dłuższego czasu plan taktyczny Barcelony jest taki sam. Podajcie do Messiego i może się uda. Więc ja się na nic więcej nie nastawiam z tym gościem na ławce.
1
@Coutinho007 Najważniejsze, aby przyszedł ktoś z wizją bo tak jak słusznie napisałeś obecna kadra Barcelony jest stworzona do gry ofensywnej. Tak jak nie znoszę LFC to strasznie zazdroszczę im trenera - genialnego trenera, który jest z drużyną na murawie.
1
@Coutinho007 Cholo pasowałby genialnie do Barcelony ;). Już to pisałem wcześniej, że gdyby Cholo potrenował naszych leni to zrobiłby z Barcy walec. Rozumiem niechęć do stylu Atlei, ale tak jak słusznie napisał @Criss18Barca Cholo gra tym co ma. A brakuje mu napadziorów bo gra defensywna jest perfekcyjna. A u nas napad to przecież Bestia tylko mamy obecnie trenera pizde i nie potrafi tego poukładać już 3 sezon. Zobacz z Costą był dwa razy w finale LM i gdyby nie sędziowie... Gość ma autorytet i nikt mu nie podskoczy. Piłkarze go słuchają bo ma jaja i przede wszystkim Cholo ma pomysł na gre. Zobacz co on wyprawia przy linii bocznej cały czas ustawia zespół podpowiada krzyczy jednym słowem żyje meczem i pod tym względem jest bardzo podobny do Pepa.
3
@kamilos1214 Moim zdaniem Cholo by sobie z Messim poradził. Argentyńczyk potrzebuje motywacji a taką otrzymywał od Pepa. Wszyscy wiemy jaką obsesję ma Guardiola na punkcie piłki. Cholo jest bardzo podobny.
5
Ja pie****le nie wierzę w to co on mówi. Jeszcze powiedz, że byliście lepsi tylko sędzia wam nie pomógł, murawa była za długa i że w całym spotkaniu graliście pod wiatr.
0
@Adamski69 Nie Valverde tylko piłkarze xD wygrali te dwa tytuły.
2
Pozdrawiam użytkownika, który przed meczem napisał, że Artek - Artek - Frenkie będą wchodzili w Levante jak w masło xD
0
No dobra kolejny trudny teren dla Barcelony za nami.
0
Sorry, ale jaki Valverde taka Barcelona. Wiecznie zamyślona, przykucnięta jednym słowem byle jaka.
0
@sokot To jednak pokazuje, że mamy słabego trenera, który nie potrafi zmotywować chłopaków do gry na 100%.
1
Jazda City!!! i do przodu.
0
@D10SLEO szkoda bo Barcelona już spuchła.
3
Najważniejsze, że posiadanie mieliśmy większe i to na wyjeżdzie. To jest niepojęte co ten trener zrobił z Barcelony. Piłkarze za setki mln a my nie potrafimy Levante sprowadzić do parteru. Juz pomijam takie kluby jak Slavia z całym szacunkiem do nich bo to już w ogóle komedia co my gramy.
2
Busi na boisku to 20% do ofensywy przeciwnika.
1
No dobra chłopaki daliście trochę pograć Levante teraz czas na remontade.
0
@student97r No zobaczymy jak daleko zajdą Lakersi sezon długi ;) a w składzie jest kilku zawodników narzekających na zdrowie natomiast najbardziej zawiedziony jestem formą Sacramento co prawda to dopiero kilka spotkań, ale kurcze no wygląda to na razie bardzo słabo. Coś czuję, że Walton "popsuje" ekipę.
0
@student97r Sezon dopiero co się rozpoczął a już tyle kontuzji. Szkoda. Tak jak pisałem ja GSW nie widziałem w PO mieli za dużo problemów a przed kontuzją Stephena czytałem, że chcieli w Lutym wytrejdować DA Russella. Teraz Young się połamał szkoda chłopaka bo fajnie się rozwijał. Wracając do dzisiejszych spotkań to Leonard absolutnie genialny. Jestem bardzo ciekawy jak to wszystko będzie wyglądało z PG w składzie.
0
@Skaramuczi O kurcze Quake co to była za gierka ;D ile godzin się przesiedziało to głowa mała.
1
@SeeleyBooth One nie przymierza tylko metki szuka xD