fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FanBarcy22 I Serbowie pewnie żegnają się z turniejem. Trzeba przyznać, że Argentyna gra świetnie.
1
@Danny Gaucho Tylu świetnych zawodników na każdą pozycję kurcze robi wrażenie.
0
@Socjopata @PrinceDamon xD ha ha można? można ;D
0
34 minuta a Belgowie już 3 brameczka.
0
@Kuczek Czyli właściwie nic nowego odkąd Brzeczek jest trenerem. Dno i wodorosty. Oni nawet nie potrafią dwóch podań wymienić laga na Lewego i może się uda.
0
@zadafcb Chiefs juz z TD będą bardzo mocni.
2
"Grazie ragazzi, Forza Ferrari" Brawo Leclerc!!!
1
@zadafcb Kurcze coś pięknego ;D Oj TB12 się ucieszy mając taką siłę w ataku a Belichick już zaciera ręce ;D.
#itsallabout7
1
@Arkon @Mns21 Wszyscy na ten moment czekamy ;) Coś czuję, że to będzie znakomity sezon.
0
@Mns21 Absolutnie się zgadzam. To zupełnie inny świat.
0
Dzisiaj Bogowie nie byli łaskawi dla Greków. Wygrała drużyna lepsza. Natomiast to co mnie osobiście razi w grze Team USA to momentami taka niechlujna gra. Mnóstwo naprawdę głupich strat i takiego pajacowania.
2
@MateuszQ Polecam "Nietykalni" :D
1
Wujo dzisiaj się chyba nie uda.
0
Austriacy prowadzą 3-0
1
@Kajtek77 Pierwsza myśl "wrzutka na Lewego"i może się uda ;D
2
@barcelonaLM No jeszcze z tym awansem to zaczekaj przed nami jeszcze Austria w następnej kolejce i jeśli dzisiaj przegramy i z wspomnianą Austrią to będzie ciepło. Jeszcze sporo pkt do zdobycia. "Nie dziel skóry na niedzwiedziu".
1
@Danny Gaucho Danny możesz nie wierzyć w szatana wystarczy, że on w Ciebie wierzy. Igranie z ciemną strony mocy jest bardzo niebezpieczne i często kończy się żle.
1
@zadafcb O ja pikole :D nawet nie spojrzałem, że ten mecz dopiero jutro a na YT faktycznie mecz z zeszłego sezonu ;D nawet nie zwróciłem uwagi ;D a miałem w głowie, że mecz będzie z środy na czwartek nawet nie wiem czemu ehhh... ale plama ;D
0
@zadafcb Jak to Bears przegrali to ja nie mam pytań no jak?. Czapki z głów dla Rodgersa bo to co zagrał w drugiej części spotkania (zapewne z drobnym urazem) wow i wielkie brawa dla całej ekipy Packers. Run 24-3 robi wrażenie. Pięknie nam się sezon rozpoczął. Czekamy na pierwszy mecz w wykonaniu obrońców tytułu NE Patriots!!
0
@LeoMessi1994 Oszukać przeznaczenie i Zejście polecam.
0
@Rakitovic00 zajebista scenka ;D
1
Wracają chłopaki xD
"Bad boys, bad boys
whatcha gonna do, whatcha gonna do
when they come for you..."
0
@Azi zrozumiałem
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@damianex10 Czy to oznacza, że przestanie być prowadzącym English Breakfast?
10
@Cave Jeszcze zatęsknisz za tymi upałami. Sam zobaczysz.
1
@kuz Otóż to. Gra w golfa również swoje zrobiła.
17
Coś w tym jest.
"Na razie w najlepszej formie jest facet, który praktycznie nie miał pretemporady, bo klub był zajęty wypychaniem go byle gdzie. I to pokazuje, gdzie dziś jest Real Madryt. " {Notatnik}
0
@insp1re Kopałem w piłke, ale widocznie nie na Twoim poziomie. U mnie zjebka była przed rozpoczęciem meczu tak aby szybko doskoczyć do rywali i ich cisnąć a nie czekać do przerwy na suszarki. No ale każdy kopie po swojemu.
0
@Kacper1432 I ja sie w pełni zgadzam "Valverde to dobry trener.." na Bilbao czy Pireus a nie na Barcelonę. 3 Sezon i gramy dokładnie to samo bardzo zachowawczo, aż do bólu. Wychodzimy na prowadzenie i już szybciutko do tyłu i bronimy bo jeszcze to stracimy.