2

@johny1212 I ja jestem podobnego zdania. Jego czas w Barcelonie to wiele tytułów i magia, ale to już historia. Wybrał zupełnie inney projekt i inny klub. Sam tego chciał.

7

@Janiama Jaki prezes PZPN taka murawa. Boniek zajety jest wpisami na TT a nie stanem murawy na której gra reprezentacja. Są sparwy ważne i ważniejsze.

1

@johny1212 Obecnie to jest zupełnie inna Barcelona i w przyszłości zmieni się jeszcze bardziej. Czas Pique, Busiego i pozostałych dobiega powoli końca. A to przyjaciele Neya. Przyjdą inni. Czy jest w stanie dać tyle samo? moim zdaniem jego ewentualne przyjście da nam 3 rzeczy: bardzo wysoki kontrakt, kontuzje i jeden wielki syf, który sie ciągnie za nim od wielu już lat. Pytanie zasadnicze czy Barcelona potrzebuje takiego pakietu?

8

@betonito Moim zdaniem magia była za pierwszym razem teraz może okazać się drugim Balem za gruby hajs w cieplutkiej Barcelonie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@mrboom To prawda natomiast jaka była kiedyś gra obronna a jaka jest obecnie ;) to przepaść teraz za byle kontakt jest faul. A Broda doskonale to wykorzystuje. Obecnie liczy się show tym żyje Ameryka.
@student97r Oj takiego A. Drummonda widziałbym w Celtics ;D

2

@student97r No właśnie w pierwszysm spotkaniu bardzo się postawili i grali bardzo fajnie liczyłem po cichu, że wykorzystają słabą formę 76. Zgadzam się porażka Celtów i tak by przyszła, ale takie przegrane mecze na styku bolą najbardziej. ;)

0

@student97r Mecz mega słaby cięzko się to oglądało i tak jak napisałem Hield dzisiaj absolutnie kozak. Celtics chyba wreszcie czują w kościach podróż po Kalifornii. Ale widziałem, że Cavs nie dali rady 76. momentami przegrywali różnicą 30 pkt.

0

Smart co zj***bał koncówkę Celtom to ja nie mam pytań. 17 sekund do końca mam piłkę po zbiórce i co robie pcham się pod kosz. Gdzie jest 3 wyższych o głowę zawodników Sactown. ehhh.. Hield dzisiaj kozak 7/12 za 3.

1

@IronSanHybrid Dajmy mu więcej czasu młody jest niech się uczy gry ;)

0

@Janiama Pełna zgoda to prawda, ale nie kopaliśmy się po czole jak obecnie. Zobaczysz gdzie będziemy jak się Lewy skończy i to dopiero będzie wyzwanie bo na kogo będą wrzutki?

1

@Janiama Jestem innego zdania za Beenhakkera mieliśmy grajków jakich mieliśmy a mimo to graliśmy jak równy z równym przeciwko Portugali. I nie graliśmy długiej do przodu/boku czy po autach. Tylko graliśmy w piłkę.

1

@Janiama I to mi się strasznie podoba jest trener z wizją i konsekwetnie ją wpaja chłopakom. Grają fajnie i szybko przede wszystkim z pomysłem a nie laga do przodu i może coś się uda. Na dużej imrpezie takie granie na "może się uda" najczęsciej kończy się 4 miejsce w grupie i biletem do domu.

1

Dopóki Valdek jest trenerem to nic z tej drużyny nie będzie. Nawet gdyby w Barcelonie był Maradona z Pele to najprawdopodobnie obaj zagrali by w pomocy lub na bokach obrony bo taką ma wizję nasz Ernest. Gdyby trenerem był Cholo to z takiej Barcelony zrobiłby walec nie do przejścia.

0

@Nano22 Jestem zdania, że chce wygrywać i w klubie i w kadrze. Jedno nie wyklucza drugiego. Messi to bardzo ambitny człowiek. I gdyby nie bałagan ogranizacyjny w reprezentacji + odpowiedni trener to sukces byłby juz dawno. Bo to, że Argentyna ma grajków na wygranie pucharu świata wszyscy wiemy tylko na tę chwilę brakuje odpowiedniego dyrygenta, który to wszytko uporządkuje.

