fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore @KapiFCB słuszna uwaga KD ma poważny uraz i wcale nie jest powiedziane, że od razu odpali. Pamiętam jak PG13 był po kontuzji kolana to do formy wracał 2 sezony.
1
@Mns21 No słabo faktycznie, ale grali dwa spotkania b2b i mogli być zmęczeni. Aby tylko byli zdrowi a będzie dobrze.
0
@Colon @Kapitan hawk ja ma czyste ręce i nic mi nie udowodnicie ;D
Reggie to był kozak i do tego gość z charakterem:
0
@BARCA_FOR_EVER https://hdmatches.com/2020/01/09/video-barcelona-vs-atletico-madrid-highlights-full-match-9-january-2020/
41 minuta na filmiku i tak jak napisałem faul na Umtitim przy rzucie rożnym dla Barcelony.
0
@BARCA_FOR_EVER Przy rzucie rożnym dla Barcelony Thomas uderzył Umtitiego. Właśnie szukam tej sytuacji.
0
@BARCA_FOR_EVER Tak
0
@BARCA_FOR_EVER Z tego co pamietam przy rzucie rożnym uderzył Umtitiego.
1
@escarabajo ;D dobrze wytłumaczone a gol zacny to prawda ;)
0
@SeeleyBooth Z nimi ciężko, ale bez nich jeszcze gorzej.
0
@Colon Przymierzył bardzo konkretnie ;D
3
Taka sytuacja miała miejsce podczas spotkania NHL pomiędzy Chicago Blackhawks a Nashville Predators:
Tym samym Pekka Rinne został 12 bramkarzem w historii NHL, który zdobył bramkę.
0
Za wcześnie na generała tu trzeba gościa z jajami, który to poukłada.
0
W ostatnich dwóch spotkaniach Barcelona straciła 5 bramek.
0
No chociaż jeden pozytyw tego spotkania wróciła intensywność.
0
Ale kabaret :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No dobra teraz jeszcze tylko kucanie trenera i kończymy zawody.
0
Busi wy zacznijcie grać bo na chwile obecną co spotkanie to czytamy dokładnie to samo: musimy sie poprawić, musimy być lepsi, wiemy jakie błędy popełniliśmy a co mecz gracie taką samą kupę, że to głowa mała. A w Lm już 4 sezon wyciągacie wnioski. Może tak dla odmiany przestańcie gadać a weżcie się do pracy.
1
@msmsms To pokazuje tylko jak Valencia ma wywalone jaja na ten superpuchar.
3
Bardzo słabe zachowanie kibiców podczas spotkania pomiędzy Celtics a Spurs. minuta 2-40.
0
@RichardWinters Policja spisuje oświadczenie na papierze to podstawa do wypłacenia ewentualnego odszkodowania. A bez kwitów nic nie udowodnisz.
0
@AmigoBlancos Zasada jest prosta. Jesli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.
1
@IronSanHybrid Tak zgadza się a każdy T trwa 75 sekund ;)
1
@kubix05 Początek Stycznia roku 1987 temepratura w Warszawie wynosiła -31 st.C . To była zima nie to co teraz ;)
1
@IronSanHybrid No faktycznie reklamy to jednyny chyba minus ;) ale na czymś muszą zarabiać ;) oprawy podczas spotkań to fantastyczna sprawa nawet tych najsłabszych ekip. Dbają nie tylko o tych przed tv/PC ale właśnie o tych, którzy płacą za bilety spory hajs. No trafiłeś fajne spotkanie gratuluje ;) sam raczej skupiam się na meczach Celtics, ale nie odmówię sobie spotkań tych najlepszych ekip bo tam jest generalnie wszystko to czego kibic NBA szuka ;). Sezon regularny to jedno, ale przed nami już niedługo PO a to jest zupełnie inny/wyższy poziom gry. I jeszcze jedna sprawa spróbuj sobie obejrzeć meczyk w jednej z Amerykańskich stacji: ESPN czy TNT zobaczysz jak wygląda mecz w wykonaniu amerykańskich komentatorów.
3
@Volk Jeszcze nic straconego. Poproś ją o spotkanie oczywiście na jej koszt ;) i może się wszytko ładnie ułoży ;D
1
@Kajtek77 Przyznaję, że coś w tym jest ;D
3
@Kajtek77 u mnie generalnie to był pierwszy mecz Celtics i genialna postawa Paula Pierca ;) i od tego wszystko się zaczeło.
0
@soczeq No tak, ale to normalna kolej rzeczy. Nie można ciągle wygrywać. Dlatego cieszmy się tymi sukcesami.
1
@student97r :D