4

@PieN my również już jeden transfer mamy: de Jonga.

1

@Xavinho54 Ale mam nadzieję, że będzie jakiś ciąg dalszy?

1

@FCBeSeM cytując klasyka "szkoda strzępić ryja"

2

@Katalonbar Nie skreślajmy tak szybko Atleti. ;)

0

@Anubis I ja tego nie rozumiem czego on się boi? marnujemy tylko czas i potencjał chłopaków. Cieszyłem się z wyboru Bońka na prezesa PZPN, ale widzę, że to jest ten sam stary beton. Tylko opakowanie ładniejsze.

0

@Janiama No tak bo Fornalik kolekcjonuje te tutuły w Polsce zapomniałem. Przecież ten gość dopiero wygrał jeden tytuł z czym do ludzi? a Stokowiec ile tych pucharów zgarnął? 5-6. Śmiech na sali. Z Polskich trenerów nie ma co wybierać bo mają jeden sezon i słuch po nich ginie i taka jest prawda. Zobaczysz gdzie będzie w przyszłym sezonie Fornalik. To pierwsza sprawa druga to autorytet czy myślisz, że taki Lewy czy Glik o Miliku nie wspomnę przyjeżdża na kadrę i z otwartymi ustami chłoną taktykę i mądrości Brzęczka gościa, który miał jeden sezon w Wiśle? gdzie w klubach grają z najlepszy trenerami na świecie? Naszym piłkarzom jest potrzebny trener, który coś w piłce reprezentacyjnej osiągnął a nie wynalazki pod tytułem dobry miałem sezon w ekstraklapie gdzie 3/4 zespołów kopie się po czole to dajmy mu kadrę a nóż może się uda.

2

@Janiama Polska repra to musi zmienić tę średniowieczną polską myśl szkoleniową i zatrudnić trenera zagranicznego z odpowiednim warsztatem. Bo my tylko marnujemy czas i potencjał poszczególnych zawodników. Widać gołym okiem, że to nie trybi gramy kolejny mecz pod wodzą Brzęczka a ja czasami odnoszę wrażenie, jakby to był debiut trenera na ławce bez składu i ładu...

0

@MarioVeB! Długa na Lewego i może się uda. To nasza ulubiona taktyka.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore Pamiętam jak do realu przychodzili tacy piłkarze jak: Isco, który ciągle pyta beju beju czy jest za gruby, czy choćby madryckiego Messiego - Asensio, który nadal szuka złotej piłki o takich crackach jak Cebulos czy Theo już nie będę pisał bo mieli to być wielcy piłkarze na lata. A największym asem miał być Kaka. A jak wszyscy skończyli... na trybunach. Poczekamy i zobaczymy co geniusz złota wrzutka wymyśli na tych grajków. Bo to wielcy piłkarze bez dwóch zdań, ale nazwisko to jedno a gra w Madrycie to zupełnie co innego.

0

@student97r Ja sobie czegoś takiego nie wyobrażam jesteś z rodziną i jeden idiota z drugim odstawiają taką szopkę. Barkley kiedyś powiedział: "Musisz być ostrożny, bo przecież nie możesz zaatakować fana. On może Cię po prostu pozwać. Nie masz nic do zyskania w takiej sytuacji. Możesz tylko stracić na tym dużo kasy – to jasne i oczywiste. Przede wszystkim większość fanów jest niesamowita. Jest jednak określona grupa kibiców, która jest szalona i po prostu musisz przejść obok tego obojętnie."

0

@socha No mam nadzieję, że tak będzie już nie takie cyrki były.

0

@student97r @nitey Niestety, ale to są bardzo niebezpieczne sytuacje i dobrze, że Liga nakłada duże kary. Idziesz na mecz aby obejrzeć wielkie widowisko finał NBA często z całymi rodzinami i tak jak wspomniał @student97r na boisku zawodnik jest nabuzowany i jedno takie zachowanie może doprowadzić do większego konfliktu jak ten z udziałem Metta World Peace:

0

@Coutinho007 No właśnie :) dlatego niczego nie można wykluczyć.

1

@Coutinho007 Tak tak wygrał tylko Serie A ;) wszyscy wiemy jak wygląda sam plebiscyt ZP i tam właściwie wszystko się może wydarzyć. Mam nadzieję, że Leo wygra CA bo uważam, że przy odrobinie szczęścia Albicelestes mogą ten turniej wygrać.

1

@Coutinho007 Grzmot nie wygrał Pucharu Włoch.

2

@Kapitan hawk xD dobrze napisane

1

W tym całym podniecaniu się kto może a kto nie powinien wygrać ZP pomijamy cały czas jedną postać i nie nie chodzi mi tu o Modriciów czy innych Neymarów, ale chodzi mi o postać Kapitana Grzmota. Wygrał Serie A zdobył trochę tych bramek również w LM właściwie gdyby nie on to już Atletico skończyłoby marzenia Juve o wygraniu pucharu a do tego wszystkiego dochodzi jeszcze finał Ligi Narodów, który przy odrobinie szczęścia i zmęczeniu dogrywką rywali wcale nie jest niemożliwe.

0

@student97r No nie można zapominać o Giannisie, który bardzo się rozwinął i jego gra robi wrażenie. Wschód robi się coraz mocniejszy. ;)

0

@student97r No to może być ciekawie na Brooklynie. Podobno KD kupił dom/apartament w NY czyli coś się szykuje poważnego? KD-KI i Russell nowe BIG 3?.

0

@student97r Już widziałem komentarze typu, że" jeśli wygra to zostanie w Kanadzie", ale moim zdaniem bez względu na to czy wygra czy nie w przyszłym sezonie będzie rządził w LA w Clipkach oczywiście ;)

0

@student97r Nie wiemy w jakiej dyspozycji będzie Klay a mecz nr. 4 będzie bardzo istotny w kontekście dalszej rywalizacji. Na uraz narzeka również Kawhi.

0

@student97r No to Rapki przed historyczną szansą na tytuł. Sam Curry sobie nie poradzi.

0

@kamiVeB I to uczucie gdy myślisz sobie, że już wszystko widziałeś w piłce xD a tu zonk i "piłka bramkowa".

2

@Encore no to śmiało już można wyłączyć jest pozamiatane xD

2

@M_Kos Jedyny i niepowtarzalny - "Siedem"

0

@ddanioofcb 98/100

1

@Janiama Idzie ku lepszemu. Czas na dobrą zmianę ;)

0

@SuperGamon kurcze fajnie masz ;) meczyk o 22 ;) a u nas 3-00

0

@mmaciass @SuperGamon w czwartek o 3-00

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?