fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@kamilos1214 Dla mnie Sylwester to zwykły dzień i jest mi z tym bardzo dobrze. Musisz sobie znależć cel i go realizować. To najlepszy sposób na wszystkie problemy.
2
Wszystkim użytkownikom jak i całej redakcji życzę wspaniałego 2020!!!
A tu poradnik jak otwierać szampana xD
1
@GeFcIo popcorn już gotowy
0
@Encore Broda MVP
3
@FDJ Czyli trener, który nie będzie się wtrącał.
1
@zadafcb LSU gra znakomicie finał raczej pewny. Zobaczymy co pokaże Clemson przeciwko Ohio.
0
@Adamski69 Pamiętam jak Guardiola prowadząc jeszcze Bayern zremisował czy nawet przegrał jeśli dobrze pamiętam z Romą w LM i na pomeczowej konferencji powiedział następujące słowa: "Chuj mnie obchodzi posiadanie piłki..."
1
Życzę wszystkim zdrowych, wesołych i co najważniejsze spokojnych Świąt.
0
@Pablopicasso27 w Kwietniu.
0
Brawa dla Lazio byli po prostu lepsi.
1
@MaTt_BarcaFan Koszmarnie się to ogląda.
0
Forza Juve!!!
0
@Hiacynk zwykły dzień w pracy ;)
1
@zadafcb I jeśli się nie mylę to jest historyczne osiągnięcie. Nikt wczesniej tego nie dokonał.
1
Brawo Julek!!! Brawo Patriots!!
0
Kurcze takich wicedyrektorów już nie ma xD takich lojalnych.
0
@Elosek Podobno Rakitić już nie jest smutny więc wszystko wskazuje na to, że zostanie.
0
@Arkon Dokładnie tak i jesli wpłynie ciekawa oferta to podobno Legia nie będzie się zastanawiać. Podobno Jarka obserwują już od jakiegoś czasu. Natomiast pewne jest, że Karbownik zostanie. Kurcze szkoda Zagłębie 2-1.
0
@Arkon Piekarz w jednym z wywiadów mówił, że Jarek w pierwszej kolejności zostanie sprzedany.
0
@GeFcIo @Encore @student97r Koszykówka za Jordana była dużo bardziej wymagająca, fizyczna a nawet brutalna - Panowie z "Bad Boys" Pistons coś o tym wiedzą ;D a mimo to Mikel potrafił rzucić ponad 60 pkt. w meczu do tego 6 pierścieni. Obecna koszykówka jest bardzo miękka moim zdaniem. Byle kontakt i już gwizdek. Dla mnie Jordan absolutnie GOAT i żeby nie było ja nie jestem fanem tego pana czy organizacji Bulls. ;) Jordan w końcowych akcjach zawsze brał piłkę w swoje ręce i wygrywał mecze.
0
@Fantastyczny Chłopiec No właśnie zagrał i zagrał bardzo dobre spotkanie.
0
@escarabajo Ha ha :D ale ładnie wybrnąłem z sytuacji ;D
1
@Encore Dokładnie a teraz zauważyłem, że i Kuzma nie zagra. Bucks z Grekiem są bardzo mocni zwłaszcza u siebie.
0
@Encore szkoda, że bez Davisa. Myślę, że Bucks spokojnie wygrają. A dzisiaj również świetne spotkanie Rakiety- Clipki ;)
0
@Janiama Jestem innego zdania. real na wiosne będzie miał w zasadzie wszystkich mocniejszych u siebie więc nie chciał na CN przegrać i to im się udało. Mają tyle samo pkt a znając Barcelonę Valdka potracimy pkt z jakimiś ogórami. Tym remisem real sporo wygrał.
1
@Leooo Nie ten a rewanż z Romą juz pokazł co to za magik. Reszta to już historia.
2
Trzy rzeczy od razu rzucają się w oczy. real gra cały czas do przodu, strzały z przed 16 gdzie nie ma nikogo z zawodników Barcelony i ostatnia rzecz real grał bardzo ciężki mecz na Mestalla a wyglada zdecydowanie lepiej fizycznie grają szybko i często na jeden kontakt. My natomiast zero ruchu co druga akcja to podanie do tyłu a najlepszym rozgrywającym jest... bramkarz.
0
@tristan87 Psy, Miś.
0
@Ratamahatta Gramy u siebie i na własnym stadionie jesteśmy mocniejsi. Po zwycięstwo!!
11
Valnecia!!! Dziękujemy.