0

@Encore Ale chyba nie ma się co dziwić skoro Inter czy Napoli gubią pkt z najsłabszymi ekipami w lidze. Gdzie Juve z takimi drużynami punktuje, aż miło.

0

Brawo Lecce teraz tylko wytrzymajcie.

0

@Uukasz_93 Generalnie to jest problem całego Polskiego sportu. Pamiętam jak Anita Włodarczyk przygotowywała się do zawodów na... polu. To jest smutne i jak tu zachęcić młodych do uprawiania sportu? jak jest sukces to krzyczymy pod niebiosa jacy to jesteśmy mocni często zapominając o tym, że ten sukces trzeba "inwestować" w dalszy rozwój. Najważniejsze, że na podwyższki dla darmozjadów polityków są pieniądze. Wstyd.

7

@AnnaMarianna Absolutnie tak ;) tak poznałem moją byłą - bez słów wystarczyło tylko spojrzenie.

0

@pluszek@kewin Kobitki w lidze francuskiej 9-0 ;) ładnie się bawią.

6

A mówią, że policja nie potafi się bawić:


1

Ciekawe czy Valdek potrafi tak podbijać piłkę :D 0:07


1

@HassanMubarak Albo po raz milionowy #Valverdeout a nie czekaj... ;D
Bardzo dobrze napisane @Odesseiron ma ciekawe spojrzenie na politykę. Pisze o tym w normalny sposób. Pisze jak jest.

0

@Encore Pewnie nie dam rady, ale obejrzę sobie powtórkę Rakiety vs Lakers to może być również zacny meczyk ;).

1

@Encore @Mns21 jest w czym wybierać, ale Celtics vs Lakers to bez dwóch zdań mecz na który czekam z niecierpliwością ;D.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Avada Kedavra Może nie z piłkarzami, ale chyba najlepsza jaka powstała do tej pory jeśli chodzi o NFL:


0

@nadachu TV Prawda - to zupełnie inny świat.

1

@kubix05 Wiem, że Franz palił Camele ;)


0

@Encore Bez wątpienia ROTY!! Oby tylko kontuzje go omijały a będzie Memphis miało z niego pociechę.

0

@student97r A pamiętam jak nie tak dawno pisaliśmy, że Utah słabo wystartowało i proszę ;) Gobert i spółka robią swoje.

3

@barcelonaLM Spokojnie Utah ma teraz naprawdę znakomitą serię więc będzie dobrze. Irving dopiero wraca po kontuzji co prawda w ostatnim spotkaniu zagrał rewelacyjnie, ale to była "tylko" Atlanta ;).

1

Uważam, że przy Setienie cała drużyna odżyje i złapiemy wiatr w żagle. Fajnie prowadził Betis i co najważniejsze grał ofensywnie. A w Barcelonie arsenał z przodu jest spory: Messi, Grizzli, Dembe, Perez, Suarez (kontuzja) i młody Fati.

0

@SuperPatsonFCB A moim zdaniem to stało się już po Anfield tylko nikt nie chciał o tym mówić. Po tej kompromitacji wszystko pierdykło.

0

Kurcze mamy styczeń a ruch jak w letnim okienku xD i ulubione powiedzenie LR: przyjście Setiena kwestią godzin xD dobrze, że o Neymarze cicho ;).

2

Blisko 5000 Cules więc coś sie dzieje xD

3

Słuchajcie koniec Valdka wisiał w powietrzu. No mając takich grajków jak obecnie Barcelona nie możesz grać takiej kupy i co mecz liczyć na Messiego.

0

@zadafcb Kurcze szalony mecz!!! już byłem pewien, że Texans tego nie wypuszczą. To jest jednak NFL tu wszystko się może wydarzyć xD

1

@zadafcb Wczoraj Titans (swoją drogą absolutnie zasłużyli) a dzisiaj Texans - świetne PO.

0

A idz pan w p***u panie Saul.

0

@ViscaBarca123 Skąd wiesz, że potrafi? słyszałeś jakiś wywiad z nim? czy wyciągasz wnioski na podstwaie krótkich wpisów z Insta?
@Prezes_sycylijczyk I to może być/będzie najtrudniejsze moim zdaniem. I tak jak napisałeś jeśli dojdzie do zmiany to wszystko wyjdzie w praniu.

1

"Generał" był piłkarzem wybitnym tu nie ma o czym dyskutować, ale czy jako przyszły trener poradzi sobie w Barcelonie? Messi, Pique, Alba, Suarez wiecznie komntuzjowany Dembe, który jest już 3 sezon a nie potrafi słowa po Hiszpańsku powiedzieć to z całym szacunkiem nie Al Sadd. Tutaj presja jest ogromna. To raz a dwa czy Xavi będzie potrafił poukładać ten bajzel i podziękować co poniektórym tak jak to zrobił Pep z Ronim?.

0

@Beliar7283 Przecież Pep juz powiedział, że nie poprowadzi więcej pierwszej drużyny. Więc nie ma szans.

1

@Encore Mam nadzieję, że finał Wschodu, ale pod warunkiem, że wszyscy będą zdrowi.

2

@Encore Oby tak było i szybko wrócił do wysokiej formy bo tak jak napisał @student97r mocne Nets - kolejny kandydat do wygrania Wschodu a może nawet całej ligi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?