fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Ale chyba nie ma się co dziwić skoro Inter czy Napoli gubią pkt z najsłabszymi ekipami w lidze. Gdzie Juve z takimi drużynami punktuje, aż miło.
0
Brawo Lecce teraz tylko wytrzymajcie.
0
@Uukasz_93 Generalnie to jest problem całego Polskiego sportu. Pamiętam jak Anita Włodarczyk przygotowywała się do zawodów na... polu. To jest smutne i jak tu zachęcić młodych do uprawiania sportu? jak jest sukces to krzyczymy pod niebiosa jacy to jesteśmy mocni często zapominając o tym, że ten sukces trzeba "inwestować" w dalszy rozwój. Najważniejsze, że na podwyższki dla darmozjadów polityków są pieniądze. Wstyd.
7
@AnnaMarianna Absolutnie tak ;) tak poznałem moją byłą - bez słów wystarczyło tylko spojrzenie.
0
@pluszek@kewin Kobitki w lidze francuskiej 9-0 ;) ładnie się bawią.
6
A mówią, że policja nie potafi się bawić:
1
Ciekawe czy Valdek potrafi tak podbijać piłkę :D 0:07
1
@HassanMubarak Albo po raz milionowy #Valverdeout a nie czekaj... ;D
Bardzo dobrze napisane @Odesseiron ma ciekawe spojrzenie na politykę. Pisze o tym w normalny sposób. Pisze jak jest.
0
@Encore Pewnie nie dam rady, ale obejrzę sobie powtórkę Rakiety vs Lakers to może być również zacny meczyk ;).
1
@Encore @Mns21 jest w czym wybierać, ale Celtics vs Lakers to bez dwóch zdań mecz na który czekam z niecierpliwością ;D.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Avada Kedavra Może nie z piłkarzami, ale chyba najlepsza jaka powstała do tej pory jeśli chodzi o NFL:
0
@nadachu TV Prawda - to zupełnie inny świat.
1
@kubix05 Wiem, że Franz palił Camele ;)
0
@Encore Bez wątpienia ROTY!! Oby tylko kontuzje go omijały a będzie Memphis miało z niego pociechę.
0
@student97r A pamiętam jak nie tak dawno pisaliśmy, że Utah słabo wystartowało i proszę ;) Gobert i spółka robią swoje.
3
@barcelonaLM Spokojnie Utah ma teraz naprawdę znakomitą serię więc będzie dobrze. Irving dopiero wraca po kontuzji co prawda w ostatnim spotkaniu zagrał rewelacyjnie, ale to była "tylko" Atlanta ;).
1
Uważam, że przy Setienie cała drużyna odżyje i złapiemy wiatr w żagle. Fajnie prowadził Betis i co najważniejsze grał ofensywnie. A w Barcelonie arsenał z przodu jest spory: Messi, Grizzli, Dembe, Perez, Suarez (kontuzja) i młody Fati.
0
@SuperPatsonFCB A moim zdaniem to stało się już po Anfield tylko nikt nie chciał o tym mówić. Po tej kompromitacji wszystko pierdykło.
0
Kurcze mamy styczeń a ruch jak w letnim okienku xD i ulubione powiedzenie LR: przyjście Setiena kwestią godzin xD dobrze, że o Neymarze cicho ;).
2
Blisko 5000 Cules więc coś sie dzieje xD
3
Słuchajcie koniec Valdka wisiał w powietrzu. No mając takich grajków jak obecnie Barcelona nie możesz grać takiej kupy i co mecz liczyć na Messiego.
0
@zadafcb Kurcze szalony mecz!!! już byłem pewien, że Texans tego nie wypuszczą. To jest jednak NFL tu wszystko się może wydarzyć xD
1
@zadafcb Wczoraj Titans (swoją drogą absolutnie zasłużyli) a dzisiaj Texans - świetne PO.
0
A idz pan w p***u panie Saul.
0
@ViscaBarca123 Skąd wiesz, że potrafi? słyszałeś jakiś wywiad z nim? czy wyciągasz wnioski na podstwaie krótkich wpisów z Insta?
@Prezes_sycylijczyk I to może być/będzie najtrudniejsze moim zdaniem. I tak jak napisałeś jeśli dojdzie do zmiany to wszystko wyjdzie w praniu.
1
"Generał" był piłkarzem wybitnym tu nie ma o czym dyskutować, ale czy jako przyszły trener poradzi sobie w Barcelonie? Messi, Pique, Alba, Suarez wiecznie komntuzjowany Dembe, który jest już 3 sezon a nie potrafi słowa po Hiszpańsku powiedzieć to z całym szacunkiem nie Al Sadd. Tutaj presja jest ogromna. To raz a dwa czy Xavi będzie potrafił poukładać ten bajzel i podziękować co poniektórym tak jak to zrobił Pep z Ronim?.
0
@Beliar7283 Przecież Pep juz powiedział, że nie poprowadzi więcej pierwszej drużyny. Więc nie ma szans.
1
@Encore Mam nadzieję, że finał Wschodu, ale pod warunkiem, że wszyscy będą zdrowi.
2
@Encore Oby tak było i szybko wrócił do wysokiej formy bo tak jak napisał @student97r mocne Nets - kolejny kandydat do wygrania Wschodu a może nawet całej ligi.