2

@GregSTG Dla Niedzielnych Januszy, którzy pija/palą od wielkiego dzwonu to może faktycznie szału nie ma, ale dla wparwionych w boju to już są jednak konkretne pieniądze.

1

@student97r Sprawa z Chinami to jedno a drugie to to, że jednak Rakiety słabo zarządzają pieniędzmi tragiczny kontrakt Andersona następnie CP3 i jeszcze kilka by się znalazło. Ja rozumiem, że rynek jest jaki jest i trzeba kogoś w składzie zostawić (podpisać), ale z perspektywy czasu jednak błędem było siłowanie się z GSW, którzy swoją ekipę zbudowali przecież na drafcie. Nie od dziś wiadamo, że Tilman Fertitta ma obsesję na punkcie mistrzostwa, ale trzeba mierzyć siły na zamiary i przy odrobinie szczęścia przyatakować. A teraz kolejny gruby kontrakt Westbrooka a przecież Zachód jest jeszcze mocniejszy. I tak własnie wygląda między innymi polityka Rakiet na już na teraz bez składu i ładu. Bo moze się uda. No tak się nie buduje ekipy na majstra. A podatek trzeba płacić i to nie małe pieniądze a będą jeszcze wieksze i wszyscy już o tym wiedzą.

2

@Wilczeq Na szczęście Macierewicz zdązył zmodernizować wojsko więc Polska może czuć się bezpiecznie.

0

@student97r Odnośnie Gordona to wczoraj czytałem, że przeszedł badania i podobno chodzą słuchy, że to nie złamanie tylko mocne stłuczenie. Kurcze ma chłopak sporo pecha z tymi kontuzjami kibice Jazz piszą, że to klątwa za to, że opuścił Utah ;)

2

@student97r Celtics zaczynają wygladac jak drużyna. Nareszcie. Fajnie piłka chodzi wszyscy są w grze i o to własnie chodzi. Na duzy plus Kemba widać, że gra sprawia mu sporo frajdy i wreszcie nie musi wszystkiego robić sam. Na plus postawa "Timelorda" czyli Roberta Williamsa to może byc środkowy na, którego wszyscy kibice Celtics czekają. Silny i bardzo dynamiczny. Fajnie to wszystko wygląda. Najbardziej w tym wszystkim szkoda mi Haywarda... ehh znowu. I to prawda co powiedział PG, że po tak koszmarnym złamaniu dopiero po dwóch sezonach wejdziesz na swój normalny poziom dlatego tym bardziej mi szkoda Gordona. No nic co do MVP to faktycznie Luka robi fajne linijki, ale dla mnie MVP zostanie Broda co ten gość kręci liczby to głowa mała. ;)
Williams vs Spurs.


1

@Mesi12 bałwanek z realu twierdzi, że nie ma już słabych drużyn xD mimo wszystko bilans całkiem niezły.
@Rewolucja123 to prawda xD no zobaczymy jak zaprezentują się już w kolejnych rundach. Gdzie poziom trudności będzie (mam nadzieję) wyższy.

30

PSG jest jedyną drużyną, która w obecnej edycji LM nie straciła jeszcze bramki. Bilans bramkowy po 4 kolejce 10-0.
Żródło: [FlashScore.pl]

0

@msmsms Valverde nawet tego nie potrafi.

1

@student97r Oj chyba najciekawsze będzie w Cleveland ;) Gdzie gospodarze podejmują Boston Celtics. Oj będzie się działo.

0

@Lares Robert Downey jr. przyznał w jednym z wywiadów, że więcej Iron Mana nie będzie. A to oznacza koniec tej postaci.

0

Zobaczymy co zagra teraz Chelsea. 2 czerwa w odstępie 1 min.

11

Kibice gwiżdzą bo już nie chcą więcej ogladać takiej Barcelony i Ciebie jako trenera taka prawda.

0

@hank_moody Po co marnować kasę. I tak Valdek zrobi z niego lewego obrońce.

0

@Johnnie_Walker bo szczerze chyba nie można napisać tego inaczej ;)

2

@sidzej Pytanie kto miałby to powiedzieć? Bartek obsrany, zarząd zesrany a trener na to wszystko na razie... kuca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?